Wpis z mikrobloga

@kwasnydeszcz: Żwacze kup. Ale to i tak do pewnego wieku będzie kusiło. Lepiej pozbyć się kuwety i łatwego dostępu do niej - może inne pomieszczenie? Zastawienie jakaś szafką żeby kot ogarnął a pies nie? Od żarcia gowna może Ci się piesek przekręcić.
  • Odpowiedz
@LoginWykopowyPP: dostali już żwacze, chyba dokupię więcej. właśnie nie mam za bardzo gdzie dać, w łazience trzymam, a mam tam mało miejsca i muszę mieć dwie kuwety, bo dwa koty mam :( jak już oddam jednego to będzie mi łatwiej, bo dwa psiury na raz wyciągać z dwóch kuwet to cienszko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kwasnydeszcz: mi z moim szczeniakiem najlepiej się sprawdzał zwyczajny opierdziel. Żwacze można dawać, ale dla wielu psów kocia czy ludzka kupa jest zwyczajnie smaczna :p
  • Odpowiedz
@mikaliq: właśnie wychowuje ich w tym pozytywnym podejściu i nie chciałabym na nich krzyczeć czy coś xd ewentualnie mogę ich przymknąć za kupobranie w kiblu, ale tam z kolei szczotka do klopa ich interesuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kwasnydeszcz: to jak nie kontrolujesz psa musisz kontrolować wszystko wokół niego :) innego wyjścia nie ma, do czasu aż kiedyś sam magicznie postanowi nie jeść kocich kup ;)
  • Odpowiedz