uwaga jak by ktoś chciał jechać oglądać ten samochód
http://otomoto.pl/oferta/fiat-stilo-1-9-jtd-116-sprawna-klima-alu-nowe-opony-oplacony-ID6yAlXj.html

to odradzam szkoda czasu, w rozmowie telefonicznej facet nic nie wspomniał że ten samochód był przemalowany z czarnego na na zółty i to w dodatku nieudolnie czyli jak by ktos go malował na zamknietych drzwiach po otwarciu drzwi słupki i progi czarne, zacieki na masce plus maska z prawej srony nie zgrywa sie z błotnikiem i lampą. A na dodatek na desce
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#sprzedam #otomoto
Do sprzedania jest rodzinny merc, c180 z 1996. Przejechane ma tylko 145k km i jest to wartość prawdziwa, nie kręcona. Jak na swój wiek trzyma się super nieźle, ale karoseria trochę gorzej, zaczyna wyłazić rdza na nadkolu no i trochę obić zebrał przez lata.
Dla zainteresowanych:
http://otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-klasa-c-po-przegladzie-2gi-wlasciciel-sporadycznie-uzytkowany-ID6yxVxd.html

(niby wypok portal ze śmiesznymi obrazkami, ale to autko nie będzie królem brania, więc chciałbym zmaksymalizować szanse, nie bijcie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Mało rozsądnie pisać jest że samochód skierowany do ludzi którzy nie mają kasy :) na starcie obrazasz potencjalnych klientów:)
  • Odpowiedz
Cześć Mirki, niedługo czeka mnie akcja #zmianaauta, zaczynam się więc rozglądać i chciałem się poradzić zaznajomionych z rynkiem używanych lub jeżdżących podobnymi modelami. Ogólnie założenia są takie: do 10 k cebuli, 5 drzwi, rocznik 05-07 (czyli koło 10 lat, młodszych za 10 k raczej nie dostanę), gabaryty to większy segment A lub segment B, liczy się bardziej ekonomia niż kop więc silniki 1.2-1.4 w benzynie bo trasy głównie krótkie
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podstawowe info:
Silnik? ŻYLETA! Od samego patrzenia robią się blizny.
Radio? Jest. Ale nie działa. Sam popsułem, bo po co komu muzyka, kiedy można słuchać takiego silnika.
Hamulec? Zero chamstwa, pełna kultura.
Biegi? Zmieniają się jak pory roku - płynnie i nieubłaganie.
Sprzęgło? Oporu tyle co we Francji w '39.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grekzorba: jest zupełnie na odwrót z tymi cenami. Obecnie, jak się chce kupić dobre auto na zachodzie, to trzeba zapłacić więcej jak u nas, bo ceny już dawno się wyrównały. Są też szroty, ktore są tańsze, ale nie ma co do nich porównywać
  • Odpowiedz