Wpis z mikrobloga

@tomek123456789: właśnie to teraz doczytałem.
"Przenosząc swój numer do telefonii komórkowej Fakt Mobile możesz liczyć na atrakcyjne bonusy. Odbierz 500 zł do wykorzystania na rozmowy lub sms-y oraz 50 GB Internetu. Bonus do wykorzystania w ciągu aż 150 dni od dnia jego aktywacji. Dodatkowo dostaniesz rok ważności konta.

Przeniesienia numeru dokonasz w salonach sieci Play."
@W_Heisenberg: jak to działa, bo nie znalazłem szczegółowych informacji, jest 150 dni na wykorzystywanie np. pakietów, czy tylko 150 dnina rozpoczęcie wykorzystywania pakietów trzydziestodniowych?
Witaj. Jeśli posiadasz numer w ofercie abonamentowej i chciałbyś go przenieść do sieci Plus, jest przygotowana promocja, w której otrzymujesz 6 miesięcy za darmo. W ramach tego abonamentu miesięcznie otrzymujesz nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci i Internet bez końca. Po okresie promocyjnym koszt to 50 zł.
W Plush ABO na 24 miesiące za 25 zł, przenosząc numer z oferty abonamentowej lub mix, abonament przez pierwsze 3 miesiące jest za 0
@Kurajmosin: poczytaj telepolis ludzie testowali i podawali, że taki manewr działa, na tej podstawie podałem te informacje. Na infoliniach to z reguły nic nie wiedzą, a ze starterami jest problem w całej Polsce.