Wpis z mikrobloga

no normalnie, lokalny proponuje Ci to co znajdziesz sam w internecie + dorzuca trochę prowizji dla siebie, bo za frajer nie robi


@cherrz: Nooo niezłe rozumowanie :D A kalkulatory online to pracują za darmo, bo wyłożyć bańkę albo kilka na taki program to z dotacji a reklamy w TV dostają socjalnie od Państwa :D Ich pracownicy też traktują tą pracę jako przyjemność i nie pobierają pensji :D
@cherrz: Bzdura, lokals zawsze dawał mi tańsze oferty niż jakieś mubi a już na pewno tańsze niż rankomat.


@igik1234: Tylko w mubi czy innych zawsze masz jakiś zwrot, ja teraz w BeeSafe dostałem 300zl na paliwo wraz z kupnem OC i lokals może się zesrać
no normalnie, lokalny proponuje Ci to co znajdziesz sam w internecie + dorzuca trochę prowizji dla siebie, bo za frajer nie robi


@cherrz: Nooo niezłe rozumowanie :D A kalkulatory online to pracują za darmo, bo wyłożyć bańkę albo kilka na taki program to z dotacji a reklamy w TV dostają socjalnie od Państwa :D Ich pracownicy też traktują tą pracę jako przyjemność i nie pobierają pensji :D

@sayanek: Śmieszne to
teraz zapłaciłem 340zl za rok OC + NNW


@cherrz: tak drogo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@OrzechowyDzem: oj wiem, że bronisz bo sam tam chyba ogarniasz te ubezpieczenia ludziom, ja nic do tego nie mam, szukaj frajerów, ktoś mniej ogarnia = więcej płaci, jak we wszystkim :)
Śmieszne to Ty masz rozumowanie, pewnie twierdzisz też że pysznepl zatrudnia więcej ludzi niż wszystkie restauracje w tym zawarte? XD


@cherrz: Ale czekaj czekaj, co ma Pysznepl do kalkulatorów online :D ? W ogóle nie trafione porównanie.
300zł dostałem


@cherrz: wiadomo, byku, trzeba być frajerem, żeby do agenta iść jak można kulturalnie dane sprzedać za 100, 200 czy 300 zł :D

@OrzechowyDzem: jakby to jakaś różnica była czy dane sprzedaje Tobie czy innemu towarzystwu ubezpieczeniowemu, słaby argument