Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko152
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
poster900
poster900

poster900

Dołączył 2 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2098
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 2098
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 3
poster900
poster900
poster900 wczoraj, 06:41:37
  • 6
#kononowicz PolsatNews zły, bo nie wspomniał o ŁOluuusiu, który walczy z patostreamem (sam szczając komuś na klatkę, albo wykrzykując komuś pod blokiem.. wiadomo co), PolsatNews to nie dobre jest, bo nie opublikowali wywiadu.. teraz będzie wywąchanie polsatu do kilku pokoleń wstecz? xD kolejny wróg dla donejtów. PolsatNews z ogromnymi zasięgami kontra... 320 widzów na streamie u ŁOlusiaaa z niecenzuralnymi donejtami.. no tak..
M A G I A #patostreamy
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900
Autor
wczoraj, 06:52:43 via Wykop
  • 1
@pasztet_z_kasi: a czy ŁOluuś zamienił się już w szkielet czy to oświetlenie niedobre jest xDDDD?
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900
Autor
wczoraj, 06:58:56 via Wykop
  • 0
@ProktoDewastator: Trochę prawdy, trochę obnażenia hipokryzji
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900
Autor
wczoraj, 07:22:09 via Wykop
  • 1
@varres: Jesteś tego pewien? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
poster900 - @varres: Jesteś tego pewien? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: ehe

Pobierz
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900
Autor
wczoraj, 07:27:46 via Wykop
  • 1
@varres: ale miałem rację, dziękuje.
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900
Autor
wczoraj, 07:40:48 via Wykop
  • 2
@LevonDaratt: a co mnie interesuje, że Ciebie to nie interesuje?
poster900 - @LevonDaratt: a co mnie interesuje, że Ciebie to nie interesuje?

źródło: LS

Pobierz
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900
Autor
wczoraj, 07:51:14 via Wykop
  • 1
@Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna: ale to przecież ŁOluuś naskoczył na PolsatNews xD
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900
Autor
wczoraj, 08:42:03 via Wykop
  • 1
@Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna: taka właśnie z wami dyskusja.. normalnie BETON. Piszesz, że robie wielkie halo z tego, że polsatnews nie wyświetlił wywiadu ŁOlusia, a kiedy tłumaczy CI, że to właśnie ŁOluuuś o to ma pretensje i robi z tego drame to odwracasz kota ogonem, że jakieś rozemcjonowanie.. normalnie BETON we łbie.
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900
Autor
wczoraj, 09:00:47 via Wykop
  • 1
@varres: Ktoś musi jego wybujałe EGO sprowadzać na ziemię. To dla jego dobra ;)
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900
Autor
wczoraj, 09:26:30 via Wykop
  • 1
@Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna: To po co w ogóle się udzielasz? masakra z wami jest, mam w głebokim poważaniu, ale będę komentował pod wpisem.. trochę takie.... NIETYPOWE
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 wczoraj, 06:04:17
  • 0
#kononowicz czy pozasmakowaniu na odróbkach uczciwej pracy ŁOluuuś wreszcie się przełamie i pojdzie do roboty? Jak uczciwy przykładowy Polak niczym Piotr wsw, ktory zadnej pracy sie nie boi
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900
Autor
wczoraj, 06:34:53 via Wykop
  • 0
@ProktoDewastator: biedny czlowiek nie umiący myslec samodzielnie.. w sumie to mi Cię żal :(
  • Odpowiedz
Kubraczek_i_kozaczki
Kubraczek_i_kozaczki
przedwczoraj, 19:03:08
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900 przedwczoraj, 19:03:45 via Wykop
  • 0
@Kubraczek_i_kozaczki: XDDDD
  • Odpowiedz
PodbityZawiasMebloscianki_KOBO
PodbityZawiasMebloscianki_KOBO
przedwczoraj, 18:22:31
  • 2
zeby wrzucic jakże zacny wywiad z parku to nikomu sie nie chce 😄
#kononowicz #patostreamy
PodbityZawiasMebloscianki_KOBO - zeby wrzucic jakże zacny wywiad z parku to nikomu si...

źródło: 2a7e9cf1a7990f2cd5303e20c512ba7b

Pobierz

zobaczymy kiedys wywiad z parku?

  • tak 9.4% (3)
  • nie 9.4% (3)
  • ej ej m--po, nigdy nie mialo byc żadnego wywiadu 81.3% (26)

Oddanych głosów: 32

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900 przedwczoraj, 18:48:25 via Wykop
  • 1
@PodbityZawiasMebloscianki_KOBO: ŁOluus chyba nie rozumie, że tam od polsatu mogli zostac doinformowani co ŁOluuuś sam wyprawiał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Predator77
Predator77
przedwczoraj, 17:24:27
  • 12
#kononowicz #patostreamy
Predator77 - #kononowicz #patostreamy

źródło: 18478

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900 przedwczoraj, 17:29:36 via Wykop
  • 1
@Predator77: "te dwa debile" tu akurat głupio nie gadała ;)
  • Odpowiedz
ProktoDewastator
ProktoDewastator
przedwczoraj, 14:24:29
  • 13
Jak tam małpki po live?
Podliczone donejty?
Piecze dupka?

#kononowicz
#patostreamy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900 przedwczoraj, 15:00:55 via Wykop
  • 0
@ProktoDewastator: ktos to oglądał prócz nawiedzonych sekciarzy z wypranym mozgiem? Dzieja się wazniejsze rzeczy w Polsce niz takie pierdoły.. niech odrózni internet od rzeczywistości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 przedwczoraj, 16:45:00 via Wykop
  • 0
@andrenek: nie.. ogladalem wazne rzeczy dotyczące naszego zdrowia czyli afere ze szpitalem poludniowym a nie jakies Pierrrdoły o kononowiczu
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 przedwczoraj, 17:22:09 via Wykop
  • 0
@ProktoDewastator: pisze to ktos kto zyje 24/7 gosciem ktory pil mleko i jego kolegą psznie jedzącym a zly centaur to zniszczyl :( to jest dopiero Choroszcz
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 przedwczoraj, 16:58:13
  • 3
#kononowicz A teraz skupcie się... 3..2..1.. słuchajcie mnie wielkiego guru... wszyscy którzy przeciwko mnie to i przeciwko wam.. kto się ze mną nie zgadza jest lateksem.. moje przegrane to w rezultacie wygrana i szachy 5D... Mam ważną wiadomość, ale nie mogę zdradzać szczegółów... już wkrótce, już za chwile stanie się to co się stać ma... słuchajcie bacznie i wyczekujcie a będzie wam dane... ja jestem ten, który wie i ma
poster900 - #kononowicz A teraz skupcie się... 3..2..1.. słuchajcie mnie wielkiego gu...

źródło: SEKCIARZE

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PieknyChuligan
PieknyChuligan
przedwczoraj, 17:01:35 via Android
  • 4
@poster900: na początku cipką pachnie
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 przedwczoraj, 13:59:21
  • 1
#kononowicz alez zacna widownia u ŁOluuusia 320 osób..( ͡° ͜ʖ ͡°) ale co się dziwić są wazniejsze tematy niz to, ze ktos wypil mocz z paczki, a drudzy to nagrywali...

M A G i A #patostreamy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900
Autor
przedwczoraj, 14:05:17 via Wykop
  • 1
@William2290: a co mnie ma boleć, ze mu spada widownia? Że ludzie juz maja dosc sluchania tego biadolenia w kólko to samo? Nowaki do paki? Narazie to są kolejne tysiączki do zapłaty i przegrana sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
OnKujajor91
OnKujajor91
przedwczoraj, 10:16:36
  • 13
Dankazwroclawskiej to konto, które należy do obozu Prawiczka. Chcą pokazać jaki to ten tag jest zdegenerowany, że siedzą tutaj ludzie i wrzucają zdjęcia grobów albo wspominają o rodzinnej tragedii drwiąc z osoby która straciła wtedy życie.

Jesteście obrzydliwi, Jowitka i Sylwuś i wasz obóz. Nie wiecie jak zamknąć ludziom usta, którzy komentują coś co jest publicznie wrzucane na YT, w znacznej większości robiąc to konstruktywnie i bez dotykania tematów o których wiedzą,
OnKujajor91 - Dankazwroclawskiej to konto, które należy do obozu Prawiczka. Chcą poka...

źródło: Screenshot_38

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900 przedwczoraj, 10:28:04 via Wykop
  • 8
@OnKujajor91: Dokładnie zgadzam się, Jowitka mi się coś żaliła, że chce pozwać cały tag (xD) to są specjalne zagrywki czyli prowokacja, specjalne zaczepki i próba wciągnięcia kogoś w dyskusje czy sprowokowanie do ubliżania żeby później farmazonić, że cały tag to zorganizowana grupa (xD) która ma na celu niszczenia komuś życia. Nie wciągajcie się w głupie dyskusje, nie podbijajcie nie komentujcie i pamiętajcie... że za to wzięło się dwoje "bystrzaków" a.k.a
  • Odpowiedz
Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna
Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna
24.06.2026, 15:23:28
  • 13
Skoro jesteście małpeczki tak mądre że twierdzicie że uciekniecie Panu Wojciechowi z gara, a my podobno jesteśmy bandą osłów to powiedzcie nam w takim razie w tej waszej okuratnej oświeconej mądrości cóż azaliż waszym zdaniem teraz uczynić mamy, skoro Olgierdano-sama w sprawie sądowej oberwał?

A nie, stop. Nic nie musicie mówić, bo i tak to nic nie zmieni. My będziemy dalej robić swoje, bo chcemy robić swoje. Bo wiecie, my mamy wolną
MataTatamiWPalacuSzoguna - Skoro jesteście małpeczki tak mądre że twierdzicie że ucie...

źródło: cejrowskibezmałpy

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900 24.06.2026, 15:25:01 via Wykop
  • 0
@Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna: 10tyś kolejne do zapłacenia hahaha B A N Z A I albo.. M A G I A
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 24.06.2026, 15:30:51 via Wykop
  • 1
@lofix: piszę to ktoś kto musial sie tlumaczyć w donejcie ŁOluusiowi, że on tylko był pare minut u Bogusia na streamie xD Kabaret.
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 24.06.2026, 15:33:08 via Wykop
  • 1
@Nietypowy_Skuciaty: to beda musialy byc dwa lajty dziennie, szykujcie kieszonkowe dla guru xD
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 24.06.2026, 15:34:15 via Wykop
  • 1
@gr0m1t: może przypomniesz jak zachował sie jego kolega ŁOluuus, który sprowokowal cale zajscie a potem uciekl do hotelu?
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 24.06.2026, 15:38:35 via Wykop
  • 1
@KapitanTorpedal: Zawsze.
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 24.06.2026, 15:44:17 via Wykop
  • 0
@Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna: Milena-senpai, wygenerowałes sobie ją juz w stylu anime do swojego.. folderu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 24.06.2026, 15:49:09 via Wykop
  • 0
@Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna: na Marioli?
  • Odpowiedz
NiebieskakartaAntoniuk
NiebieskakartaAntoniuk
NiebieskakartaAntoniuk
24.06.2026, 15:39:30
  • 9
#kononowicz To nie o to chodzi że go bronicie. Chodzi o to że gdyby nie my czyli garstka samodzielnie myślących to nigdy byście się nie dowiedzieli że w ogóle musicie go teraz bronić nawet nie wiedzielibyście że musicie odwracać uwagę i zmieniać temat by przykryć niewygodną prawdę. I tu leży problem. Nawet nie domyślacie się w ilu jeszcze kwestiach jesteście okłamywani, ile niewygodnych faktów jest przemilczane. Skoro was tak szanuje
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900 24.06.2026, 15:42:46 via Wykop
  • 8
@NiebieskakartaAntoniuk: kaszlośmiech, zarty z Kosno i pulkownika (my rodzin nie tykamy) lincz na Pawle i Piotrze ku ucieszy gawiedzi, smiech przez łzy, cos tam o bogusiu, bo naiwne barany lubią ten temat i wszystko będzie tak jak bylo ;) aha.. a odrobki to niczym wakacje i mile spędzany czas. Mają wyprane mozgi i to cała prawda.
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 24.06.2026, 14:57:15
  • 1
#kononowicz hahaha, a co to się stało się? Czy to tez jest element strategii i szachy 5d? Naiwne barany. #patostreamy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900
Autor
24.06.2026, 15:26:12 via Wykop
  • 0
@Kubraczek_i_kozaczki: czyli jednak szachy 5d
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900
Autor
24.06.2026, 15:37:30 via Wykop
  • 1
@Kubraczek_i_kozaczki: jak to co.. już sa polecenia wydane z góry czyli.. zaspamowac tag, zeby ukryć przegraną.. TYPOWE zagrywki sekciarzy
  • Odpowiedz
gr0m1t
gr0m1t
24.06.2026, 15:10:11
  • 14
Tak działa świat, że nie wolno mówić prawdy.

A jak się czujecie z tym, że zbijacie piątki i utrzymujecie kontakt z oprawcami?
heheh, no zabili, nie zabili, ale za to Olo ma odróbki i płaci grzywne co nie
#kononowicz #oprawcykononowicza #patostreamy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900 24.06.2026, 15:12:36 via Wykop
  • 0
@gr0m1t: kolejna przegrana sprawa ŁOlusia. Takie są fakty
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 24.06.2026, 15:24:04 via Wykop
  • 0
@MilaKa88: nie interesuje mnie sprawa ŁOlusia o rzekome "nękanie rodziny" czyli.. upośledzeni gówniarze spedzajacy 24/7 w piwnicy wysylali jakies durne maile ot cala afera..
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 21.06.2026, 18:51:22
  • 17
#bystrzaktv może na hulajnodze zacznie się dalej poruszac niż z domu do kurnika, dobry krok bystruś powoli powoli wychodź ze strefy komfortu jeszcze troche i moze odwazysz sie pójśc do lasu ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo do sobotki, ale tym razem nie taksówką #patostreamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukash-wojcikanowski
lukash-wojcikanowski
lukash-wojcikanowski
21.06.2026, 17:05:06
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900 21.06.2026, 17:10:37 via Wykop
  • 3
@lukash-wojcikanowski: Pewniaczek czyli.. stawiasz odwrotnie jak typuje ŁOluuuuśś... nie dzjękujcie
  • Odpowiedz
Kopytki
Kopytki
21.06.2026, 16:54:44
  • 28
No umarł no. O jejku jejku przecież to takie nic. Nie zapominajmy o tym zwyrodnialcu, który karmił majora rozpuchem i bimbrem niewiadomego pochodzenia na lajtach dla wyświetleń i własnej chorej satysfakcji. Zanim ktoś powie, że major sam by się i tak wykończył prędzej czy później to nie zmienia faktu, że sradek i on przyspieszyli ten proces. To co się odwalało w Sędziszowie to był gwóźdź do trumny
#kononowicz #patostreamy
Kopytki - No umarł no. O jejku jejku przecież to takie nic. Nie zapominajmy o tym zwy...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900 21.06.2026, 16:56:51 via Wykop
  • 0
@Kopytki: Piotr wsw zrobił dobrą robotę.
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 21.06.2026, 14:04:09
  • 2
#bystrzaktv #patostreamy

Która najbardziej pasowałaby do bystrzaka?

  • Paulinka, bez zębów idealna 5.4% (3)
  • Agatencjuszka, j***nieta tak samo jak on 14.3% (8)
  • Helga, starsza doświadczona głownie w piciu 30.4% (17)
  • Siwy, są dla siebie stworzeni 50.0% (28)

Oddanych głosów: 56

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poster900
poster900
poster900
Autor
21.06.2026, 14:11:48 via Wykop
  • 1
@bystrzaktvv: Jowitka przełamala wreszcie te pierwsze lody? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy narazie romans poprzez chatgpt
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900
Autor
21.06.2026, 14:14:09 via Wykop
  • 1
@bystrzaktvv: lepsza od siwego jest? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
poster900
poster900
poster900 21.06.2026, 12:00:59
  • 1
#bystrzaktv ten już chyba wypił z dwie perły i szaleje.. albo wujek go znowu olał i teraz wylewa tu swoje frustracje. Nikt nie chce przychodzić do śmierdzącego kurnika? #patostreamy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Leo27
Leo27
21.06.2026, 12:06:15 via Android
  • 0
@poster900: taa byszczok odpalil swój tupecik i leci na disco w Lubiążu
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Poster

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 26.01.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking