Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Misia07

Misia07

Dołączył 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1542
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 1542
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 12
PasztetDuda
PasztetDuda
12 godz. i 26 min temu
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Misia07
Misia07 11 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@PasztetDuda: Z tej, w której używa się słowników 😄🫶
  • Odpowiedz
Misia07
Misia07 13 godz. i 59 min temu
  • 4
Ta zapowiadana "wichura" nawet dmuchawca nie ruszyła 😄
#kononowicz #patostreamy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Misia07
Misia07
Autor
13 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 1
@LightMenago: Flirt na wykopie? Odważnie, ale kryteria masz nietypowe 😉🫶
  • Odpowiedz
Misia07
Misia07
Autor
13 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 1
@onogero: Witaj, pozdrawiam cieplutko 🥰
  • Odpowiedz
Misia07
Misia07 14 godz. i 13 min temu
  • 2
Powspominajmy sobie trochę 😄
Jakie wszystkie zapowiedzi się spełniają?
#kononowicz #patostreamy
Misia07 - Powspominajmy sobie trochę 😄
Jakie wszystkie zapowiedzi się spełniają?
#ko...

źródło: 1000063821

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProktoDewastator
ProktoDewastator
14 godz. i 12 min temu via Android
  • 4
@Misia07: srakie 🥰😍😘❤️💖💗😅😙💓😙💓❤️❤️
  • Odpowiedz
Strieelok
Strieelok
14 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 5
@Misia07: No słoneczkooo 🥰🥰😻😻 spełniło się, przedłużone dochodzenie czyli jest opcja, że pod ten paragraf też sprawdzają 😗😗😊😊🔥🔥🦫❤️❤️❤️ głuptasku ti ti 😊😊😊😻😻
  • Odpowiedz
Misia07
Misia07 14 godz. i 45 min temu
  • 3
#kononowicz #patostreamy
Misia07 - #kononowicz #patostreamy

źródło: 1000063817

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

radoslaw-felczak
radoslaw-felczak
14 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 3
@Misia07: petarda wierzbowej. Jakie kursy byli?
  • Odpowiedz
LightMenago
LightMenago
14 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 5
@Misia07: 😍😍😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰😇😁😁
  • Odpowiedz
Strieelok
Strieelok
19 godz. i 23 min temu
  • 14
#kononowicz #patostreamy
@Misia07 widzę zielone kóleczko 🟢 obok nazwy więc wyglądasz na dostępną 🤩🤩🤩 jak tam ? Zaparzysz mi tej melissy z rana ? Do pracki jak znalazł cioooo ? ❤️❤️❤️❤️🐻🐻🦫🦫❤️❤️🥰🥰🥰🥰
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Misia07
Misia07 16 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 0
@Strieelok: Zaparzę ci liść senesu, to porządnie cię przeczyści i zejdzie z ciebie to ciśnienie 😘🫶
  • Odpowiedz
ProktoDewastator
ProktoDewastator
15.06.2026, 17:20:49
  • 14
Kochaniutka @Misia07 wrzuc coś bo tęsknię ❤️❤️❤️❤️😘😘😘🥰🥰🥰😍😘😘
#kononowicz #patostreamy
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Misia07
Misia07 15.06.2026, 17:35:37 via Wykop
  • 1
@ProktoDewastator: Aż spadłam z wersalki z wrażenia, zaraz coś wymyślę! 🫡😉😘
  • Odpowiedz
Misia07
Misia07 15.06.2026, 17:36:11 via Wykop
  • 1
@Strieelok: Melisę zaparzyć Kotku? 😉🫶
  • Odpowiedz
Misia07
Misia07 15.06.2026, 18:00:06 via Wykop
  • 1
@ProktoDewastator: Skoro zwykłe przypomnienie o prawie i obowiązkach obywatelskich wymaga aż tak emocjonalnych komentarzy, to znaczy że "oświadczenie" spełniło swój cel 😘
  • Odpowiedz
Misia07
Misia07 15.06.2026, 18:03:22 via Wykop
  • 1
こんにちは、@MataTatamiInShogunPalace💓😌💓
  • Odpowiedz
Misia07
Misia07 15.06.2026, 18:06:34 via Wykop
  • 1
@ProktoDewastator: ?🤔 nie wiem o czym piszesz, muszę nadrobić zaległości 😘
  • Odpowiedz
Misia07
Misia07 15.06.2026, 18:14:59 via Wykop
  • 0
@ProktoDewastator: Dokładnie o te okraszone tą nagłą różową falą serduszek 😘Pozdrawiam serdecznie 🫶
  • Odpowiedz
Misia07
Misia07 11.06.2026, 14:12:46
  • 3
Chciałabym odnieść się do dyskusji, jaką wywołał mój niedawny wpis. Zauważyłam, że sformułowane w nim wnioski są od kilku dni szeroko komentowane. Pragnę jednoznacznie podkreślić, że moje działanie podyktowane było wyłącznie dobrą wiarą oraz uzasadnionym przekonaniem o możliwości wystąpienia nieprawidłowości. Wyrażenie opinii, że dane zachowanie warto zgłosić odpowiednim instytucjom takim jak kurator, mieści się w granicach wolności słowa i nie stanowi czynu zabronionego. Informowanie właściwych organów o potencjalnych nadużyciach stanowi podstawowe prawo
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Misia07
Misia07
Autor
11.06.2026, 14:22:23 via Wykop
  • 0
@andrenek: Przytulam przyjaźnie 🫶🥰
  • Odpowiedz
Misia07
Misia07
Autor
11.06.2026, 14:40:02 via Wykop
  • 1
@Kubraczek_i_kozaczki: Oczywiście, screenów mam więcej. To jest już uporczywe nękanie. Gdyby mi coś umknęło, proszę o screeny będę bardzo wdzięczna 🙂🫶
  • Odpowiedz
Misia07
Misia07
Autor
11.06.2026, 18:04:46 via Wykop
  • 0
@dyzmund: Proszę nie prowokować, bo kolejny całus już ładuje się w buforze i nie zawaha się ujść w komentarzu! 😘
  • Odpowiedz
Misia07
Misia07
Autor
11.06.2026, 19:07:49 via Wykop
  • 0
@dyzmund: O 6:00 to Ja dopiero ładuje drugą serię całusów. Szykuj tarczę ochronną! 😄🫶
  • Odpowiedz
Misia07
Misia07 07.06.2026, 08:42:05
  • 3
Trzeba być gimbusem, żeby nie ogarnąć tak prostego wpisu i dobrać do tego teorię o "żądaniach więzienia "
#kononowicz #patostreamy
Misia07 - Trzeba być gimbusem, żeby nie ogarnąć tak prostego wpisu i dobrać do tego t...

źródło: 1000062544

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiebieskakartaAntoniuk
NiebieskakartaAntoniuk
NiebieskakartaAntoniuk
07.06.2026, 09:27:22 via Android
  • 1
@Misia07: On nie gimbus. On publiczna uliczna za bliczka.
  • Odpowiedz
onogero
onogero
07.06.2026, 09:37:41 via Wykop
  • 1
@Misia07: on nawet zatelefonować do przytułku nie potrafi, a co dopiero myślenie..
  • Odpowiedz
Misia07
Misia07 07.06.2026, 07:43:12
  • 2
Hallo @BogumilStorch Mam nadzieję, że zgłosiłeś to Kuratorowi, Sądu Rejonowego Xlll w Białymstoku Wydział Karny.
Jest to bardzo poważna sprawa, która bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo i Wasz spokój. Nękanie i bezpodctawne wzywanie służb jest to wykroczenie i przestepstwo. To, że Panda nie działała osobiście, lecz posługuje się innymi ludźmi nie zwalnia go z odpowiedzialności. Jest to podżeganie. Dla kuratora sądowego taka informacja że skazany organizuje nękanie i angażuje innych do popełnienia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

William2290
William2290
07.06.2026, 08:11:03 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

Gramwwowa
Gramwwowa
07.06.2026, 08:28:34 via Wykop
  • 1

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

Misia07
Misia07 06.06.2026, 20:58:48
  • 3
Love moderacja 🫶
Dziękuję bardzo za wsparcie i każdą pomoc 😘🥰
#kononowicz #patostreamy #moderacja #pozytywnie #wykop
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

radoslaw-felczak
radoslaw-felczak
06.06.2026, 21:00:02 via Wykop
  • 1
@Misia07: uguem trza maupki grsjewskie do klatek powiunzax w peczky i na wierzbowo odeslax
  • Odpowiedz
DarthRevan155
DarthRevan155
06.06.2026, 19:41:28
  • 16
#kononowicz #patostreamy #oprawcy

Zastanawialiśmy się czy użytkownik Misia07 to aby nie "caryca". Ale dzisiaj zrządzenie zesłało nam... pomyłkę. I pewne odpowiedzi na pytania.

Otóż Misia07 najpierw wrzuciła post który na screenie macie po lewej stronie - post skierowany do barneja z filmikiem o... pielęgnacji kręconych włosów.
Chwilę później post został skasowany i wstawiony od nowa, tym razem z wideo barnejowym.
DarthRevan155 - #kononowicz #patostreamy #oprawcy

Zastanawialiśmy się czy użytkownik...

źródło: 20260606_212639

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Misia07
Misia07 06.06.2026, 20:06:58 via Wykop
  • 0
@DarthRevan155: Nie zaczepiać mnie głupotami. Wszystko o czym piszesz to pomówienia.
  • Odpowiedz
Misia07
Misia07 06.06.2026, 20:18:30 via Wykop
  • 0
@DarthRevan155: A kogo Ja zaczepiam? Ja pomagam, nie hejtuje 🙂
  • Odpowiedz
Misia07
Misia07 06.06.2026, 20:29:22 via Wykop
  • 1
@DarthRevan155: Przekazane? Doskonale 😍W takim razie idę rozbić świnkę skarbonkę, żeby zdarzyć przed wizytą smutnych panów 😘
  • Odpowiedz
Kubraczek_i_kozaczki
Kubraczek_i_kozaczki
06.06.2026, 17:22:05
  • 4
Technik jazdy na masce jest wiele - raz się wskakuje tak, a raz tak.

#kononowicz #patostreamy
Kubraczekikozaczki - Technik jazdy na masce jest wiele - raz się wskakuje tak, a raz ...

źródło: InCollage_20260606_192027645

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Misia07
Misia07 06.06.2026, 17:36:40 via Wykop
  • 1
@Kubraczek_i_kozaczki: hahaha za każdym razem jak widzę faceta na masce samochodu nie mogę powstrzymać się ze śmiechu 😂🤣
  • Odpowiedz
Misia07
Misia07 06.06.2026, 19:23:24 via Wykop
  • 1
@SUMOBIJCA: 😂😂😂😂😂😂
  • Odpowiedz
Misia07
Misia07 06.06.2026, 19:12:12
  • 3
Dawniej chwała a dziś wstyd, bo prawda potwornie psuje niektórym wizerunki. Wygodniej jest żyć w iluzji i udawać świętych. Brawa Paweł dla Ciebie, świetny utwór 👏

#kononowicz #patostreamy #psychologia #prawda #logikaludzka #youtubehttps://youtu.be/vWnS1NtQ3NI?is=uT7zk_dAtPQv3AZ2
Misia07 - Dawniej chwała a dziś wstyd, bo prawda potwornie psuje niektórym wizerunki....
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mszuriam
mszuriam
06.06.2026, 18:19:52
  • 5
magdalenamadzia:

#heheszki #patostreamy #kononowicz #barney #ladnapani
mszuriam - magdalenamadzia:

#heheszki #patostreamy #kononowicz #barney #ladnapani

źródło: Magdalena Madzia

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Misia07
Misia07 06.06.2026, 18:32:33 via Wykop
  • 2
hahaha brak dwójki to teraz absolutny hit sezonu 😂High fashion, wersja postapokaliptyczna 😄
  • Odpowiedz
Misia07
Misia07 06.06.2026, 12:22:28
  • 6
Krótka pamięć czy czysty cynizm Pandy ?
Jeszcze niedawno Piotr był głównym celem do ataków, a dzisiaj stawia jego na piedestale, bo chwilowo się to opłaca. Wszyscy jednak wiemy, jak działa ten mechanizm. Narcyz zawsze karmi się kimś, kogo akurat potrzebuje do własnych celów. Ten interes skończy się i za kilka chwil znowu zacznie rzucać w Piotra tekstami o wykonywaniu rozkazów Kaśki i Nowakow itd. Pandy narracja zmienia się szybciej niż pogoda.
Misia07 - Krótka pamięć czy czysty cynizm Pandy ? 
Jeszcze niedawno Piotr był głównym...

źródło: 1000062484

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Misia07
Misia07
Autor
06.06.2026, 12:36:01 via Wykop
  • 2
@PieknyChuligan:
Misia07 - @PieknyChuligan:

źródło: 1000062486

Pobierz
  • Odpowiedz
Misia07
Misia07 05.06.2026, 18:29:27
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Misia07
Misia07
Autor
05.06.2026, 18:41:01 via Wykop
  • 2
@gr0m1t: Wymyśliłam je na czysto, a ty swoje komentarze z brudnego wiaderka wyciągasz.
  • Odpowiedz
Misia07
Misia07
Autor
05.06.2026, 18:41:44 via Wykop
  • 2
@wilkolak-strzegomianski: Przytulam przyjaźnie 🫶
  • Odpowiedz
Misia07
Misia07
Autor
05.06.2026, 18:41:52 via Wykop
  • 1
@radoslaw-felczak: 🫶
  • Odpowiedz
Misia07
Misia07
Autor
05.06.2026, 18:44:23 via Wykop
  • 2
@onogero: aaaaaaaa 😂😂 umarłam ze śmiechu 😂🫶
  • Odpowiedz
Misia07
Misia07
Autor
05.06.2026, 18:50:18 via Wykop
  • 2
@chomik_idiota: Tylko informuję screen zrobiony bo nigdy nie wiadomo kiedy może się przydać za pomówienia 🙂
  • Odpowiedz
Misia07
Misia07
Autor
05.06.2026, 18:59:11 via Wykop
  • 3
@andrenek: Lepiej mieć autyzm niż twój poziom empatii Kochanie 😘 a wiesz, że osoby z autyzmem są to bardzo inteligentni ludzie.
  • Odpowiedz
Misia07
Misia07 05.06.2026, 14:45:31
  • 3
Już za chwileczkę, już za momencik, już w Poniedziałek.
#kononowicz #patostreamy
Misia07 - Już za chwileczkę, już za momencik, już w Poniedziałek.
#kononowicz #patost...

źródło: 1000062418

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrenek
andrenek
05.06.2026, 14:53:25 via Android
  • 0

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

varres
varres
05.06.2026, 14:57:25 via Wykop
  • 5
@Misia07: ale cringe...
  • Odpowiedz
Misia07
Misia07 05.06.2026, 14:12:22
  • 5
Życie 🤷‍♀️
#kononowicz #patostreamy
Misia07 - Życie 🤷‍♀️
#kononowicz #patostreamy

źródło: 1000062414

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiebieskakartaAntoniuk
NiebieskakartaAntoniuk
NiebieskakartaAntoniuk
05.06.2026, 14:15:50 via Android
  • 1
@Misia07:Poznałam go po tej dziurze w uzębieniu he he
  • Odpowiedz
Kubraczek_i_kozaczki
Kubraczek_i_kozaczki
04.06.2026, 18:31:40
  • 3
Deko łamacz szczęk i detektyw. Skutki podjadania żarcia swoim papugom i pisania na Wypok, gdy alko i papuży granulat wejdą za mocno.

#kononowicz #patostreamy
Kubraczekikozaczki - Deko łamacz szczęk i detektyw. Skutki podjadania żarcia swoim pa...

źródło: InCollage_20260604_202852939

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Misia07
Misia07 04.06.2026, 19:15:26 via Wykop
  • 2
@Kubraczek_i_kozaczki: To jest przykład co w internecie potrafią zrobić osoby z czystego głodu atencji i chęci zdobycia plusów za wszelką cenę.
  • Odpowiedz
son-gohan-2137
son-gohan-2137
04.06.2026, 12:27:06
  • 4
https://wykop.pl/wpis/86355105/kononowicz-a-olo-to-ma-w-ogole-jakiegos-kuratora

@pasztet_z_kasi: @JK74 @Pierre_Dolony patrzcie państwo jak zadzwoniło, aż się tag zatrząsł. Dupska pękły już, czy za chwile?
Myślę że pokazanie lajtów i co wyrabia panda to będzie jak włożenie rozżarzonego pręta w mrowisko. @lkasz-lukaszenko masz mój miecz

Chodnikowcy mogą dono... zawiadomienia to dlaczego
@lkasz-lukaszenko 0
#kononowicz
A olo to ma w ogole jakiegoś kuratora? #patostreamy
więcej

Czy poinformowanie kuratora o tym co wyrabia Grajewiak to dobry pomysł?

  • oluś od 6 rano by czekał z donosem na wrogów 56.5% (13)
  • chuj mnie obchodzi ten kononowicz 43.5% (10)

Oddanych głosów: 23

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Misia07
Misia07 04.06.2026, 13:18:38 via Wykop
  • 3
Kurator sądowy ma obowiązek reagować na sygnały o łamaniu prawa lub zasad społecznych przez dozorowanego. Nękanie, zniesławienie czy stalkowanie na "live" to przestępstwo. Wtedy Sąd lub kurator mogą wyciągnąć konsekwencje za niepoprawne zachowanie w sieci.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 21.05.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking