wpisy
Najnowsze
Archiwum
@Murasame: chyba tak
@zwyklyziomek to polska strona, a nie ukraińska, więc w akademikach może być ciężko znaleźć wykopków :P
@zwyklyziomek: nie wiem jak nisko trzeba upasc by siedziec w akademiku XD
- 20
- 2
@NaAdanosa: @Myszoskocznia: ponoć pokazywali ile śniegu napada tej zimy.
@sargento ktoś mi wytłumaczy dlaczego Polacy "hajlują"? Zwłaszcza uważający się za patriotów? Nigdy nie mogę tego zrozumieć.
Jest w #opole jakaś szkoła językowa, która prowadzi kursy przygotowujące do egzaminu #ielts z #angielski ? Czy może lepszą opcją jest szukanie korepetytora, który mnie przygotuje do takiego egzaminu? Mam już dość gehenny życia w państwie z klimatem umiarkowanym w biedzie i chcę uciec do #australia
#naukaangielskiego #jezykiobce #naukajezykow
#naukaangielskiego #jezykiobce #naukajezykow
- 1
@StraconeZycie: korepetytor lepszy, szkoly zdzierają hajs a nie rozni sie to od korkow
- 1
@StraconeZycie: Jak wybierasz sie na studencka, to przyjedz na kurs jezykowy. Przynajmniej sie czegos nauczysz, a nie zmarnujesz kasy na gownoszkole i gownodyplom :)
- 0
Gdzie jutro uderzać na browarka w #opole? Macie jakieś miejsce, które nie bedzie wypchane po brzegi? +Jakieś opinie o pubie Metro na Niemodlinskiej?
- 2
Gdzie jutro uderzać na browarka w #opole? Macie jakieś miejsce, które nie bedzie wypchane po brzegi?
@ch3rrie: wszystko pewnie będzie na maksa, jak to weekend i długi weekend i w ogóle.
+Jakieś opinie o pubie Metro na Niemodlinskiej?
ogólnie mordownia, a teraz w dodatku w likwidacji, nie wiem czy jeszcze działa - ale cały budynek idzie pod przemiał/przebudowanie/rozebranie, więc wszystko się z niego ewakuuje.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@ch3rrie: Polecam Pod Napięciem przy Dambonia.
- 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@pietrekpietrek: byłem, polecam.
źródło: comment_Ze1145g6Wl9OLfj1EIOWLqhwQVV7IomP.jpg
PobierzNowe oferty na JobsForGeek dla #php:
#zdalnie:
Symfony Fullstack Developer Polcode Sp. z o.o. 6000 - 12000 PLN/m netto 5000 - 10000 PLN/m brutto ➡ https://jobsforgeek.com/job-offers/details/92301
Laravel Fullstack Developer PolCode Sp. z o.o. 6000 - 12000 PLN/m netto 5000 - 10000 PLN/m brutto ➡ https://jobsforgeek.com/job-offers/details/92271
PHP Laravel Developer PolCode Sp. z o.o. 6000 - 12000 PLN/m netto 5000 - 10000 PLN/m brutto
#zdalnie:
Symfony Fullstack Developer Polcode Sp. z o.o. 6000 - 12000 PLN/m netto 5000 - 10000 PLN/m brutto ➡ https://jobsforgeek.com/job-offers/details/92301
Laravel Fullstack Developer PolCode Sp. z o.o. 6000 - 12000 PLN/m netto 5000 - 10000 PLN/m brutto ➡ https://jobsforgeek.com/job-offers/details/92271
PHP Laravel Developer PolCode Sp. z o.o. 6000 - 12000 PLN/m netto 5000 - 10000 PLN/m brutto
konto usunięte via Android
- 0
@Gothagami: idź zjeść hamburgera w hamburgu
- 0
@Zlo_Konieczne hamburgery odpadają, nie jadam takich rzeczy :p
@sandra925 liczę na znośną pogodę ^^ uwielbiam zoo, więc o ile nie będzie lać to nadal spoko opcja ^^
@FrankUnderwood kino, teatr i filharmonia to miejsca, gdzie lubię iść i podzielić się swoimi przemyśleniami z kimś innym, a nie będę miała z kim :( ale zobaczę z ciekawości co ciekawego mają do zaoferowania te obiekty :D
@hrumque dobra, Twoje uwagi
@sandra925 liczę na znośną pogodę ^^ uwielbiam zoo, więc o ile nie będzie lać to nadal spoko opcja ^^
@FrankUnderwood kino, teatr i filharmonia to miejsca, gdzie lubię iść i podzielić się swoimi przemyśleniami z kimś innym, a nie będę miała z kim :( ale zobaczę z ciekawości co ciekawego mają do zaoferowania te obiekty :D
@hrumque dobra, Twoje uwagi
Lepsza Shanti czy Tulsi w #opole?
Nowy raport ofert na JobsForGeek powyżej 10k:
#zdalnie:
React Developer PolCode Sp. z o.o. 6000 - 12000 PLN/m netto 5000 - 10000 PLN/m brutto ➡ https://jobsforgeek.com/job-offers/details/92364
React Developer PolCode Sp. z o.o. 6000 - 12000 PLN/m netto 5000 - 10000 PLN/m brutto ➡ https://jobsforgeek.com/job-offers/details/92332
Symfony Fullstack Developer Polcode Sp. z o.o. 6000 - 12000 PLN/m netto 5000 - 10000 PLN/m brutto ➡
#zdalnie:
React Developer PolCode Sp. z o.o. 6000 - 12000 PLN/m netto 5000 - 10000 PLN/m brutto ➡ https://jobsforgeek.com/job-offers/details/92364
React Developer PolCode Sp. z o.o. 6000 - 12000 PLN/m netto 5000 - 10000 PLN/m brutto ➡ https://jobsforgeek.com/job-offers/details/92332
Symfony Fullstack Developer Polcode Sp. z o.o. 6000 - 12000 PLN/m netto 5000 - 10000 PLN/m brutto ➡
- 0
- 0
#opole
Chcę zamontować klimatyzację, ktoś poleca dobrą firmę z Opola?
Chcę zamontować klimatyzację, ktoś poleca dobrą firmę z Opola?
Wtorek zaczynamy nowym raportem ofert na JobsForGeek dla #backend!
#zdalnie:
Python Developer Sunscrapers 8000 - 14000 PLN/m netto ➡ https://jobsforgeek.com/job-offers/details/90947
Ruby Software Engineer Beta District 8000 - 16000 PLN/m netto ➡ https://jobsforgeek.com/job-offers/details/89457
Lead PHP Developer Divante Sp. z o.o. 10000 - 13000 PLN/m netto 8370 - 10800 PLN/m brutto
#zdalnie:
Python Developer Sunscrapers 8000 - 14000 PLN/m netto ➡ https://jobsforgeek.com/job-offers/details/90947
Ruby Software Engineer Beta District 8000 - 16000 PLN/m netto ➡ https://jobsforgeek.com/job-offers/details/89457
Lead PHP Developer Divante Sp. z o.o. 10000 - 13000 PLN/m netto 8370 - 10800 PLN/m brutto
Siostrze połamały się okulary, na dolnej obręczy szkła. Da się to skleić? Jakiś magik w #opole do którego moze się udać? :D Czy zwykły optyk to ogarnie?
źródło: comment_JBt01GFIwf37g0RinGcppndgOcfs1yJb.jpg
Pobierz- 27
@MrFruu: optyk to pewnie zlutuje, następnym razem zdejmij siostrze okulary zanim ją uderzysz
konto usunięte via Android
- 2
@MrFruu u Siejki mi kiedyś przykleili odłamany fragment oprawki za friko, może ogarną. Kropelką ani niczym innym nie próbuj, bo jak się zrobi zaciek na szkle to pójdą do kosza
konto usunięte via iOS
- 0
Trudno jest zabudowac plytami gipsowymi stelaz podtynkowy? Robic to samemu czy szukac fachowca jakiegos? #remontujzwykopem #lazienka #opole
@Klinton: sama zabudowa jest stosunkowo prosta: płyta KG, nożyk do tapet i trochę wkrętów,
o wiele trudniejsza jest dalsza obróbka, czyli zatarcie gipsem wkrętów i szpar, wprowadzenie narożników (jeśli są) i wyrównanie (gładź)
o wiele trudniejsza jest dalsza obróbka, czyli zatarcie gipsem wkrętów i szpar, wprowadzenie narożników (jeśli są) i wyrównanie (gładź)
@Klinton jak wyżej napisałem, unikaj partaczy co robią front z pojedynczej płyty.
Ładnego grzyba widziałem 2 dni temu? Passat B2. Szkoda tylko że to nie 3 drzwiowy hatchback. Za kółkiem ładna blondynka w długich włosach
#opole #motoryzacja
#opole #motoryzacja
źródło: comment_1r9XQAR7Prta7TUrcx1sN7hkGb44INUr.jpg
Pobierz- 20
to szczupak a nie grzyb xD
- 325
fot. Paweł Uchorczak
Dworzec Główny w Opolu
#fotografia #zdjecia #mgla #opole #pociagiboners #estetion
Dworzec Główny w Opolu
#fotografia #zdjecia #mgla #opole #pociagiboners #estetion
źródło: comment_Em2h1LDgUhjmwIUsnwWpIJLq7BPZmMYP.jpg
Pobierz@Hoverion: wow, jak w gierce Limbo czy Inside. Dystopijy świat, czyli... pociąg do Gliwic ;-)
@Hoverion: a to dzisiaj z rana telefonem :)
źródło: comment_urH6ijtYr2HYHYAUuQ8Fxl4kgSq1vnvU.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
#opole
Mamy w Opolu sklep wspinaczkowy? Poza Decathlonem
Mamy w Opolu sklep wspinaczkowy? Poza Decathlonem
@Myszoskocznia 30 kg temu troche sie w to bawilem. Po dziś dzien mam moje "wspinaczkowe korki" :) Wtedy to Krakowska rzadzila :) Na "popularnym portalu aukcyjnym" tez pewnie tego troche jest.
- 0
@Demonium: zalezalo mi na przymiarce. Zamowilem ocuny i rozmiar nie pasował, wiec chcialem zaoszczędzić czasu na kolejne odsylanie towaru
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@pepkodziobak: przepraszam :(
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
#opole
Którą szkołę językową polecacie w Opolu? Chodzi o angielski na B2
BTW. Są tutaj jakieś spotkania, gdzie rozmawia się w językach obcych takie meetingi językowe? (a nóż coś takiego jest w stolicy województwa :D )
Którą szkołę językową polecacie w Opolu? Chodzi o angielski na B2
BTW. Są tutaj jakieś spotkania, gdzie rozmawia się w językach obcych takie meetingi językowe? (a nóż coś takiego jest w stolicy województwa :D )
- 3
@szpecek: Politechnika coś takiego organizowała. Kółko z Erasmusa czy coś takiego. Zapytaj Samorządu, może coś wiedzą




























Zna ktoś dobrego dietetyka w okolicy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Komentarz usunięty przez autora
A tak w brzegu jeszcze jest diminczuk, ale to już raczej bardziej specjalistycznie jeśli chodzi o trudne tematy zdrowotne