Wpis z mikrobloga

Poważa sprawa...jako że obraziłem się na #tmobile na ciągłe zawieszające się pakiety przy aktywacjach od 5 dni nie mogę dzwonić, smsować, internetować, ponoć problem techcznizny, nie mogą dać też rekomprensaty...bo konto się zablokowało... i tak zablokowane od kilku dni pam pam pam...
BOk dostał już numer konta gdzie kasę przelać, a 27 panie i panowie...portuję numer gdzieś indziej.
Proszę sensownie polecić mi sieć z sensowną a zarazem prostą ofertą, gdzie się nerwować nie będę. Jeśli abo to tylko bezterminówki.
#play #orange #plus #viking #nju #lycamobile #mnvo inne.
  • 22
  • Odpowiedz
@klepie-biede: Ale jak chcę #!$%@?ć stąd, mam ich...ku...dość! Co miesiąc herzklekoty że pakiet się zawiesi i zaś będę bez rozmów ponad tydzień... mają absurdalnie #!$%@? systemy informatyczne...
Ja mam numer 600 XXX XXX, za Ery było lepiej ;C
  • Odpowiedz
@klepie-biede: myślę nad Nju abo, bo ja do pracy do czech #!$%@?.. :P Ruming potrzbuje tak by w busie nie nudzić się i na swaczce coś poczytać jedząc słodkie bułeczki :P
Wiem że w Orange koszą od razu... niby 1.2giga ruming ale dopłać od razu :P
  • Odpowiedz
@klepie-biede: w tmoobile 500mb jest "za darmo" potem za 1giga 15zł :> jak nie masz 15 to blokada transmiji danych :P.

Nju Rachunek niema dopłat z tego co się dowiedziałem więc pewnie tam pójdę.
  • Odpowiedz
@KaluHeHe: jesteś zarejestrowany na planet plus czy nie jeszcze? jak jesteś to przez ich stronę przekierowujesz się na nju i wypelniasz wniosek, każda z 3 faktur musi być na ponad 9 zł (czyli ponad kwotę minimalną) i powinno bez problemów się udać. Ważne wyłączasz wszelkie blokery reklam żeby się zapisały ich ciasteczka inaczej nie zaliczą.
  • Odpowiedz
@KaluHeHe: to wchodzisz na planetplus.com i się rejestrujesz, (jak masz ochotę możesz to zrobić z mojego linku https://planetplus.com/rejestracja/15390/ piszą o jakimś bonusie za polecenie innym ale nie piszą jaki to bonus, ile więc nie wiem czy coś z tego się jeszcze dostaje) następnie szukasz sobie okazji nju, ważne żeby była przeglądarka bez blokowania reklam, ja np robię zawsze w trybie prywatnym firefoxem lub vivaldi, przechodzisz na stronę nju i składasz zamówienie
  • Odpowiedz