Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: nie znasz nie oceniaj
@ADHD500: > uważaj się za mistrza ligi Kanto
zdobądź tytuł używając dwóch legend i jednej pseudolegendy
4x flying type
- 2
@Xriri: Dopiero jak zobaczyłem twoje pytanie zauważyłem że nie mam wędki, więc sprawdziłem jak ją zdobyć i mam
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli chcesz łapać pokemony za pomocą wędki, to musisz ustawić wędkę w torbie jako register. Podczas stania przy wodzie wciskasz przycisk odpowiedzialny za przedmiot, w opcjach można sprawdzić jaki przycisk odpowiada za wybrany przedmiot. Czekasz nad wodą i próbujesz aż pojawi się napis "Oh!
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli chcesz łapać pokemony za pomocą wędki, to musisz ustawić wędkę w torbie jako register. Podczas stania przy wodzie wciskasz przycisk odpowiedzialny za przedmiot, w opcjach można sprawdzić jaki przycisk odpowiada za wybrany przedmiot. Czekasz nad wodą i próbujesz aż pojawi się napis "Oh!
- 5
Tag do subowania lub czarnolistowania moich "bazgrołów": #fakemonymatta
Link do kolejnego Fakemona: http://matthew888.deviantart.com/art/013-Beellar-628158786
Tym razem podstawowy trujący robak mojego regionu (z ostatnią formą w postaci pszczoły).
#pokemon #rysujzwykopem #rysunek
Link do kolejnego Fakemona: http://matthew888.deviantart.com/art/013-Beellar-628158786
Tym razem podstawowy trujący robak mojego regionu (z ostatnią formą w postaci pszczoły).
#pokemon #rysujzwykopem #rysunek
źródło: comment_EJtkg9bTRmJfFAoTLkogoNRQxZmy1vXR.jpg
Pobierz2
Pokemon Go - odpowiedź na zagrożenia, jakie niesie świat
Pokemon Go to kolejny przykład wykorzystania popkultury do zmierzenia się z niepokojącą rzeczywistością. Dawniej taką rolę odgrywały literatura i komiks. Superman i Batman na przykład swój „debiut" zaliczyli w 1938 i 1939 roku, a więc w okresie między wielkim kryzysem gospodarczym a IIWŚ.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- 0
@FeniEnt: juz mam... start.select.a.b
@pablito1987: No to ty grasz na androidzie, nie ja. Skąd mam wiedzieć jak mogę włączyć grę od nowa? Bo przecież nie wyłączajac i włączając ponownie...
@pablito1987: najlepiej E4, ew. vs seeker na wyspach, na które trafiasz po pierwszym pokonaniu E4. TMy można niekiedy kupić (np w celadon city)
- 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 9
@Hajak: Jak wszyscy wiemy, nocą Bidoof staje się nie do opanowania.
źródło: comment_Atl1lKZJEB6QY59Wbr8uzBsjrqzQvgti.jpg
Pobierz@Hajak: Nie daj się nabrać na ten błagający wzrok! Dobrze wiemy, że Bidoof jest nieobliczalny, napada nawet na człowieka, który rozwozi pizzę!
- 0
@aj_waj: mam .sav ale nie widzi go ten nowy emulator. Tamten vgba to stary jakis bo go mialem na poprzednim telefonie. Nie ma w nim opcji. Da sie tylko grac. Zadnych eksportow/importow...
- 0
@pablito1987: Przepraszam, VGBA to ja nie znam. Myślałem, że chodzi o VBA na komputer.
- 44
Pochwalę się małą częścią mojej kolekcji, bo zrobiłem porządek :3
#retrogaming #consolemasterrace #nintendo #wii #nintendo64 #snes #nes #pegasus #chwalesie #pokemon (oryginalny budzik nintendo z '98)
#retrogaming #consolemasterrace #nintendo #wii #nintendo64 #snes #nes #pegasus #chwalesie #pokemon (oryginalny budzik nintendo z '98)
źródło: comment_u7Ut4iaNdbQCqht1IVZbsKjhc3WNS7Sb.jpg
Pobierz- 3
Tag do subowania lub czarnolistowania moich "bazgrołów": #fakemonymatta
Link do kolejnego Fakemona: http://matthew888.deviantart.com/art/010-Pinug-627932377
Tym razem podstawowy robak mojego regionu.
#pokemon #rysujzwykopem #rysunek
Link do kolejnego Fakemona: http://matthew888.deviantart.com/art/010-Pinug-627932377
Tym razem podstawowy robak mojego regionu.
#pokemon #rysujzwykopem #rysunek
źródło: comment_GOAMfnG9rV7QZJQgro1MRzoRvT1XogL3.jpg
Pobierz- 0
@EissIckedouw: Nie, to taki pełzający robak :D
@Matt_888 aaa myślałem że to będzie taka dżdżownica :D
W takim razie pasowałby x-scissors albo slash jakby się go zostawiło bez ewoluowania na wysokim levlu
W takim razie pasowałby x-scissors albo slash jakby się go zostawiło bez ewoluowania na wysokim levlu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Rysuje sobie ostatnio Fakemony. Jako, że opublikowałem już wszystkie startery, toteż ciekawi mnie, który jest najfajniejszy i którego byście wybrali gdyby był np. dostępny w grze jako prawdziwy Pokemon. Chodzi mi oczywiście tylko o wygląd, bo moje Fakemony nie mają wymyślonych statystyk ani ruchów :) Poniżej linki do poszczególnych wpisów w Fakedexie.
Tag do subowania lub czarnolistowania moich "bazgrołów": #fakemonymatta
#001 Trunklil - http://matthew888.deviantart.com/art/001-Trunklil-627304865
#004 Phantid - http://matthew888.deviantart.com/art/004-Phantid-627509629
#007
Tag do subowania lub czarnolistowania moich "bazgrołów": #fakemonymatta
#001 Trunklil - http://matthew888.deviantart.com/art/001-Trunklil-627304865
#004 Phantid - http://matthew888.deviantart.com/art/004-Phantid-627509629
#007
źródło: comment_UWl9bxTXKJPfGwE7j0Y6HC3te2pv1UsI.jpg
PobierzKtóry starter wybrałbyś np. w grze (pod względem wyglądu)?
- #<a href="#001">001</a> Trunklil (Grass) 27.7% (13)
- #<a href="#004">004</a> Phantid (Fire) 19.1% (9)
- #<a href="#007">007</a> Kiguin (Water) 53.2% (25)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Matt_888 fajny tag dodałem do ulubionych :D
Co do starterów to wybrałbym Kinguina, bo bardzo lubię pingwiny, ale ciekaw jestem jeszcze jakie typy mają finalne ewolucje.
Co do starterów to wybrałbym Kinguina, bo bardzo lubię pingwiny, ale ciekaw jestem jeszcze jakie typy mają finalne ewolucje.
- 2
Tag do subowania lub czarnolistowania moich "bazgrołów": #fakemonymatta
Poniżej link do kolejnego Fakemona: http://matthew888.deviantart.com/art/007-Kiguin-627740290
Tym razem ostatni starter mojego regionu.
#pokemon #rysujzwykopem #rysunek
Poniżej link do kolejnego Fakemona: http://matthew888.deviantart.com/art/007-Kiguin-627740290
Tym razem ostatni starter mojego regionu.
#pokemon #rysujzwykopem #rysunek
źródło: comment_XdRGuPTTJ1jlHc47O3GwVXUTHyddsJcY.jpg
Pobierz- 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 228


















źródło: comment_2HAYrc1xdhyIX0scA6OTSTPQk85RJd3K.jpg
Pobierzzamierzam tak kiedyś zrobić xD