via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Lrrr: "Dziś o godz. 11.24 z powodu braku możliwości zatkania otworu spustowego nr 1 w wielkim piecu nr 2 wystąpiła niezorganizowana emisja pyłowa z tej instalacji. Natychmiast podjęliśmy decyzję o hamowaniu wielkiego pieca do minimalnych parametrów, co umożliwiło ograniczenie czasu trwania tej emisji do 10 minut. Obecnie analizujemy przyczyny tego zdarzenia, za które przepraszamy." Oficjalne stanowisko, ale przeprosili więc nie było tematu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dziwne. Nie potwierdzają #koronawirus w #olkusz, mają tam oddział zakaźny w Nowym Szpitalu, ale...

- Obecnie pacjent jest transportowany do placówki w Krakowie - przekazuje w rozmowie z WP rzeczniczka olkuskiego szpitala.


Wnioski? Jakby było wszystko okej to po co go przewozić?
#chiny #wirus #krakow
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a jeszcze ten p--------y dziadek z gisu z humorkiem w radiu odpowiadał na każde pytanie że wirusa w PL nie ma i może nawet nie być, taki happy a teraz jesteśmy w dupie :)
Jest p--------e i tyle panowie
#chiny #wirus #olkusz #2019ncov
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#chiny #olkusz #2019ncov

Na grupach Olkuskich chodzą plotki, że typek z podejrzeniem Wuhan wirusa był dostarczycielem żarcia / właścicielem restauracji i parę dni temu wrócił z urlopu w Chinach. Podchodził bym do tego sceptycznie, ale z drugiej strony nawet się przewijała nazwa budy chińczyka.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Halo #olkusz. Już organizują pielgrzymkę po #polska z pierwszym zakażonym.

,, niebawem pacjent zostanie przewieziony do innego, większego szpitala. Gdzie? Na razie wiadomo lub nie chce informować z obawy wywołania paniki.,,

Jeżeli rzecznik szpitala coś takiego mówi, to macie odpowiedź :) #koronawirus
#chiny
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#motoryzacja #offroad #katowice #4x4 #mapy #jaworzno #myslowice #sosnowiec #olkusz

Piąta część Mapownika 4x4 czyli gdzie można w Katowicach i okolicach legalnie sobie pojeździć w terenie
Część Czwarta południe aglomeracji: https://www.wykop.pl/wpis/46416361/motoryzacja-offroad-katowice-4x4-mapy-tychy-ledzin/
Część Trzecia zachód aglomeracji: https://www.wykop.pl/wpis/46397699/motoryzacja-offroad-katowice-4x4-mapy-rudaslaska-g/
Część Druga Katowice : https://www.wykop.pl/wpis/46379185/motoryzacja-offroad-katowice-4x4-mapy-druga-czesc-/
T.....o - #motoryzacja #offroad #katowice #4x4 #mapy #jaworzno #myslowice #sosnowiec ...

źródło: comment_Y4vkXZemQTnUvp3Z2oEd8udbUcvvyahz.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na trasie Kraków-Katowice (przez Olkusz) można znaleźć BAR KEBAB 24h - Sławków na ulicy Okradzionowskiej - ta buda wygląda koszmarnie źle. No to wymyśliłem, że zrobię mini serię gdzie jem (albo próbuję zjeść) w tych knajpach i barach które straszą wyglądem i nikt rozsądny by tam nie jadł... gdyby akurat nie był bardzo głodny i jechał późno w nocy i potrzebował odpoczynku. No to zapraszam na "Najgorsze spelunki Polski" -
ZarlokTV - Na trasie Kraków-Katowice (przez Olkusz) można znaleźć BAR KEBAB 24h - Sła...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spere: mam nadzieję, że skończą się wreszcie czasy waszej bezkarności, bo jesteście bodaj jedynym środowiskiem pracowniczym w PL, które czuje się bezkarne - nawet politycy co kilka lat są wymieniani, a wam nigdy włos z głowy spaść nie może
  • Odpowiedz
@spere: Sądy trzeba oczyścić ze złogów komunistycznych, dlatego w TK zasiada Julia Przyłębska co za młodu należała do SZSP i zasłużony prokurator towarzysz Stanisław Piotrowicz xD
Jeśli ktoś myśli że w tej ustawie chodzi o "oczyszczanie" czegokolwiek to jest albo bardzo naiwny albo bardzo głupi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Chalko,

Tym razem bez plebiscytu, bez konsultacji, po prostu bo tak mi się chce - ogłaszam #krakowskienightdrive by @krzesimir vol. V (sobota, 14 grudnia 2019)

Z racji, że wydarzenie jest czasowo powiązane z najbliższym wykopowym piwem o którym mowa w tym wpisie, to godzina startu zależy od widzimisię głównie mojego ale też innych wstępnie zainteresowanych osób. Na #krakowpiwo oczywiście serdecznie zapraszam wszystkich, a w trakcie imprezy wyjdzie dokładnie
krzesimir - Chalko,

Tym razem bez plebiscytu, bez konsultacji, po prostu bo tak mi...

źródło: comment_cEPtd6iP720dxMeDlV18WNUaGnJ1KuZi.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach