Gdzieś na południu Polski dwójka nastolatków znalazła na youtubie stare transmisje śp. Kononowicza i śp. Majora. Oglądają urywki, najlepsze akcje i śmieszne donejty. Zauważają że jeden widz bardzo lubi poddymić w donejtach. Następnego dnia pokazują to swojemu koledze ze szkoły, mówią że śmieszne i niezłe dymy w donejtach. Puszczają nagranie swojemu koledze, ale on nie słyszy tam głosu "lubiącego poddymić donejciarza" tylko głos swojego ojca. Ojca którego nie chce znać.


#
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kononowicz #patostreamy Boguś pokazuje jak bardzo oderwany od rzeczywistości jest, i jak bardzo na niczym się nie zna xD Spóźnienie się 15 minut na odróbki i kurator od razu wysyła pismo o wysłanie do pierdelka xDD W Polsce każdego roku około 100 tysięcy ludzi jest skazana na ograniczenie wolności, czyli między innymi odróbki - w praktyce to wygląda tak że trzeba albo konkretnie o---------ć, albo nie odrabiać godzin
Czapka_Piekarza - #kononowicz #patostreamy Boguś pokazuje jak bardzo oderwany od rzec...

źródło: xd

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A wrócę do listu, bardzo dla mnie bolesnego. Panie piszesz dalej pan, że ja szukam źródła. Że tobie żal moich rodziców. Jeżeli żal moich rodziców, to przyjedź… do mnie a porozmawiamy. A ujrzysz na własne oczy i uszy mnie, czy ja jestem k---ą, czy jestem innym jeszcze, bo to słowa Majora. A wy umiecie tylko podgapywać słowa Majora brzydkie, wulgarne. I później pisać do mnie, że ja… jestem k---ą p--------ą. Tak! Ja
ZodYakk - A wrócę do listu, bardzo dla mnie bolesnego. Panie piszesz dalej pan, że ja...

źródło: IMG_8606

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Pianownica97: i tak @bornforburning tak o mnje myśli, więc mnje to wali.
Wielbicieli się nie wybiera się. Jej się trafił taki
' złoczyńca i pijak" !!!!
A poza tym każdy człowiek miewa czasem brudne paznokcie, nawet celebrytki tak miewają. Myślisz, że po co im te długie tipsy?
Naklei takiego i błota pod paznokciem nie widać.
  • Odpowiedz
Olgierdano wygrywa! Taka informacja stale jest tu dostępna. Inną kwestią są grzywny, koszty postępowań czy też odróbki, tak pięknie nie jest! Ale jakie ma to znaczenie dla wiernych obrządku grajewskiego? Żadnego, oni wiedzą swoje i utrzymują nieroba i przemocowca! Śmiechu warte ogółem, jak mawiał pewien śp. klasyk!
#kononowicz #patostreamy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten to jest zdalnie sterowany. Co mu tu napiszecie to on robi. To jest nieprawdopodobne. Wczoraj @kurierZwlokK napisał coś takiego o 12, a o 19 ten osiołek wrzuca swoje ciało herkulesa, adonisa. "

A tu sobie dodam żyłę w AJI, a tu brzuszek trochę wytnę z boczków i zniszczę tych stalkerów!" - pomyślał i opublikował zdjęcie. Następnie stalkerzy zaczęli uwaga - pisać NAWET to tym jak wygląda jego ciało. Dotarli nawet do
OnKujajor91 - Ten to jest zdalnie sterowany. Co mu tu napiszecie to on robi. To jest ...

źródło: ajiii

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OnKujajor91: Jak się nie mylę, to pierwszy zapytał o check formy użytkownik @Stogies parę dni temu, ale chyba wpis spadł klasycznie. Prawiczka kilka dni rozgrzewała do czerwoności wszystkie silniki AI żeby „zrobić” to zdjęcie.
  • Odpowiedz
@OnKujajor91: z tego co wiem jak zgłaszasz za nieprawidłowe tagi musisz podać jaki powinien być tag. Jeden wpis można zgłosić na wszystkie opcje i któraś z nich zadziała. W tym przypadku ,,atakuje mnie nie zatrybiło” to zatrąbiły tagi
  • Odpowiedz