Dzisiaj po prośbie przybywam - musimy opłacić zaległe faktury za tego jegomościa ze zdjęcia ʕʔ (i przy okazji znaleźć mu stały dom ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Skrócona historia jest taka, że pan poprzedni właściciel miał dwa psy, ale się wyprowadził i zostawił je same obok swojej byłej już działki. Psy trafiły do nas, zrobiliśmy im pełen przegląd i okazało się, ze ktoś typka kiedyś podnosił za ogon
r_k - Dzisiaj po prośbie przybywam - musimy opłacić zaległe faktury za tego jegomości...

źródło: comment_1658245758qDotk8hIbVOgluOiajXNC3.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Pawel929: Rogacze,gmina Nowy Dwór,miejscowy pan zobaczył mnie i auto i zadzwonił na SG, że"jakiś pan chodzi z psem tutaj" ,xD
  • Odpowiedz