Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DarthRevan155

DarthRevan155

Dołączył 2 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7155
  • Znaleziska 33
  • Mikroblog 7122
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 7
Papirudajcie
Papirudajcie
9 godz. i 29 min temu
  • 9
#kononowicz Bogus na Dzien Ojca dostal prezent z wyprzedzeniem w postaci Endgamu Likwidujacego Patologie w Internecie.Niestety to nie byl prezent jaki on chcial,niemniej byl to prezent ,ktorego on potrzebowal.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DarthRevan155
DarthRevan155 9 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 2
@Papirudajcie: zdziwiłbym się jakby chociaż jedne życzenia dostał na dzień ojca.
  • Odpowiedz
DarthRevan155
DarthRevan155 9 godz. i 27 min temu
  • 16
#kononowicz #patostreamy #oprawcykononowicza

Pani Sekretarz Stanu Polskiego Rzadku Kotula jasno określiła strony - oprawcy zostali zaszufladkowani jako ZŁO 👏
DarthRevan155 - #kononowicz #patostreamy #oprawcykononowicza

Pani Sekretarz Stanu Po...

źródło: Screenshot_20260623_230430_X

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PasztetDuda
PasztetDuda
9 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 5
@DarthRevan155: w końcu polityk nie pie*doli się w konwenanse i nazywa rzeczy po imieniu
  • Odpowiedz
Noire87
Noire87
8 godz. i 13 min temu via Android
  • 2
@DarthRevan155: Chyba pierwszy raz od niepamiętnych czasów, jakiś poseł nazywa rzeczy po imieniu. Nie włącza w to socjotechnik i wciskania kitu. Bardzo dobrze. Oprawcy do pierdełka na 100 lat lub 25 zł grzywny.
  • Odpowiedz
PieknyChuligan
PieknyChuligan
10 godz. i 14 min temu
  • 7
#kononowicz Oby tylko się Olgierdanoza nie załączyła jutro na proroka i nie doszło do tresury małp w prytoraturze
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DarthRevan155
DarthRevan155 9 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 7
@NiebieskakartaAntoniuk: tak, znamy twoją wstydliwą sytuację doktorze "mikro... ząbek" Dlatego żadna egzotyczna bogini jeszcze się w twoim życiu nie pojawiła
  • Odpowiedz
DarthRevan155
DarthRevan155 9 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 3
@Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna: tyle ile znajdzie szlajając się. Bo żeby kupować, to trzeba mieć za co, a tam bida aż piszczy od zakazu konkurencji...
  • Odpowiedz
Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna
Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna
10 godz. i 4 min temu
  • 5
Co tam beju, myślałem że jak rafałek nazywał Cię "szc--chem" to nie jesteście przyjaciółmi. A tu proszę, niespodzianka, bronisz go.

#kononowicz #patostreamy
MataTatamiWPalacuSzoguna - Co tam beju, myślałem że jak rafałek nazywał Cię "szc--che...

źródło: 1000043013

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DarthRevan155
DarthRevan155 9 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 6
@Kubraczek_i_kozaczki: ty będziesz miał skróconą na żywo :)
  • Odpowiedz
DarthRevan155
DarthRevan155 9 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 4
@Kubraczek_i_kozaczki: ale cios! XD
Zbieraj tam siły, rzeczywistość coraz bliżej.
  • Odpowiedz
Pierre_Dolony
Pierre_Dolony
14 godz. i 50 min temu
  • 28
#kononowicz
@Kubraczek_i_kozaczki aka @CzikaKiri nie trzyma ciśnienia. Wyzywa i czarnolistuje pajac. Uważa się za guru tagu, a to zwykły przegryw, którego dominą i fetyszem jest Mariola N. Chory na łeb to mało powiedziane. Typ kwalifikuje się do Choroszczy z rafałkiem w jednej izolatce. A hasła wraz sobie nie przypomniał.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DarthRevan155
DarthRevan155 14 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 14
@Pierre_Dolony: za jakiś czas dopiero kopary wszystkim opadną, jak już wyjdzie co się tam chowa za monitorem xd
  • Odpowiedz
DarthRevan155
DarthRevan155 14 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 5
@Pierre_Dolony: myślę że wie, dlatego dla własnej wygody woli by chociaż odwalał w piwnicy przed kompem, a nie na ulicy
  • Odpowiedz
DarthRevan155
DarthRevan155 12 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 4
@krzysztof_suchodolski: to nie ja go dojadę prawnie - jest podpięty pod sprawę nękania. Ja tylko pojawię się na wywiad, jak już będzie musiał się wić przed sądem :d
  • Odpowiedz
DarthRevan155
DarthRevan155 16 godz. i 5 min temu
  • 16
#kononowicz #patostreamy #brainlet
DarthRevan155 - #kononowicz #patostreamy #brainlet

źródło: 20260623_163052

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DarthRevan155
DarthRevan155
Autor
14 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 3
@Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna: oni się nie biją, oni sobie właśnie słodzą i wzajemnie plusują. To jedna ekipa xd
  • Odpowiedz
krzysztof_suchodolski
krzysztof_suchodolski
krzysztof_suchodolski
15 godz. i 46 min temu
  • 14
W 2024 z kumplem zrobiliśmy rajd po Białym po miejscach związanych z US17 a dalej stopem do Augustowa. Piękne to byli czasy, nie zapomnę nigdy. Belweder, Zodiak, trójeczka, była posesja bobolskiego watażki.
#kononowicz #patostreamy
krzysztof_suchodolski - W 2024 z kumplem zrobiliśmy rajd po Białym po miejscach związ...

źródło: IMG-20240726-WA0003

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DarthRevan155
DarthRevan155 14 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 2
@krzysztof_suchodolski: też się niedługo wybieram, muszę dwa wywiady zrobić z d3wiant@mi 😁
I też mam zamiar odwiedzić parę legendarnych miejsc, obiadek w zodiaku to 100%
  • Odpowiedz
Gramwwowa
Gramwwowa
18 godz. i 50 min temu
  • 15
Szanowne państwo, kochani moi- złe wiadomości. Jako że sprawa jest precedensowa, wymagane było pospieszne wprowadzenie istotnych nowelizacji. Mianowicie, od tej pory spodziewać się możemy nie tylko umorzenia, przedłużenia śledztwa bądź postawienia zarzutów. W tej chwili przewidywana jest też czwarta opcja. Sprawa może w takiej sytuacji ulec przejedzeniu. #kononowicz #patostreamy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DarthRevan155
DarthRevan155 18 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 19
@Gramwwowa: Łukasz zapoda znowu apetizer :D
  • Odpowiedz
Nietypowy_Skuciaty
Nietypowy_Skuciaty
przedwczoraj, 19:37:14
  • 25
Biedny @CzikaKiri vel @Kubraczek_i_kozaczki. Jadą po nim wszyscy w uniwersum - antylateksy, discordziaki, Boguś, duża część lateksów i nawet Irek. Aż mi go szkoda.

Żartowałem, chłop zasłużył na tym swoim odklejonym zachowaniem. Gościu, wiem że w dużej części trollujesz, ale jeśli tak wiele osób mówi ci że coś tam pod kopułą jest delikatnie nie tak, to może warto się nad tym zastanowić?

#kononowicz #patostreamy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DarthRevan155
DarthRevan155 przedwczoraj, 19:48:58 via Wykop
  • 6
@Nietypowy_Skuciaty: te "?trollowanie" zaprowadzi go pod sąd wkrótce ^^ odleciał chłopaczek za mocno
  • Odpowiedz
DarthRevan155
DarthRevan155 przedwczoraj, 20:35:30 via Wykop
  • 6
@AntyBocian07: podgrzał kryształ w mikrofali
  • Odpowiedz
DarthRevan155
DarthRevan155 przedwczoraj, 12:05:02
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DarthRevan155
DarthRevan155
Autor
przedwczoraj, 12:43:43 via Wykop
  • 3
@lkasz-lukaszenko: to sobie zakładaj ale nie tutaj. Tutaj piszą ludzie
  • Odpowiedz
DarthRevan155
DarthRevan155
Autor
przedwczoraj, 12:52:57 via Wykop
  • 3
@lkasz-lukaszenko: oj, coś się usunęło xd
  • Odpowiedz
DarthRevan155
DarthRevan155
Autor
przedwczoraj, 14:31:48 via Wykop
  • 1
@lkasz-lukaszenko: masz rację określając się cyt: "NIKT"
  • Odpowiedz
lkasz-lukaszenko
lkasz-lukaszenko
lkasz-lukaszenko
przedwczoraj, 12:48:51
  • 1
#kononowicz kim un nie był a ale już nie jest. https://wykop.pl/wpis/86606683/kononowicz-patostreamy-nigdy-nie-wiecie-kiedy-gosc #patostreamy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DarthRevan155
DarthRevan155 przedwczoraj, 12:55:22 via Wykop
  • 0
@lkasz-lukaszenko: posprzątane na strychu? Wypadałoby coś robić w nie swoim domu
  • Odpowiedz
DarthRevan155
DarthRevan155 przedwczoraj, 12:58:24 via Wykop
  • 0
@lkasz-lukaszenko: nadal mam. Wywiad z tobą umówiony. Umyj się, będziesz slawny
  • Odpowiedz
krzysztof_suchodolski
krzysztof_suchodolski
krzysztof_suchodolski
21.06.2026, 21:20:40
  • 3
Z Konradem wszystko w porządku? Nie zmienia opisu profilu, nie włącza obserwacji. Dziwnie tak.
#kononowicz #patostreamy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DarthRevan155
DarthRevan155 21.06.2026, 21:55:11 via Wykop
  • 5
@Nietypowy_Skuciaty: tak go załatwił kukułka
  • Odpowiedz
Messii
Messii
Messii
21.06.2026, 21:00:39
  • 1
#kononowicz Pewnie z tego jednego filmu mam więcej niż wy przez całe życie krzycząc : MESSI latex xD Ale musicie mieć teraz dysonans poznawczy :D A w sumie zapomniałem jeszcze doliczyć OD i reszte waszych asów z który6ch szydzicie i macie radość że coś sie dzieje ;* #patostreamy
Messii - #kononowicz Pewnie z tego jednego filmu mam więcej niż wy przez całe życie  ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-21 225634

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DarthRevan155
DarthRevan155 21.06.2026, 21:03:28 via Wykop
  • 30
@Messii: tak właściwie to mamy to w pi××××e.
  • Odpowiedz
gr0m1t
gr0m1t
21.06.2026, 17:08:40
  • 4
No dobra, ale c--j z tego, że się nie stawiła?
Nie mogę znaleźć niczego "ojojoj", możecie mi wskazać?
#kononowicz #oprawcykononowicza #patostreamy
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DarthRevan155
DarthRevan155 21.06.2026, 18:10:07 via Wykop
  • 8
@gr0m1t: no tak - "ch××j z tego że się nie stawiła." Przecież po to prokurator i policja w konkretnym celu wzywają sobie ludzi na przesłuchania w konkretne dni i godziny, że lubią sobie ot tak czekać i pogrywając na telefonie tracić cenny czas.
Kompletnie to nie wpłynie na przyszłość i spojrzenie na takich delikwentów przez organy ścigania i sprawiedliwości.

No nie. Przesłuchanie to nie jest prywatka u znajomych, że jak
  • Odpowiedz
DarthRevan155
DarthRevan155 21.06.2026, 16:40:09
  • 14
#kononowicz #patostreamy #cuckold

Tagowy kukułczak coś dzisiaj nie w humorku. A dlaczego?
Bo (nie jego) żonata pani nie w humorku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Się zaspało się.

Psst. Ja ci to zrobiłem. Powtarzaj to codziennie jak mantrę przed snem xd
DarthRevan155 - #kononowicz #patostreamy #cuckold

Tagowy kukułczak coś dzisiaj nie w...

źródło: 33632065o

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900
21.06.2026, 17:15:46 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

Pierre_Dolony
Pierre_Dolony
21.06.2026, 17:33:25 via Wykop
  • 5
@poster900: nie, to ty klęczący przed bystrzakiem
  • Odpowiedz
Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna
Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna
21.06.2026, 15:09:20
  • 14
Restauracja 温かいもの [Atatakai mono] (Coś ciepłego), z okazji zwycięstwa Japonii w meczu przeciwko Tunezji (4:0) dziś serwuje:

Miso ramen. Zwykły bulion z kostki knorra, doprawiony dwiema kopiastymi łykami miso dashi oraz mirinem, w raz z makaronem typu ramen. A w środku dodatki:

1. Onsen tamago, jajka na półmiękko, marynowane 24 godziny w zalewie z sosu sojowego, imbiru oraz mirinu
2. Smażona w plastrach cukinia
MataTatamiWPalacuSzoguna - Restauracja 温かいもの [Atatakai mono] (Coś ciepłego), z okazji...

źródło: ramen

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DarthRevan155
DarthRevan155 21.06.2026, 16:34:22 via Wykop
  • 4
@stonekeeper: to że na coś was nigdy nie było i nie będzie stać, nie oznacza że to p×××××o ^^
  • Odpowiedz
PieknyChuligan
PieknyChuligan
21.06.2026, 15:38:45
  • 13
#kononowicz Strasznie nerwowe te grajewiaki dzisiaj. Wstali o 17, zaspali na wykop, zaraz pewnie podjedzą granulatu, obejrzą 2 mecze i pójdą spać #patostreamy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DarthRevan155
DarthRevan155 21.06.2026, 16:33:20 via Wykop
  • 9
@PieknyChuligan: za to w górach baaardzo spokojnie. Na tyle, że na PrzesłuchiwanoSięNiePojawianoBoRzekomoZaspano ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 31.01.2026

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 01.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking