@szymon_gce W naszych pakietach otrzymujesz transfer danych na połączenia w roamingu. Wysokość pakietu jest uzależniona od usługi, jaka zostanie włączona. Szczegółowe informacje udostępniliśmy tutaj: https://oran.ge/2ozRv0j oraz https://oran.ge/2g9k2J0. Należy jednak pamiętać, że od 18.06 za korzystanie z usług na kartę w roamingu naliczone zostają dodatkowe opłaty. Za 1MB zostanie doliczony niecały grosz. Więcej informacji znajdziesz tu: https://bit.ly/2Gt2ss7
  • Odpowiedz
Jak na 11 dni to możesz brać w kraju. Ja mam w nju pakiet 9pln 9GB a za granicą mam wtedy 1,1GB. Problem się zaczął jak mi trasy dłuższe wypadły i płatny roaming był
  • Odpowiedz
Jacyś idioci wyrobili duplikat karty SIM telefonu mamy. A mama... nawet nie ma internetowego dostępu do konta. Frajerzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mimo tego warto uświadomić rodziców, że niedziałający telefon i wcześniejsza wiadomość o duplikacie karty, to bardzo, bardzo zła sytuacja. Telefon został zablokowany a mama ma jutro wyjaśniać sytuację.

@niebezpiecznik-pl : oni całkowicie losowo wybierają ofiary? Przecież losowymi strzałami ciężko trafić kogoś, na kim można się
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Peja: Siema Rychu. Rozumiemy (i nie dziwi nas), że chcesz przenieść numer w Play i zyskać szacunek ludzi ulicy, bo to nie Twoja rzeczywistość. Jest jedna rzecz - dane do przeniesienia muszą być zgodne z tymi, które masz u obecnego operatora, więc jeśli nie masz już firmy, to może być to, co cię boli. Reszta jest prosta, wystarczy że wejdziesz na naszą stronę i tam dokonasz przeniesienia.
  • Odpowiedz
#play mirki mam pytanie, przedłużyłem nie dawno umowe (mix) pojawił mi się bilans doładowań na koncie, ale moich gb neta ani smsow nielimitowanych nie widać ktoś wie kiedy ta umowa wchodzi w życie? przedłużałem przez internet
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po 8 latach rozstania nadszedł czas. Pozytywnie będę wspominał ten czas. Dużo się smsowało. Po necie się surfowało. Czasem pogadało. Pamiętam, jak wówczas zmieniałem sieć. Za 5 razem się udało. To były czasy ¯\_(ツ)_/¯
#play #siecikomorkowe #operatorzykomorkowi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KEEP JUMP - darmowa, wolna od reklam, gra arkadowa na Android.

Cześć,

Chciałbym Wam przedstawić moją pierwszą aplikację na Android'a. Stworzyłem ją z pasji, chęci nauki i ciekawości. Nie nastawiam się na zarobek - stąd wolna jest od reklam, dodatków do kupienia itp.

Na
crouty - KEEP JUMP - darmowa, wolna od reklam, gra arkadowa na Android.

Cześć,

...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy w ofercie abonamentowej #play , przy korzystaniu z roamingu, jest tak ze najpierw korzysta sie z pakietu promocyjnego 500 mb a dopiero później z tego przysługującego z abonamentu?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, w przyszłym miesiącu kończy mi się umowa w #play . Nie mają mi do zaoferowania nic, co by mnie skłoniło do pozostania, dlatego proszę Was o radę: do jakiej #siecikomorkowe powinienem się przenieść? Zależy mi na:
- ofercie na kartę/niskim abonamencie z możliwością łatwego wypowiedzenia
- nielimitowanych rozmowach i SMS-ach do wszystkich (w tym na stacjonarne. Pamiętam że swego czasu właśnie w Play miałem nielimitowane połączenia do
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wawilen_Tatarski
Sam jestem w trakcie wypowiadania umowy w Play i przechodzenia do Orange Free.
Za wykupienie pakietu za 25 zł masz no limit kom/stacj., SMS (MMS płatny 0.40 gr) i 15 GB internetu. Jeśli aktywujesz ten pakiet jako cykliczny co miesiąc będziesz dostawał 1 GB więcej tzn. 15+1, 15+2 itd. co więcej jeśli co miesiąc zasilisz konto kwota 25 zł (a musisz to zrobić żeby mieć środki na pakiet o którym
  • Odpowiedz
Jaki #abonament teraz polecacie (głównie pod kątem ceny) w #play #plus #orange #njumobile #tmobile czy innej sieci.. #telefony #gsm
Szukam coś takiego (nie dla mnie):
- bez limitu rozmowy na kom. i stacj. w Polsce (sms-y nie muszą być ale i tak pewnie są w pakiecie)
- internet niepotrzeby, najlepiej bez dostępu..
W sumie to wszystko..
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Play skasował mnie 20zl (4x 5zl) za 4 połączenia międzynarodowe (4x połączenia, razem trwały 20+ sekund) na terenie Niemiec na niemiecki numer, mimo ze roaming zniesiony i takie połączenia mam za darmo... robić znalezisko i kręcić Małysza? Dodam, ze Pani z obsługi wpierała mi przez 10minut, ze takie maja ceny. #play #afera
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W jaki sposób mogę korzystać z internetu na Chorwacji, żeby nie zjadło miliona cebulionów? Mam numer w Play, ale żaden abonament tylko zwykły na kartę, dotąd na wyjazdach miałem około 50MB za darmo, dalej grubszy hajs pobierało. Jest może jakiś kod na pakiet zagraniczny? Takie 500MB by mnie zadowoliło :)

#internet #internetmobilny #play #roaming
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach