via Wypiek
  • 12
@Issac

tak wiem to był tylko wal na zajęcie częstotliwości


Zależy gdzie. Ja tam korzystałem. Miałem u siebie na wsi do wyboru:
- płatny internet, przepustowość całego masztu to 3 Mb/s (czyli w środku nocy miałem aż tyle, a w dzień działało podzielone na np. 200 użytkowników), z limitem kilku
  • Odpowiedz
Był wałek z czasoumilaczem czyli jak ktoś do Ciebie dzwonił to grała muzyczka. Pobierali za to szkle bez wiedzy klienta resztę doczytaj sam
  • Odpowiedz
Cześć, Matka jest teraz w NJU na kartę - w okolicy jest traficzny zasięg Orange, z domu praktycznie nie można dzwonić, za to PLUS bardzo mocny sygnał. Chcę matce zmienić sieć. Teraz na NJU na kartę, płaci 25zł/miesiąc za rozmowy, internet. Co wybrać podobnego i wygodnego? Plush będzie ok?
Z innej beczki - ile trwa przejście z sieci do sieci (na kartę)?
#plush #orange #plus
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krs90: Chłop wygląda jakby był bo jakimś udarze. Czyta z kartki, chciał się napić potem zapomniał co ma zrobić z tą wodą. On przecież nawet siedemdziesiątki jeszcze nie ma, jest w wieku mojej babci. Przykry widok.
  • Odpowiedz
Jakie dwie sieci dadza najlepsze pokrycie zasięgu?

Zależy mi na orange bo jest darmowy esim do karty (a chce do apple watcha i moze dodatkowego telefonu), no i mam plusa.

Czy Orange + Plus będzie lepszy niz np Play + Orange albo Play + Plus?

#pyatnie #orange #play #plus #telefon
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Rabusek Cellnex, do którego należą maszty Playa, wykupił jakiś czas temu Polkomtel Infrastruktura, do której należały maszty Plusa. Juz od jakiegoś czasu trwają rozmowy plus i play w sprawie 2spoldzielenia masztow, na wzór networks, które współdzieli maszty tmobile i Orange. Z tego co czytałem, to już się to powoli dzieje w obrębie cellnex.
  • Odpowiedz
Jeśli mam w telefonie 2 karty SIM i jedna jest tylko do internetu 5g to czy opłaca się na drugiej karcie tylko do SMS i rozmów ustawić 3G celem zaoszczędzenia zużycia energii?
#internet #play #orange #plus
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witajcie!

Robię sobie rozpoznanie rynku i jestem ciekawy co moglibyście podpowiedzieć. Pod koniec października żegnam się z obecnym dostawcą internetu i Tv ze względu na dość słabe oferty utrzymaniowe. Kto na rynku obecnie ma Waszym zdaniem najlepszą ofertę (stosunek jakość+ilość treści/cena)? Zależy mi głównie w tej chwili na jak najszerszej ofercie dla najmłodszych plus fajnie jeśli starzy też mieli coś z tego xD

Wszekie rady mile widziane! :)

#play #
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thebestisyettocome: na miesiąc to zamawiasz starer do paczkomatu, albo w żabce za 1zł z redbull mobile na zasiegu tmobile, 1zł/pierwszy mc, potem 40zł/mc. Przez pół roku internet jest nielimitowany.

Na dłużej to 1000GB / kilka mc ale to jedynie po przeniesieniu do orange na karte. Od października coś tam sie zmieniało, doczytaj.
  • Odpowiedz
Powie mi ktoś ochuj chodzi z play na kartę, że robię doładowanie za 5 zł, dzwonię do osoby numer 1, ale ona nie odbiera, dzwonię do osoby numer 2 i też nie odbiera, a potem próbuję wysłać smsa i nie mogę bo brak środków. Gadałem przez chat i gość powiedział, że oni blokują (albo "rezerwują") pieniądze jak próbuję dzwonić i trzeba dzwonić za każdym razem na infolinie żeby odblokowali te pieniądze. wtf?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebuję dodatkowego numeru, gdzie będę miała kartę esim, którego będę używała tylko do banków (jak zakładam lokaty to muszę wyrazić zgody marketingowe żeby dostać wysokie oprocentowanie), serwisów, gdzie jest wymagany numer i nie będę musiała opłacać tego numeru. Nie potrzebuję z niego dzwonić, potrzebuję tylko odbierać wiadomości lub połączenia.

Jaka sieć najkorzystniej wychodzi?
#play #tmobile #orange #vikingmobile #plus #telekomunikacja #
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@donalejd: W Mobile Viking masz eSIM za 25 zł ważny rok:

Jeśli to ma być nowy numer tylko do odbierania telefonów to na spokojnie możemy atakować plan Perfekt Match. W takim wypadku zapłacisz jednorazowo 25 złotych i numer sam w sobie będzie ważny rok od aktywacji. W tym czasie będziesz mógł odbierać połączenia przychodzące i SMS przychodzące, pod koniec ważności numeru wykupujesz ponownie doładowanie i numer jest ważny rok od
  • Odpowiedz
@Kruszetopy: Wez starter orange za 5zl, wyslij bezplatnego smsa na zgody marketingowe i dostaniesz 400GB na miesiac.Dodatkowo przychodza smsy, zeby skorzystac z bezplatnej opcji wlaczenia no limit rozmow/sms/mms+650GB na miesiac.
  • Odpowiedz
  • 3
@Kruszetopy miałem ten sam problem na tel u rodziców w tym tyg. Zacytuję

"
Kup starter T-Mobile.
Aktywuj promocję 7200 GB.
Aktywuj bezpłatny pakiet L na 30 dni za 0,- zł (promocja do 30 września 2024). Dostaniesz 60 dni ważności konta oraz 30 GB + 600 GB + 200 GB na
  • Odpowiedz
Witajcie!

Potrzebuje porady. Jestem teraz na etapie wyboru nowej oferty telewizji plus internetu. Obecnie korzystam jeszcze z UPC na Horizonie i Compalu z tzw internetem światłowodowym na koncentryku. Zależy mi na tym żeby doprowadzić instalację bezpośrednio do routera (mieszkania). Właścicielem infrastruktury w moim bloku jest Orange, ale mają dość drogie oferty jeśli chodzi o połączenie tych usług. Rozważam głównie Play i Telewizję Nowej Generacji (nie wiem tylko czy jest to IPTV czy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zielone_Jablko: reklam w internecie jest za nadto żeby jeszcze je oglądać i komentować. Ja polecam bojkot konsumencki, on bardziej boli firmy sprzedające usługi niż komentowanie ich reklam a co za tym idzie - zwiększanie im rozgłosu.

P.S. właśnie sprawiłeś że dowiedziałem się iż Plus świadczy usługi dostawy internetu światłowodem.


@aarahon: myślisz, że płatek śniegu ogarnie co do niego piszesz? xD
  • Odpowiedz
Ta laska by nie przeżyła jakby mi zamknęła nogą komputer.
W ogóle typ posłusznie zapier***a robić obiad kiedy ona sobie leży o scrolluje insta czy inne tiktoki. OBIAD. TRZEBA ZROBIĆ. To jakiś rodzaj prośby? Na szczęście nie mam i nie planuje mieć plusa. Ta reklama jest pożyteczna ponieważ wiem żeby tego syfu unikać.
  • Odpowiedz