Mirki co zrobić jak mój numer z dnia na dzień przestał istnieć ? #play
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 1
Po wejściu na play24 pokazuje mi że mam włączony " PLAY NOW - pakiet podstawowy" za 20zł. Nie da się tego wyłączyć. Pytałem na infolinii o co chodzi to babka powiedziała mi że to wszyscy mają i nie powiększa rachunku a jest tam tylko "ze względów podatkowych". Ktoś wie o co w tym chodzi? #play #telefony
@CichyGlosZTyluGlowy: Usługi telewizyjne są opodatkowane niższą stawką (8%) podatkową, niż usługi telekomunikacyjne (23%).
- 1
@m4rk: parę lat temu ludzie odliczali całe rachunki za telefon.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#pytanie #pocztaglosowa #telefony #play
Jak odsłuchać pocztę głosową? mam mnóstwo wiadomości, a nie wiem jak... Da ktoś instrukcję krok po kroku jak to zrobić?
Jak odsłuchać pocztę głosową? mam mnóstwo wiadomości, a nie wiem jak... Da ktoś instrukcję krok po kroku jak to zrobić?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@wojuturek: tylko mobile vikings. Rozmowy i smsy do wszystkich bez limitu i do tego 15GB neta, który nie przepada! Jesli jesteś zainteresowany to mogę chętnie odpowiedzieć a pytania na pw i ewentualnie podać kod refa :)
@wojuturek: Zapraszamy na pokład, my nie będziemy namawiać - przeczytaj co inne mireczki piszą, sprawdź jak pomagamy, kiedy pojawia się problem, zobacz jakie mamy oceny na FB. My tak na poważnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pomocy mireczki! Pewna sprawa męczy mnie od lat. Mój numer telefonu jest zarejestrowany na inna osobe!
Wiem o tym już długo. Niestety nie da rady tego załatwić od ręki. Numer kupiłem osobiście koło 10 lat temu. Mam wciąz ten plastik, w który była wsadzona. Chce przepisać ten numer na mnie bo: nie wyrobie nowej kart SIM jesli ta mi padnie. Nie mogłem właczyć roamingu bo numer nie był na mnie.
Dowiedziałem się
Wiem o tym już długo. Niestety nie da rady tego załatwić od ręki. Numer kupiłem osobiście koło 10 lat temu. Mam wciąz ten plastik, w który była wsadzona. Chce przepisać ten numer na mnie bo: nie wyrobie nowej kart SIM jesli ta mi padnie. Nie mogłem właczyć roamingu bo numer nie był na mnie.
Dowiedziałem się
konto usunięte via Android
- 1
Mireczki szukam oferty z #tmobile #play lub inne sieci komórkowe. Chciałbym mieć no limit na UE na sms/rozmowy. Internetu jak najwięcej. Pytałem i w #tmobile wydaje mi się, że mają najlepszą ofertę. Ewentualnie może znacie jakieś inne sensowne abonamenty? Max do 100zł. #bekaztransa #siecikomorkowe #orange #plus
- 2
W jakiej sieci największy pakiet internetu na start za rejestrację numeru? Bez żadnego doładowywania konta, kupuję starter(jak najtańszy) aktywuje i cieszę się internetem.
#prepaid #internetmobilny #orange #play #plus #tmobile #kiciochpyta
#prepaid #internetmobilny #orange #play #plus #tmobile #kiciochpyta
@Kecq w #faktmobile za przeniesienie numeru jest 50 GB i 500 zł na rozmowy/sms przez 150 dni
@Kecq: Aktualnie możesz zaproponować bonus po każdym doładowaniu w taryfie Orange Free na kartę: https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte
@sorry_jak_bede_sie_powtarzac: Plus - 98,40zł z VAT. 36GB współdzielonego pakietu, potem zwalnia.
@sorry_jak_bede_sie_powtarzac: Witaj. Mogę zaproponować Ci ofertę Plush ABO za jedyne 25 zł, gdzie otrzymasz:
1. Oferta na czas nieokreślony:
- Internet 10 GB (Twój pakiet rośnie wraz ze stażem),
- 10 GB
1. Oferta na czas nieokreślony:
- Internet 10 GB (Twój pakiet rośnie wraz ze stażem),
- 10 GB
- 1
mirki, polecicie usługę alternatywną (chodzi zwłaszcza o koszta) do tego co ma #play w https://www.play.pl/uslugi/xtra-numer/ ?
zazwyczaj wirtualny numer potrzebny jest mi na góra kilka dni, a za bardzo nie chce majtać mi się z dodatkowymi SIMami ze starterów.
#operatorzy #operatorzykomorkowi #gsm #orange #plus #tmobile #virginmobile #tabelkigsm
zazwyczaj wirtualny numer potrzebny jest mi na góra kilka dni, a za bardzo nie chce majtać mi się z dodatkowymi SIMami ze starterów.
#operatorzy #operatorzykomorkowi #gsm #orange #plus #tmobile #virginmobile #tabelkigsm
- 0
@MichaelT128: oferta Orange jest chyba identyczna do tej od Play?
2nr bardzo ciekawie się zapowiada, dzięki za polecenie :)
ciekawi mnie tylko jaki jest ich model biznesowy, tzn na czym zarabiają?
2nr bardzo ciekawie się zapowiada, dzięki za polecenie :)
ciekawi mnie tylko jaki jest ich model biznesowy, tzn na czym zarabiają?
- 7
Komentarz usunięty przez autora
- 3
@kuite22: nie no, sraczke miałem i siedziałem tam w totalnej nudzie, czekał na mnie #rozowypasek i znajomi i nie mogłem im napisac nawet ze mogą iść na zakupy ¯_(ツ)_/¯
Wyjeżdzam za granicę i pomyślałem, że te 1,5 GB limitu w roamingu to za mało.
Jakiś starter zaoferuje mi tani internet za granicą?
Bo to lepiej niż dokypywać inteenet 500 MB za 15 zł
#orange #plus #play #tmobile #virginmobile #tabelkigsm
Jakiś starter zaoferuje mi tani internet za granicą?
Bo to lepiej niż dokypywać inteenet 500 MB za 15 zł
#orange #plus #play #tmobile #virginmobile #tabelkigsm
- 0
@Clear czy Ty sie orientujesz może co będzie najbardziej opłacalne?
@LubieKiedy: W ofercie na kartę posiadamy pakiety z limitem na połączenia w I strefie UE.
zwiń sekcję Pytanie ?
Z roamingu we wszystkich krajach UE korzystasz po takich stawkach jak w kraju do innych sieci, powiększonych o dopłaty wynikające z decyzji Prezesa UKE:
- 5 gr za minutę
zwiń sekcję Pytanie ?
Z roamingu we wszystkich krajach UE korzystasz po takich stawkach jak w kraju do innych sieci, powiększonych o dopłaty wynikające z decyzji Prezesa UKE:
- 5 gr za minutę
źródło: comment_tIX6gRkCLVo7OlALkE5VEPGN5Rq6cgx2.jpg
Pobierz- 1
Idzie odzyskac utracony numer? Zapomnialem doladowac w terminie i ani doladowac nie moge ani nawet konta na play24 zalozyc
#play
#play
@ozzi91: No to idziesz do salonu i spawa załatwiona, w czym problem?
- 0
@MichaelT128 dzwoniłem do Playa (nie sądziłem że mają do 24 obsługę telefoniczną klienta) i w sumie chłopczyk mi powiedział żebym jutro zadzwonił bo im system szwankuje bo jakiś update maja więc może się uda odzyskać
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@PurpleHaze: Ale co Ty w ogóle porównujesz? Ja napisałem o dostępie do faktur i ich statusie (opłacona/nieopłacona), a nie dostępie do numerów które zostały odpięte od tego konta w Play - zresztą, mógłbyś sobie wszystko klikać a i tak nic by mi nie naliczyli, bo tych numerów już w Play nie ma ¯\_(ツ)_/¯
@anonimowybagatelizator tak samo jest w Orange. I pewnie u innych. Numer nie jest w danej ofercie - nie ma informacji.
Potrzebny #starter - numer będzie służył w pewnym sensie jako telefon służbowy. Chce przeznaczać jak najmniejsza kwotę na doładowania, dzwonić z tego telefonu będę łącznie może z godzinę w miesiącu. Co kupić?
#telefony #doladowanie #virginmobile #play #orange #redbullmobile
#telefony #doladowanie #virginmobile #play #orange #redbullmobile
- 1
@Agrinez: jeśli ma być po taniości to #virginmobile. Zamawiasz #freemium, do tego dokupujesz za 3 cebuliony pakiet 60 minut, i masz w sumie na miesiąc 90 minut, 30 sms i 300 MB transferu.






























źródło: comment_Kdg751Ew2xRgJdLSN5BrGdScwiINWniq.jpg
Pobierz