A wrócę do listu, bardzo dla mnie bolesnego. Panie piszesz dalej pan, że ja szukam źródła. Że tobie żal moich rodziców. Jeżeli żal moich rodziców, to przyjedź… do mnie a porozmawiamy. A ujrzysz na własne oczy i uszy mnie, czy ja jestem k---ą, czy jestem innym jeszcze, bo to słowa Majora. A wy umiecie tylko podgapywać słowa Majora brzydkie, wulgarne. I później pisać do mnie, że ja… jestem k---ą p--------ą. Tak! Ja
ZodYakk - A wrócę do listu, bardzo dla mnie bolesnego. Panie piszesz dalej pan, że ja...

źródło: IMG_8606

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Pianownica97: i tak @bornforburning tak o mnje myśli, więc mnje to wali.
Wielbicieli się nie wybiera się. Jej się trafił taki
' złoczyńca i pijak" !!!!
A poza tym każdy człowiek miewa czasem brudne paznokcie, nawet celebrytki tak miewają. Myślisz, że po co im te długie tipsy?
Naklei takiego i błota pod paznokciem nie widać.
  • Odpowiedz
Olgierdano wygrywa! Taka informacja stale jest tu dostępna. Inną kwestią są grzywny, koszty postępowań czy też odróbki, tak pięknie nie jest! Ale jakie ma to znaczenie dla wiernych obrządku grajewskiego? Żadnego, oni wiedzą swoje i utrzymują nieroba i przemocowca! Śmiechu warte ogółem, jak mawiał pewien śp. klasyk!
#kononowicz #patostreamy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten to jest zdalnie sterowany. Co mu tu napiszecie to on robi. To jest nieprawdopodobne. Wczoraj @kurierZwlokK napisał coś takiego o 12, a o 19 ten osiołek wrzuca swoje ciało herkulesa, adonisa. "

A tu sobie dodam żyłę w AJI, a tu brzuszek trochę wytnę z boczków i zniszczę tych stalkerów!" - pomyślał i opublikował zdjęcie. Następnie stalkerzy zaczęli uwaga - pisać NAWET to tym jak wygląda jego ciało. Dotarli nawet do
OnKujajor91 - Ten to jest zdalnie sterowany. Co mu tu napiszecie to on robi. To jest ...

źródło: ajiii

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OnKujajor91: Jak się nie mylę, to pierwszy zapytał o check formy użytkownik @Stogies parę dni temu, ale chyba wpis spadł klasycznie. Prawiczka kilka dni rozgrzewała do czerwoności wszystkie silniki AI żeby „zrobić” to zdjęcie.
  • Odpowiedz
@OnKujajor91: z tego co wiem jak zgłaszasz za nieprawidłowe tagi musisz podać jaki powinien być tag. Jeden wpis można zgłosić na wszystkie opcje i któraś z nich zadziała. W tym przypadku ,,atakuje mnie nie zatrybiło” to zatrąbiły tagi
  • Odpowiedz
Suchodolski to miał przynajmniej poczucie obywatelskiego obowiązku i podatki płacił! A taki Olgierdano żyje na koszt kobiet, wyciąga pieniążki od dzieci w Internecie i nie poczuwa się do płacenia! Trzeba to koniecznie wyjaśnić! Może jakiś wykop-efekt i zgłaszamy nieroba?
#kononowicz #patostreamy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bystrzaktv Bystrzak z Jowitką to chyba sobie stworzyli alternatywną rzeczywistość za pomocą AI, bo prawdziwe jest tak nędzne, że muszą uciekac się do wirtualnego. Założe się, że sobie generują zdjęcia z wakacji i cieszą się, że realizują marzenia xDDD przypomnę, że bystruś się pytał chat'a gpt jak się prezentuje jego forma i zaczął się chwalić tym, że Ai dobrze oceniło jego postępy ciekawe czy też się zapytał jak to się
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tabasco666: i prawidłowo. Niech tępi kleszcze, które wybijajo się na barnejowym bembenie.
Wrzuca taki pasożyt na swój kanał lajty barneja a na czacie u swego żywiciela fika i kozaczy. Pobanować ichich wszystkich w pissdu.
  • Odpowiedz