#kononowicz PolsatNews zły, bo nie wspomniał o ŁOluuusiu, który walczy z patostreamem (sam szczając komuś na klatkę, albo wykrzykując komuś pod blokiem.. wiadomo co), PolsatNews to nie dobre jest, bo nie opublikowali wywiadu.. teraz będzie wywąchanie polsatu do kilku pokoleń wstecz? xD kolejny wróg dla donejtów. PolsatNews z ogromnymi zasięgami kontra... 320 widzów na streamie u ŁOlusiaaa z niecenzuralnymi donejtami.. no tak.. M A G I A #patostreamy
@Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna: taka właśnie z wami dyskusja.. normalnie BETON. Piszesz, że robie wielkie halo z tego, że polsatnews nie wyświetlił wywiadu ŁOlusia, a kiedy tłumaczy CI, że to właśnie ŁOluuuś o to ma pretensje i robi z tego drame to odwracasz kota ogonem, że jakieś rozemcjonowanie.. normalnie BETON we łbie.
@Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna: To po co w ogóle się udzielasz? masakra z wami jest, mam w głebokim poważaniu, ale będę komentował pod wpisem.. trochę takie.... NIETYPOWE
#kononowicz czy pozasmakowaniu na odróbkach uczciwej pracy ŁOluuuś wreszcie się przełamie i pojdzie do roboty? Jak uczciwy przykładowy Polak niczym Piotr wsw, ktory zadnej pracy sie nie boi
@ProktoDewastator: ktos to oglądał prócz nawiedzonych sekciarzy z wypranym mozgiem? Dzieja się wazniejsze rzeczy w Polsce niz takie pierdoły.. niech odrózni internet od rzeczywistości ( ͡°͜ʖ͡°)
@ProktoDewastator: pisze to ktos kto zyje 24/7 gosciem ktory pil mleko i jego kolegą psznie jedzącym a zly centaur to zniszczyl :( to jest dopiero Choroszcz
#kononowicz A teraz skupcie się... 3..2..1.. słuchajcie mnie wielkiego guru... wszyscy którzy przeciwko mnie to i przeciwko wam.. kto się ze mną nie zgadza jest lateksem.. moje przegrane to w rezultacie wygrana i szachy 5D... Mam ważną wiadomość, ale nie mogę zdradzać szczegółów... już wkrótce, już za chwile stanie się to co się stać ma... słuchajcie bacznie i wyczekujcie a będzie wam dane... ja jestem ten, który wie i ma
#kononowicz alez zacna widownia u ŁOluuusia 320 osób..( ͡°͜ʖ͡°) ale co się dziwić są wazniejsze tematy niz to, ze ktos wypil mocz z paczki, a drudzy to nagrywali...
@William2290: a co mnie ma boleć, ze mu spada widownia? Że ludzie juz maja dosc sluchania tego biadolenia w kólko to samo? Nowaki do paki? Narazie to są kolejne tysiączki do zapłaty i przegrana sprawa ( ͡°͜ʖ͡°)
Dankazwroclawskiej to konto, które należy do obozu Prawiczka. Chcą pokazać jaki to ten tag jest zdegenerowany, że siedzą tutaj ludzie i wrzucają zdjęcia grobów albo wspominają o rodzinnej tragedii drwiąc z osoby która straciła wtedy życie.
Jesteście obrzydliwi, Jowitka i Sylwuś i wasz obóz. Nie wiecie jak zamknąć ludziom usta, którzy komentują coś co jest publicznie wrzucane na YT, w znacznej większości robiąc to konstruktywnie i bez dotykania tematów o których wiedzą,
@OnKujajor91: Dokładnie zgadzam się, Jowitka mi się coś żaliła, że chce pozwać cały tag (xD) to są specjalne zagrywki czyli prowokacja, specjalne zaczepki i próba wciągnięcia kogoś w dyskusje czy sprowokowanie do ubliżania żeby później farmazonić, że cały tag to zorganizowana grupa (xD) która ma na celu niszczenia komuś życia. Nie wciągajcie się w głupie dyskusje, nie podbijajcie nie komentujcie i pamiętajcie... że za to wzięło się dwoje "bystrzaków" a.k.a
Skoro jesteście małpeczki tak mądre że twierdzicie że uciekniecie Panu Wojciechowi z gara, a my podobno jesteśmy bandą osłów to powiedzcie nam w takim razie w tej waszej okuratnej oświeconej mądrości cóż azaliż waszym zdaniem teraz uczynić mamy, skoro Olgierdano-sama w sprawie sądowej oberwał?
A nie, stop. Nic nie musicie mówić, bo i tak to nic nie zmieni. My będziemy dalej robić swoje, bo chcemy robić swoje. Bo wiecie, my mamy wolną
#kononowicz To nie o to chodzi że go bronicie. Chodzi o to że gdyby nie my czyli garstka samodzielnie myślących to nigdy byście się nie dowiedzieli że w ogóle musicie go teraz bronić nawet nie wiedzielibyście że musicie odwracać uwagę i zmieniać temat by przykryć niewygodną prawdę. I tu leży problem. Nawet nie domyślacie się w ilu jeszcze kwestiach jesteście okłamywani, ile niewygodnych faktów jest przemilczane. Skoro was tak szanuje
@NiebieskakartaAntoniuk: kaszlośmiech, zarty z Kosno i pulkownika (my rodzin nie tykamy) lincz na Pawle i Piotrze ku ucieszy gawiedzi, smiech przez łzy, cos tam o bogusiu, bo naiwne barany lubią ten temat i wszystko będzie tak jak bylo ;) aha.. a odrobki to niczym wakacje i mile spędzany czas. Mają wyprane mozgi i to cała prawda.
A jak się czujecie z tym, że zbijacie piątki i utrzymujecie kontakt z oprawcami? heheh, no zabili, nie zabili, ale za to Olo ma odróbki i płaci grzywne co nie #kononowicz #oprawcykononowicza #patostreamy
#bystrzaktv może na hulajnodze zacznie się dalej poruszac niż z domu do kurnika, dobry krok bystruś powoli powoli wychodź ze strefy komfortu jeszcze troche i moze odwazysz sie pójśc do lasu ( ͡°͜ʖ͡°) albo do sobotki, ale tym razem nie taksówką #patostreamy
No umarł no. O jejku jejku przecież to takie nic. Nie zapominajmy o tym zwyrodnialcu, który karmił majora rozpuchem i bimbrem niewiadomego pochodzenia na lajtach dla wyświetleń i własnej chorej satysfakcji. Zanim ktoś powie, że major sam by się i tak wykończył prędzej czy później to nie zmienia faktu, że sradek i on przyspieszyli ten proces. To co się odwalało w Sędziszowie to był gwóźdź do trumny #kononowicz #patostreamy
#bystrzaktv ten już chyba wypił z dwie perły i szaleje.. albo wujek go znowu olał i teraz wylewa tu swoje frustracje. Nikt nie chce przychodzić do śmierdzącego kurnika? #patostreamy
M A G I A #patostreamy
źródło: ehe
Pobierzźródło: LS
Pobierz