Otóż ta cudowna (#play) firma naliczyła mi ostatnio opłaty za uwaga:
sms na numer stacjonarny, który NIE ISTNIEJE.
Wysłałem to oczywiscie przez przypadek, bo nie moge wyslac smsow do virgin mobile- play dodaje #31# przed numerem z virgin, to próbowałem numer zapisac inaczej (z odpowiednimi spacjami)- bo tak zostałem poinformowany w salonie.
I patrze, puff smsy ida, wiec wyslalem 10 odrazu, bo mialem duzo do napisania,
sms na numer stacjonarny, który NIE ISTNIEJE.
Wysłałem to oczywiscie przez przypadek, bo nie moge wyslac smsow do virgin mobile- play dodaje #31# przed numerem z virgin, to próbowałem numer zapisac inaczej (z odpowiednimi spacjami)- bo tak zostałem poinformowany w salonie.
I patrze, puff smsy ida, wiec wyslalem 10 odrazu, bo mialem duzo do napisania,




























#telefony #orange #play #tmobile #virginmobile
W Orange jest 100 minut w wyższych abonamentach (w ofertach dla firm trochę więcej), Plus 120 minut.
Ja mieszkam przy granicy z CZK... jak przełączę się na TM-CZ to tozmowy na czeskie numery są bez limitu, to samo SMS, wszystko darmo z pakietu bezlimitu za 30zł
Jak przeełączę się na TM-PL to 1.5-/m i sms chyba 50gr