Po wejściu na play24 pokazuje mi że mam włączony " PLAY NOW - pakiet podstawowy" za 20zł. Nie da się tego wyłączyć. Pytałem na infolinii o co chodzi to babka powiedziała mi że to wszyscy mają i nie powiększa rachunku a jest tam tylko "ze względów podatkowych". Ktoś wie o co w tym chodzi? #play #telefony
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konczy mi sie umowa w PLAY i co zrobic? przedłużać ją z nimi, czy może ucieć gdzieś do sieci typu Virgin mobile?
Zależy mi najnaj na internecie a PLAY oferuje mi przedłużenie za 30zł/mc i 10gb pseudonielimitowanego

#telefony #pytanie #play #smartfon
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eSports24: Mobile vikings: prepaid za 25zł/mc, no-limit do wszystkich i 16GB kumulującego się neta (jeśli właczysz auodoładowanie kartą lub 15Gb/mc bez autodoładowania). Bazują na antenach Play. W razie pytań chętnie pomogę
  • Odpowiedz
#play #telefon #firma mirko korzysta ktoś z oferty Play dla firm 2x sim no limit plus 20Gb 1x sim internet lte ultra 200Gb do tego 1 telefon p20 za 120zeta mc brac ?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wojuturek: tylko mobile vikings. Rozmowy i smsy do wszystkich bez limitu i do tego 15GB neta, który nie przepada! Jesli jesteś zainteresowany to mogę chętnie odpowiedzieć a pytania na pw i ewentualnie podać kod refa :)
  • Odpowiedz
Pomocy mireczki! Pewna sprawa męczy mnie od lat. Mój numer telefonu jest zarejestrowany na inna osobe!

Wiem o tym już długo. Niestety nie da rady tego załatwić od ręki. Numer kupiłem osobiście koło 10 lat temu. Mam wciąz ten plastik, w który była wsadzona. Chce przepisać ten numer na mnie bo: nie wyrobie nowej kart SIM jesli ta mi padnie. Nie mogłem właczyć roamingu bo numer nie był na mnie.
Dowiedziałem się
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MichaelT128: oferta Orange jest chyba identyczna do tej od Play?

2nr bardzo ciekawie się zapowiada, dzięki za polecenie :)
ciekawi mnie tylko jaki jest ich model biznesowy, tzn na czym zarabiają?
  • Odpowiedz
Idzie odzyskac utracony numer? Zapomnialem doladowac w terminie i ani doladowac nie moge ani nawet konta na play24 zalozyc
#play
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@MichaelT128 dzwoniłem do Playa (nie sądziłem że mają do 24 obsługę telefoniczną klienta) i w sumie chłopczyk mi powiedział żebym jutro zadzwonił bo im system szwankuje bo jakiś update maja więc może się uda odzyskać
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Ale co Ty w ogóle porównujesz? Ja napisałem o dostępie do faktur i ich statusie (opłacona/nieopłacona), a nie dostępie do numerów które zostały odpięte od tego konta w Play - zresztą, mógłbyś sobie wszystko klikać a i tak nic by mi nie naliczyli, bo tych numerów już w Play nie ma ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz