Wpis z mikrobloga

http://www.victorygames.pl/news/Nintendo-zdejmuje-fanowskie-Pokemony,4422

Tak tak, wiadomo że mają prawo bo zastrzeżona nazwa itp. Ale z czysto logicznego punktu widzenia - nintendo jest upośledzone umysłowo, jak zresztą prawie każda japońska korporacja. Zapierdziane dziady z myśleniem z poprzedniego wieku nie ogarniają że tylko się pogrążają i wzbudzają niechęć do siebie. Dodatkowo udowadniają że boją się fanowskich produkcji i niejako przyznają że są one lepsze od ich własnych. No i takie fanowskie produkcje przecież tylko dodatkowo reklamują markę. Ktoś powinien tam zatrudnić, oprócz specjalistów od różnych rzeczy, człowieka który po prostu myśli.

Zawsze w takich chwilach cieszę się, że nigdy nie kupiłem żadnej japońskiej gry, niech #!$%@?ą. (to im niestety różnicy nie robi, ale ja czuję dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°))

#pokemon #pokemonuranium #gry #nintendo #nintendocwel
  • 10
@nototaku: jest też masa innych fanowskich poków na pc i ich jakoś nie widać żeby ścigali, musieli akurat do tej się przyczepić, tak samo było z fanowską wersją MGSa jedynki gdzie usunęli projekt, japońce mają czasem #!$%@? w głowie to ja nawet nie
@nototaku: No spoko, tylko Uranium było tworzone w RPG makerze i tylko na PC. Sprawdź ile Nintendo wydało na PC gier z serii Pokemon. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A przeportowanie na ich konsolki to redesign całego UI oraz pewnie niemałe koszta, szczególnie że już nawet graficznie te nowe gry stoją trochę wyżej niż Uranium i głupio byłoby wydawać coś, co wygląda jak gra sprzed 3 generacji.