W tym tygodniu wrzuciłem w niedzielę, jutro bym nie miał za bardzo kiedy. Jak ktoś chce być wołany do 10/10 to niech plusuje ten komentarz. Pewnie ostatni wpis będzie jeszcze w ten czwartek.
  • Odpowiedz
@Garztam:

Próbowałem wejść w polemikę, bez spiny, bez żadnych spięć i popytać o co chodzi, co on myśli itp. Od samego początku leciały wulgaryzmy i wyzwiska w moją stronę, chciałbym znaleźć chociaż jednego, z którym da się pogadać, jednak jest mi ciężko. Jestem otwarty i naprawdę da się mnie przekonać rozsądnymi argumentami, lecz narazie to będą oszołomy jak ci 60 lat temu co bojkotowali fajki, a czy mieli rację
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kafarafka: trzymam kciuki! U mnie 3 dzień( w sumie już leci 4)bez fajki, po przeczytaniu właśnie tej ksiazki. Już kiedyś raz próbowałam, ale z desmoxanem i tragedia. Teraz zaczelam wszysyko inaczej,bez wspomagaczy i nie metoda ,, silnej woli” , lecz świadomego wyboru, z którego trzeba się cieszyć! dzień 1 był dość ciężki, miałam bol i zawroty głowy. Teraz jest już spoko jedynie zaczęłam kaszlec w nocy. Najlepsze jest to ,
  • Odpowiedz
  • 1
@Caesarus Vapowanie to mi nie przeszkadza bo to nawet pachnie, mógłbyś nawet sie masturbowac z kolegami vapujac na chodniku, jestem tolerancyjny. Gdy ktoś mi niestety dmucha w ryj dymem tego gowna wymieszanego ze stara gąsienica z ruskich czołgów to mnie krew zalewa.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach