wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 0
@Heelyx: na 11 dni do Bułgarii i zastanawiam się czy szukać oferty tutaj czy tam na miejscu u ich operatorów
- 0
Jak na 11 dni to możesz brać w kraju. Ja mam w nju pakiet 9pln 9GB a za granicą mam wtedy 1,1GB. Problem się zaczął jak mi trasy dłuższe wypadły i płatny roaming był
- 2
Jacyś idioci wyrobili duplikat karty SIM telefonu mamy. A mama... nawet nie ma internetowego dostępu do konta. Frajerzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mimo tego warto uświadomić rodziców, że niedziałający telefon i wcześniejsza wiadomość o duplikacie karty, to bardzo, bardzo zła sytuacja. Telefon został zablokowany a mama ma jutro wyjaśniać sytuację.
@niebezpiecznik-pl : oni całkowicie losowo wybierają ofiary? Przecież losowymi strzałami ciężko trafić kogoś, na kim można się
Mimo tego warto uświadomić rodziców, że niedziałający telefon i wcześniejsza wiadomość o duplikacie karty, to bardzo, bardzo zła sytuacja. Telefon został zablokowany a mama ma jutro wyjaśniać sytuację.
@niebezpiecznik-pl : oni całkowicie losowo wybierają ofiary? Przecież losowymi strzałami ciężko trafić kogoś, na kim można się
- 1
Mordeczki. 10.10 kończy mi się umowa z #play (abonament). Chce przenieść się do #mobilevikings (karta). Co powinienem poczynić? Kiedy i gdzie się udać? @MobileVikingsPL
@Peja: Siema Rychu. Rozumiemy (i nie dziwi nas), że chcesz przenieść numer w Play i zyskać szacunek ludzi ulicy, bo to nie Twoja rzeczywistość. Jest jedna rzecz - dane do przeniesienia muszą być zgodne z tymi, które masz u obecnego operatora, więc jeśli nie masz już firmy, to może być to, co cię boli. Reszta jest prosta, wystarczy że wejdziesz na naszą stronę i tam dokonasz przeniesienia.
- 2
@japkko: @MobileVikingsPL: wielkie dzięki za info! Pewnie miałbym zonk jakbym tego nie ogarnął :P Jeśli będę miał jeszcze jakieś wątpliwości to będę walił jak w dym.
- 1
#play mirki mam pytanie, przedłużyłem nie dawno umowe (mix) pojawił mi się bilans doładowań na koncie, ale moich gb neta ani smsow nielimitowanych nie widać ktoś wie kiedy ta umowa wchodzi w życie? przedłużałem przez internet
Po 8 latach rozstania nadszedł czas. Pozytywnie będę wspominał ten czas. Dużo się smsowało. Po necie się surfowało. Czasem pogadało. Pamiętam, jak wówczas zmieniałem sieć. Za 5 razem się udało. To były czasy ¯\_(ツ)_/¯
#play #siecikomorkowe #operatorzykomorkowi
#play #siecikomorkowe #operatorzykomorkowi
- 3
- 1
- 3
@tler: od tego jest usługa połączeń oczekujących, abyś wiedział w trakcie połączenia, że w tle ktoś dzwoni.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@Destruktor91: oh, może I tak. Powiadomienia miałem w mixplus
Yo, kto jeszcze dostał maila od Play o zmianach prawa telekomunikacyjnego? Można odstąpić od umowy i przycebulić telefon?
#play #telefony #android #prawo #cebuladeals
#play #telefony #android #prawo #cebuladeals
@Vaclav: Tak można. Musisz tylko złożyć wniosek do trybunału sprawiedliwości UE.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@patkaaa123: kurła umowę przeczytaj
@patkaaa123: 6 m-cy, ale te „lepsze” oferty pojawiają się później.
- 8
KEEP JUMP - darmowa, wolna od reklam, gra arkadowa na Android.
Cześć,
Chciałbym Wam przedstawić moją pierwszą aplikację na Android'a. Stworzyłem ją z pasji, chęci nauki i ciekawości. Nie nastawiam się na zarobek - stąd wolna jest od reklam, dodatków do kupienia itp.
Na
Cześć,
Chciałbym Wam przedstawić moją pierwszą aplikację na Android'a. Stworzyłem ją z pasji, chęci nauki i ciekawości. Nie nastawiam się na zarobek - stąd wolna jest od reklam, dodatków do kupienia itp.
Na

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Razi91: przecież napisałem
konto usunięte via iOS
- 1
Czy w ofercie abonamentowej #play , przy korzystaniu z roamingu, jest tak ze najpierw korzysta sie z pakietu promocyjnego 500 mb a dopiero później z tego przysługującego z abonamentu?
@Asfalt_Drobiowy: masz chyba osobny całkiem pakiet na roaming, odpal apkę Play24 i tam masz od razu
konto usunięte via iOS
- 0
@Asfalt_Drobiowy: najpierw pakiet 500 mega potem abo
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mireczki, w przyszłym miesiącu kończy mi się umowa w #play . Nie mają mi do zaoferowania nic, co by mnie skłoniło do pozostania, dlatego proszę Was o radę: do jakiej #siecikomorkowe powinienem się przenieść? Zależy mi na:
- ofercie na kartę/niskim abonamencie z możliwością łatwego wypowiedzenia
- nielimitowanych rozmowach i SMS-ach do wszystkich (w tym na stacjonarne. Pamiętam że swego czasu właśnie w Play miałem nielimitowane połączenia do
- ofercie na kartę/niskim abonamencie z możliwością łatwego wypowiedzenia
- nielimitowanych rozmowach i SMS-ach do wszystkich (w tym na stacjonarne. Pamiętam że swego czasu właśnie w Play miałem nielimitowane połączenia do
@Wawilen_Tatarski
Sam jestem w trakcie wypowiadania umowy w Play i przechodzenia do Orange Free.
Za wykupienie pakietu za 25 zł masz no limit kom/stacj., SMS (MMS płatny 0.40 gr) i 15 GB internetu. Jeśli aktywujesz ten pakiet jako cykliczny co miesiąc będziesz dostawał 1 GB więcej tzn. 15+1, 15+2 itd. co więcej jeśli co miesiąc zasilisz konto kwota 25 zł (a musisz to zrobić żeby mieć środki na pakiet o którym
Sam jestem w trakcie wypowiadania umowy w Play i przechodzenia do Orange Free.
Za wykupienie pakietu za 25 zł masz no limit kom/stacj., SMS (MMS płatny 0.40 gr) i 15 GB internetu. Jeśli aktywujesz ten pakiet jako cykliczny co miesiąc będziesz dostawał 1 GB więcej tzn. 15+1, 15+2 itd. co więcej jeśli co miesiąc zasilisz konto kwota 25 zł (a musisz to zrobić żeby mieć środki na pakiet o którym
- 1
Jaki #abonament teraz polecacie (głównie pod kątem ceny) w #play #plus #orange #njumobile #tmobile czy innej sieci.. #telefony #gsm
Szukam coś takiego (nie dla mnie):
- bez limitu rozmowy na kom. i stacj. w Polsce (sms-y nie muszą być ale i tak pewnie są w pakiecie)
- internet niepotrzeby, najlepiej bez dostępu..
W sumie to wszystko..
Szukam coś takiego (nie dla mnie):
- bez limitu rozmowy na kom. i stacj. w Polsce (sms-y nie muszą być ale i tak pewnie są w pakiecie)
- internet niepotrzeby, najlepiej bez dostępu..
W sumie to wszystko..
@ashmedai: Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty abonamentowej :) W ofercie za 19zł otrzymasz nielimitowane rozmowy do krajowych operatorów sieci komórkowej oraz stacjonarnej oraz 1 GB na transmisję danych. Szczegóły oferty poznasz na naszej stronie: https://www.njumobile.pl/oferta/nju-z-rachunkiem/19 Zaletą naszej oferty jest również to, że umowę podpisujesz na czas nieokreślony.
- 1
@njumobile: No i wybór między nju a plush padł na was.. :-) Zamawiam, dzięki.
Play skasował mnie 20zl (4x 5zl) za 4 połączenia międzynarodowe (4x połączenia, razem trwały 20+ sekund) na terenie Niemiec na niemiecki numer, mimo ze roaming zniesiony i takie połączenia mam za darmo... robić znalezisko i kręcić Małysza? Dodam, ze Pani z obsługi wpierała mi przez 10minut, ze takie maja ceny. #play #afera
na terenie Niemiec na niemiecki numer, miło ze roaming zniesiony i takie połączenia mam za darmo
@gaucho16: Nie, nie masz za darmo. Nie te opłaty zostały zniesione.
@gaucho16: No ale to Ty nie rozumiesz, co masz za darmo, a nie ja. Będąc na terenie Niemiec masz za darmo rozmowy na numery polskie. Na numery zagraniczne płacisz normalnie zgodnie z cennikiem.
@osiemsetjeden: kiedys kupowałem nju i za samo zarejestrowanie karty, dostawałem 100gb. Nie wiem jak teraz xd
@osiemsetjeden: Kupując nasz starter możesz otrzymać nawet 50 GB na start. Dodatkowo w taryfie Orange Free na kartę otrzymasz bonus danych po każdym doładowaniu. Zerknij na naszą ofertę na kartę: https://oran.ge/2Lae0Ut.
W jaki sposób mogę korzystać z internetu na Chorwacji, żeby nie zjadło miliona cebulionów? Mam numer w Play, ale żaden abonament tylko zwykły na kartę, dotąd na wyjazdach miałem około 50MB za darmo, dalej grubszy hajs pobierało. Jest może jakiś kod na pakiet zagraniczny? Takie 500MB by mnie zadowoliło :)
#internet #internetmobilny #play #roaming
#internet #internetmobilny #play #roaming
@Czajkovsky: kup kartę w którejs z ich firm telefonicznych, na przykład VIP, za 30 zł masz nielimitowany internet przez dwa tygodnie ;)
- 1
@Karpovitch: @mamFAJNYnick: @chrystusie: Boże... minuta szukania w google, a ja tępy nie znalazłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki wielkie!
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Tragicznystolik: redmi note 2
nie narzekam ani na dźwięk ani na zasięg
nie narzekam ani na dźwięk ani na zasięg
@Tragicznystolik któryś raz już widzę na Mirko żale na zasięg w xiaomi i sieć Play,
konto usunięte via Android
- 1





























#tmobile ma teraz video w pakiecie.
#telefonnakarte #orange #tmobile #play #njumobile #kiciochpyta #plus