@7uras: byłeś już w żłobku, żeby sobie dziecko wybrał? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ewentualnie psie przedszkole, ale dla takiego malucha lepsze będzie ze żłobka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3 tyg temu znaleźliśmy z różową psiaka. Pisałem o tym w tym wpisie https://www.wykop.pl/wpis/66139715/co-to-moze-byc-dzis-z-pania-zona-znalezlismy-wygla/

Porobiłem ogłoszeń szukałem na grupach właściciela nikt się nie zgłosił.
Weterynarz zaliczony i wygląda na to że perła z nami już zostanie () ps jej waga to już prawie 6 kg.
#psy #pokazpsa
htsz_ - 3 tyg temu znaleźliśmy z różową psiaka. Pisałem o tym w tym wpisie https://ww...

źródło: comment_1657446433clhUth6dIzEw5NiaFIIXmG.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach