#oc #ac
czy realnie podrożało wam też w stosunku do zeszłego roku? to co widze (ten sam wariant, ten sam samochów) to +130 zł w stosunku do zeszłego roku
mam auto od ponad roku, czy to juz mi robi jakąkolwiek zniżkę
(btw pani co mnie obłsuguje nadal daje do pieca, dziś użyła sformułowania "obligatoryjny" zamiast "adekwatny / odpowiedni")
cytat: Zapewniam Panią, że wartość samochodu jest obligatoryjna do tego co dzieje się na
czy realnie podrożało wam też w stosunku do zeszłego roku? to co widze (ten sam wariant, ten sam samochów) to +130 zł w stosunku do zeszłego roku
mam auto od ponad roku, czy to juz mi robi jakąkolwiek zniżkę
(btw pani co mnie obłsuguje nadal daje do pieca, dziś użyła sformułowania "obligatoryjny" zamiast "adekwatny / odpowiedni")
cytat: Zapewniam Panią, że wartość samochodu jest obligatoryjna do tego co dzieje się na

























A więc tak - 30 czerwca miałem „stłuczkę”. Nie z mojej winy, gość włączył się do ruchu a ja w niego wjechałem będąc już na rondzie. Na pierwszy rzut oka szkoda nie wyglądała tragicznie - zbita lampa, maska, zderzak i błotnik do wymiany. Żadnych widocznych wycieków,