@tomekpxp: Nie. W obecnych ofertach T-Mobile w ogóle nie ma minut na połączenia zagraniczne. W ofercie dla firm jest Pakiet "Minuty do UE bez limitu" i kosztuje dodatkowe 30zł/msc
W Orange jest 100 minut w wyższych abonamentach (w ofertach dla firm trochę więcej), Plus 120 minut.
  • Odpowiedz
@tomekpxp: Tak i Nie.
Ja mieszkam przy granicy z CZK... jak przełączę się na TM-CZ to tozmowy na czeskie numery są bez limitu, to samo SMS, wszystko darmo z pakietu bezlimitu za 30zł
Jak przeełączę się na TM-PL to 1.5-/m i sms chyba 50gr
  • Odpowiedz
Otóż ta cudowna (#play) firma naliczyła mi ostatnio opłaty za uwaga:
sms na numer stacjonarny, który NIE ISTNIEJE.
Wysłałem to oczywiscie przez przypadek, bo nie moge wyslac smsow do virgin mobile- play dodaje #31# przed numerem z virgin, to próbowałem numer zapisac inaczej (z odpowiednimi spacjami)- bo tak zostałem poinformowany w salonie.
I patrze, puff smsy ida, wiec wyslalem 10 odrazu, bo mialem duzo do napisania,
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shaelix92: Regulamin Oferty Promocyjnej SOLO M https://www.play.pl/dokumenty/2018/102606/Regulamin_Oferty_Promocyjnej_SOLO_M_2018-08-23.pdf
"Od momentu aktywacji usługi nie pobieramy dodatkowych opłat za wysyłanie SMS-ów/MMS-ów na numery komórkowe w Polsce i w roamingu Strefie Euro –oprócz numerów infolinii, specjalnych, audiotekstowych i wiadomości międzynarodowych
Cennik Oferty SOLO: https://www.play.pl/dokumenty/2018/102495/Cennik_Oferty_SOLO_2018-08-23.pdf
"na numery poza siecią P4 - Krajowy SMS na krajowe numery stacjonarne: SOLO M 0,4zł"
  • Odpowiedz
Jak wygląda rejestracja nowego numeru przez połączenie z 730300300? Bo dzwonię 3 raz i muszę długo czekać a jestem w pracy, to jest tak jak Prze SMS że muszę z innego numer zarejestrowanego zadzwonić? Czy mogę z Orange? co tam trzeba podać?
#play
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Cześć Mirki, mam pytanie, mam aktualnie 7 numerów w Play na firmę, chce dołożyć jeszcze jeden numer i przedłużyć umowę lub przenieść wszystkie numery. Gdzie teraz najlepsza oferta na no-limit? Dostałem ofertę na rozmowy, SMS itp bez limitu, 15gb internetu oraz 1gb w UE za: 1-4 m-ce 0zl, 5-25 m-cy za 157 netto. Oferta jest dla 7 numerów samo przedłużenie. Dobra oferta czy można znaleźć coś lepszego?
#play #orange
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, ciekawa sprawa, sprawdzałem sobie ofertę #play przez neta, dałem sobie jakiś produkt do koszyka i wyskakuje "system error", no nic, po godzinie to samo, z ciekawości wszedłem na t-mobile i próbuje to samo, problem, nie można realizować zamówień przez internet, strona plusa też muli, jakiś zmasowany atak ( ͡° ͜ʖ ͡°) dodam, że problem dot. oferty internetu i przy próbie dodania urządzenia do koszyka jest
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kurajmosin: jak nie bedą mieli starterów fakt mobile w play, to możesz wziąć play i przejść na fakt mobile kodem, i dopiero aktywować bonus, na forum telepolis podają że tak działa
  • Odpowiedz
@Kurajmosin:
1. idziesz do salonu play i przenosisz numer do play na kartę
2. nie słuchasz bredni że abo to, abo tamto.
3. nie pytaj o nic i nic nie mów, na nic innego się nie zgadzaj
4. aktywujesz numer pingując czy co tam chcesz żeby był aktywny
4. przenosisz kodem do fakt
5. aktywujesz bonus w fakt
  • Odpowiedz
Jaka jest teraz aktualna oferta internetu na kartę redbull lte? Zależy mi na czymś jak najtańszym dla rodziców i musi być to koniecznie Play, bo tak jest ustawiona antena kierunkowa
Na tmobile mają 0,5Mbps po lte+..

Na kartę bo mają być światłowodu niedługo
#lte #play #redbullmobile
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest z tymi sieciami komorkowymi w UE? Mam telefon w #play formula play na karte, siedze w #dania i niby powinienem miec oplaty naliczane tak samo jak w kraju czy nie? Tzn widze ze sa do kupienia pakiety internetowe 500mb w UE za 15zl i np normalny pakiet 2gb za 9zl ocb? Czy moze internet to co innego a rozmowa i sms tez co innego? #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KONIEC FREEMIUM W VIRGIN MOBILE.
Z dniem 27.08.2018 oferta freemium jest odwołana. Po tym okresie raczej nie będziecie mogli aktywować jej ponownie.
żródło
https://virginmobile.pl/media/documents/Informacja_o_odwolaniu_Oferty_Promocyjnej_Pakiet_Freemium_dla_Abonentow_Virgin_Mobile_na_Karte_z_dniem_27_sierpnia_2018r.pdf
Pakiet freemium oferował 30 minut, 30 smsów i 300mb internetu za darmo.
Jaką ofertę na kartę zaproponujecie komuś komu pakiet freemium (z wyjątkiem neta, tutaj zużycie około 1gb ale w virgin to koszt 2 zł) wystarczał ?
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poważa sprawa...jako że obraziłem się na #tmobile na ciągłe zawieszające się pakiety przy aktywacjach od 5 dni nie mogę dzwonić, smsować, internetować, ponoć problem techcznizny, nie mogą dać też rekomprensaty...bo konto się zablokowało... i tak zablokowane od kilku dni pam pam pam...
BOk dostał już numer konta gdzie kasę przelać, a 27 panie i panowie...portuję numer gdzieś indziej.
Proszę sensownie polecić mi sieć z sensowną a zarazem prostą ofertą, gdzie
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Emperor616: Wiem...poczytałem zostaję narazię w TM niema nic lepszego w stosunku obsługa klienta a usługi a cena... w sumie jako rekompensate dostałem darmowy pakiet 1giga w roamingu (nie pobrało 15zł) był za 0, 2 miesiące pakietu za 30zł za darmo + przedłużenie konta tak by się skorelowało z pakietami...
;P
W sumie jaka sieć teraz pro kliencka.
  • Odpowiedz
Mirki jak to jest z #play i z gwarancją - s---------o mi się gniazdo w moim #htc u play (taki model) i nie ładuje mi się telefon, a jak podłączam słuchawki pod to samo gniazdo to nie ma dźwięku w ogóle. Czy w play dadzą telefon zastępczy? A jak nie to ile średnio zajmuje naprawa - obstawiam, że około miesiąca?

#telefony
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@archi3: mały tylko update - uznali mi gwarancję i wymienili port USB + jakieś tam inne rzeczy. Aktualnie ładuję telefon i jutro go sobie skonfiguruję. :) Ale dzięki wielkie za chęci pomocy!
  • Odpowiedz
Gdy dzwonie na stacjonarne nie ma sygnału dzwonienia, dopiero jak połączenie zostanie odebrane pojawia się głoś w słuchawce. Czy to wina sieci czy telefonu? Na 2 iphone ten sam problem. Ktoś tak ma? Sieć #play

#ios #iphone #telefony #gsm
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach