@Markus86: masz fejsa, to wejdź na apetieat jedz i chudnij, jeśli chodzi o odchudzanie. Jak coś to naprawdę polecam, wiele osób zadowolonych, zresztą gość który rozpisuje diety też dobrze wygląda.
A tak w brzegu jeszcze jest diminczuk, ale to już raczej bardziej specjalistycznie jeśli chodzi o trudne tematy zdrowotne
  • Odpowiedz
Gdzie jutro uderzać na browarka w #opole? Macie jakieś miejsce, które nie bedzie wypchane po brzegi? +Jakieś opinie o pubie Metro na Niemodlinskiej?
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie jutro uderzać na browarka w #opole? Macie jakieś miejsce, które nie bedzie wypchane po brzegi?


@ch3rrie: wszystko pewnie będzie na maksa, jak to weekend i długi weekend i w ogóle.

+Jakieś opinie o pubie Metro na Niemodlinskiej?

ogólnie mordownia, a teraz w dodatku w likwidacji, nie wiem czy jeszcze działa - ale cały budynek idzie pod przemiał/przebudowanie/rozebranie, więc wszystko się z niego ewakuuje.
  • Odpowiedz
Wykopki!
My spróbowaliśmy -> zobaczcie filmik
Nielicznym się udało, ale się udało.
Kto się podejmuje wyzwania ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?? -> wydarzenie fb
Polecam się sprawdzić, piecze, kilka razy ( ͠° °)

#pasibus #burger #redhot #challenge #wroclaw #warszawa #opole #lodz #olsztyn #katowice
pietrekpietrek - Wykopki! 
My spróbowaliśmy -> zobaczcie filmik
Nielicznym się udał...

źródło: comment_zOR2fNkVskELt27uDHqv34nnfBhxXI5k.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nowe oferty na JobsForGeek dla #php:

#zdalnie:
Symfony Fullstack Developer Polcode Sp. z o.o. 6000 - 12000 PLN/m netto 5000 - 10000 PLN/m brutto ➡ https://jobsforgeek.com/job-offers/details/92301
Laravel Fullstack Developer PolCode Sp. z o.o. 6000 - 12000 PLN/m netto 5000 - 10000 PLN/m brutto ➡ https://jobsforgeek.com/job-offers/details/92271
PHP Laravel Developer PolCode Sp. z o.o. 6000 - 12000 PLN/m netto 5000 - 10000 PLN/m brutto
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Zlo_Konieczne hamburgery odpadają, nie jadam takich rzeczy :p

@sandra925 liczę na znośną pogodę ^^ uwielbiam zoo, więc o ile nie będzie lać to nadal spoko opcja ^^

@FrankUnderwood kino, teatr i filharmonia to miejsca, gdzie lubię iść i podzielić się swoimi przemyśleniami z kimś innym, a nie będę miała z kim :( ale zobaczę z ciekawości co ciekawego mają do zaoferowania te obiekty :D

@hrumque dobra, Twoje uwagi
  • Odpowiedz
Nowy raport ofert na JobsForGeek powyżej 10k:

#zdalnie:
React Developer PolCode Sp. z o.o. 6000 - 12000 PLN/m netto 5000 - 10000 PLN/m brutto ➡ https://jobsforgeek.com/job-offers/details/92364
React Developer PolCode Sp. z o.o. 6000 - 12000 PLN/m netto 5000 - 10000 PLN/m brutto ➡ https://jobsforgeek.com/job-offers/details/92332
Symfony Fullstack Developer Polcode Sp. z o.o. 6000 - 12000 PLN/m netto 5000 - 10000 PLN/m brutto ➡
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wtorek zaczynamy nowym raportem ofert na JobsForGeek dla #backend!

#zdalnie:
Python Developer Sunscrapers 8000 - 14000 PLN/m netto ➡ https://jobsforgeek.com/job-offers/details/90947
Ruby Software Engineer Beta District 8000 - 16000 PLN/m netto ➡ https://jobsforgeek.com/job-offers/details/89457
Lead PHP Developer Divante Sp. z o.o. 10000 - 13000 PLN/m netto 8370 - 10800 PLN/m brutto
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrFruu u Siejki mi kiedyś przykleili odłamany fragment oprawki za friko, może ogarną. Kropelką ani niczym innym nie próbuj, bo jak się zrobi zaciek na szkle to pójdą do kosza
  • Odpowiedz
@Klinton: sama zabudowa jest stosunkowo prosta: płyta KG, nożyk do tapet i trochę wkrętów,
o wiele trudniejsza jest dalsza obróbka, czyli zatarcie gipsem wkrętów i szpar, wprowadzenie narożników (jeśli są) i wyrównanie (gładź)
  • Odpowiedz
@Myszoskocznia 30 kg temu troche sie w to bawilem. Po dziś dzien mam moje "wspinaczkowe korki" :) Wtedy to Krakowska rzadzila :) Na "popularnym portalu aukcyjnym" tez pewnie tego troche jest.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#opole
Którą szkołę językową polecacie w Opolu? Chodzi o angielski na B2
BTW. Są tutaj jakieś spotkania, gdzie rozmawia się w językach obcych takie meetingi językowe? (a nóż coś takiego jest w stolicy województwa :D )
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach