Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@duskhorizon: Kurna, to jakiś Autosan jeszcze?
- 0
@ludzik: Nie znam się na pksach ale średnia prędkość jakieś 40 km\h
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@WelcomeToGunShow: i tak lepiej niż z gimbami puszczajacymi popka z telefonów...
- 0
@robekk1978: o kuhwa, ale mi obudziłeś wspomnienia, cała droga do Francji non stop "Brudna Dajannnaaaaaa".
konto usunięte via Android
- 1
Jadę właśnie PKSem, gdzie czas stanął w miejscu ok 1985 roku. Stary grat, ale WiFi jest :D
#oswiadczenie #pks #dziendobry
#oswiadczenie #pks #dziendobry
2
Kierowca autobusu zaatakowany słoikiem z odchodami
Nieznana osoba przez uchylone okno wrzuciła słoik z odchodami trafiając i raniąc kierowcę w głowę.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 10
@Linek88: Zawsze mnie zastanawiało kto wymyśla te grafiki z boku na autobusach?
- 1
@Linek88: ogólnie to jest dość mocno oblegana linia. Czasem jak ludzie nie mieścili się do jednego autokaru był zaraz podstawiany kolejny. W wawie zawsze zapasowy stał też na wszelki wypadek. A teraz bilety za 1pln ale czy to prawda nie wiem ;p Szkoda, że tak to tylko na jednej linii działa :(
- 5
Co te ludzie to ja nawet nie wiem. Jadę sobie autobusem. Przystanek, podchodzi babeczka i pyta za ile odjazd. "Za minutę Szanowna Pani" odpowiada kierowca. "No to ja jeszcze zapalę i odjedziemy"
chwilkę później słychać - PROSZĘ WSIĄŚĆ - JUŻ JEDZIEMY
zamykają się drzwi bez owej pasażerki.
darcie ryja, wyzwiska, walenie w drzwi.
Facet się zatrzymał, otworzył drzwi a ona wrzucila peta do środka i zaczęła biec jakby ktoś miał zamiar ją gonić.
koniec pieśni.
chwilkę później słychać - PROSZĘ WSIĄŚĆ - JUŻ JEDZIEMY
zamykają się drzwi bez owej pasażerki.
darcie ryja, wyzwiska, walenie w drzwi.
Facet się zatrzymał, otworzył drzwi a ona wrzucila peta do środka i zaczęła biec jakby ktoś miał zamiar ją gonić.
koniec pieśni.
@hacerking: Że sobie wyszła a potem gdy autobus odjechał zaczęła za nim biec więc kierowca się zatrzymał a ona zamiast wsiąść wrzuciła peta do środka i uciekła.
konto usunięte via iOS
- 0
@nocna_furia: co
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Sudokuu: za brak pasów xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
#dziendobry mirki, bardzo rano, wow.
Trzeba było odebrać #rozowypasek z autobusu o takich nieludzkich godzinach.
Kto jeździ kursem PKS Bytów na trasie Kudowa Zdrój - Ustka, ten ręka do góry! (i plusik ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) #pks #podroze #bytow #ustka #kudowazdroj
Trzeba było odebrać #rozowypasek z autobusu o takich nieludzkich godzinach.
Kto jeździ kursem PKS Bytów na trasie Kudowa Zdrój - Ustka, ten ręka do góry! (i plusik ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) #pks #podroze #bytow #ustka #kudowazdroj
źródło: comment_xbOCFoidpTZCjSVUhzXNeKMVujl0coEH.jpg
Pobierz- 2
@krytykujacy_zrzeda: Nie dostaniesz żadnego zwrotu. Podaj trasę, to pomyślimy czy ta przesiadka ma sens.
@krytykujacy_zrzeda: W przypadku opóźnienia kierowca może wystawić kwitek z godziną planowanego i rzeczywistego przyjazdu. Z czymś takim można walczyć o zwrot pieniędzy za niewykorzystany bilet do 30 dni bodajże.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Impresjonista: Ale co wspólnego ma fajna akcja marketingowa klubu do zachowań ludzi, których można w jakimś tam stopniu identyfikować jako kibiców tego klubu?
Przecież w każdej społeczności znajdą się podludzie.
Poza tym szkoda, że nie zwracasz uwagi na to, że istnieje również "walka" w postaci pięknych murali nawiązujących do wydarzeń historycznych, organizacja okolicznościowych wydarzeń, spotkań z ciekawymi ludźmi, pomoc (m.in. finansowa) dla kombatantów, dbanie o groby osób, które oddały życie za miasto
Przecież w każdej społeczności znajdą się podludzie.
Poza tym szkoda, że nie zwracasz uwagi na to, że istnieje również "walka" w postaci pięknych murali nawiązujących do wydarzeń historycznych, organizacja okolicznościowych wydarzeń, spotkań z ciekawymi ludźmi, pomoc (m.in. finansowa) dla kombatantów, dbanie o groby osób, które oddały życie za miasto
- 2
14
Kiedyś polski hit dziś śmierć bez znieczulenia - dramat autobusów Jelcz

Czyli sprawne autobusy nawet z klimatyzacją, które mogą pojeździć jeszcze parę lat na złomie.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- 25
Chyba najładniejszy przystanek PKS w Polsce
miejscowość Jureczkowa droga 890 Kuźmina-Ustrzyki Dolne przy skręcie na Arłamów
#turystyka #pks #bieszczady
miejscowość Jureczkowa droga 890 Kuźmina-Ustrzyki Dolne przy skręcie na Arłamów
#turystyka #pks #bieszczady
źródło: comment_lju5AJ6Ak0HxDgWUerFr14sTPxNLegYM.jpg
Pobierz- 1
@porannewyciepsa: mac na dworcu PKP jest otwarty 24h, na stawowej od 6.
- 1
@porannewyciepsa: o tam się dużo fajnych .. żuli kręci więc szanse są spore ;-)
konto usunięte via iOS
- 2
Wehikuł czasu istnieje. Wsiadam właśnie do #pks i jestem w późnych latach osiemdziesiątych. Ciekawe co będzie jak rozpędzimy się do 88 mil :o























źródło: comment_Lo0GmB842lZosPEfJeXdMkhkX0DBp4HW.jpg
Pobierz