Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 8
@HerrJacuch: kurła, zrobią sobie ś m i e s z n e zdjęcie i myślą, że są za zabawni. Otóż nie, w---------c stąd.
- 1
@RysiaZbysiaZjemCiPtysia: ultimate inside joke xD
- 1
Jestem tzw. "młodym kierowcą" z ojcem jako współwłaścicielem. Czy kierować się towarzystwem przy wyborze, czy może brać co tańsze?
Mam za 735zł od Benefia ubezpieczenie albo za 930 z PZU. O tej pierwszej mało co słyszałem, druga to chyba każdy zna. I pytanie - dokładać, czy nie? Czy towarzystwo Benefia jest okej?
Kolejne pytanie, bierzecie NNW? XD
Przy
Mam za 735zł od Benefia ubezpieczenie albo za 930 z PZU. O tej pierwszej mało co słyszałem, druga to chyba każdy zna. I pytanie - dokładać, czy nie? Czy towarzystwo Benefia jest okej?
Kolejne pytanie, bierzecie NNW? XD
Przy
- 3
@MrFruu: jak bierzesz tylko OC to bierz najtańsze, w końcu to nie Ty z niego będziesz korzystał :)
- 5
@shaelix92: Jak widzisz gowno ubezpieczenia to dzwonisz na Policję? Ty jakiś upośledzony jesteś? xD Wnioskując po tym co piszesz, że liczba kolizji w ktorych brałeś udział jest całkiem spora, to wydaje mi się ze moje podejrzenia o twoim upośledzeniu umysłowym sa zasadne :)
Mirki, gdzie najtańsze #oc dla młodego kierowcy (23 lata) z prawkiem od 2013 roku? Będzie to pierwsza polisa OC.
Seat Toledo 1999 rok, 1.8 lpg, według porównywarek najtańsze co znalazłem to 2064 zł.
Może jest jakaś tańsza opcja, lub sposób?
Seat Toledo 1999 rok, 1.8 lpg, według porównywarek najtańsze co znalazłem to 2064 zł.
Może jest jakaś tańsza opcja, lub sposób?
@BoaKusiciel jeżeli chcesz Mireczku to mogę Ci policzyć składkę w kilku firmach, jak coś to pisz na priv
Hestia YouCanDrive.
Tam miałem najtaniej :p
Tam miałem najtaniej :p
@nie_wytrzymam: ała :(
- 3
- 2
Gdzie znajdje najtańsze ubezpieczenie OC auta? Moje "parametry" wskazują na okolice 2.000,00 zl, ale wiem że mirko wskaże miejsce gdzie będzie coś lepiej..
#ubezpieczenia #oc #motoryzacja #glupitagdlaatencji
#ubezpieczenia #oc #motoryzacja #glupitagdlaatencji
@KinmanDoriana: wszystkie ubezpieczenia online, czyli AXA Direct, Link4, MTU. W każdym masz kalkulator. Zawsze może zostawić numer aby zadzwonili i jak zadzwonią, to mówisz, że spoko, ale masz taniej gdzie indziej, to czasem jeszcze schodzą ze Swojej prowizji.
@KinmanDoriana: Wbrew pozorom, warto iść do jakiejś budy z ubezpieczeniami i spytać co Ci zaproponują najtaniej. Potem do drugiej i już masz porównanie. Ewentualnie już im możesz powiedzieć, że tam a tam wołają X, to może opuszczą.
Mi wyszło taniej niż według wycen bezpośrednio u ubezpieczyciela
Mi wyszło taniej niż według wycen bezpośrednio u ubezpieczyciela
Mirki jak to jest... W dowodzie rejestracyjnym jestem właścicielem pojazdu natomiast współwłaścicielem jest moja siostra, która wczoraj wzięła ślub i zmieniła nazwisko. Czy muszę to jakos zgłosić do wydziału komunikacji i do ubezpieczyciela czy mam to olać?
#motoryzacja #prawo #oc #samochody
#motoryzacja #prawo #oc #samochody
- 1
Mirki jak to jest... W dowodzie rejestracyjnym jestem właścicielem pojazdu natomiast współwłaścicielem jest moja siostra, która wczoraj wzięła ślub i zmieniła nazwisko. Czy muszę to jakos zgłosić do wydziału komunikacji i do ubezpieczyciela czy mam to olać?
@RadiOBagdaD: Powinieneś to zgłosić (i zapłacić za wymianę dowodu). Ale praktyka jest taka, że nic ci za to nie grozi, nikt tego nie sprawdza, ani nie robi żadnych problemów kiedy już idziesz załatwić.
- 0
@RadiOBagdaD: Niby tak, ale nie jest to w żaden sposób usankcjonowane. Jedyny problem, jaki możesz mieć z powodu niezgodności stanu faktycznego z danymi w dowodzie to w wypadku, gdybyś spowodował jakąś kolizję czy coś – ubezpieczyciele bardzo lubią, gdy coś się nie zgadza w papierach, bo to daje im pretekst do tego, żeby nie wypłacać ani grosza z polisy ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i gdybyś
- 1
Coś drogo to #oc mi wyszło w rankomacie i w ofercie przedłużeniowej, help, ktoś policzy?
- 1
Jak przy szacowaniu szkód ubezpieczyciele i rzeczoznawcy patrza na kosztorys z ASO? Czy warto taki sporzadzić w celu lepszej wyceny szkód? Auto 15letnie..
Ile orientacyjnie dostanę za malowanie zderzaka, błotnika, drzwi?
#oc #motoryzacja
Ile orientacyjnie dostanę za malowanie zderzaka, błotnika, drzwi?
#oc #motoryzacja
- 2
Czy OC teraz trzeba wypowiadać czy po prostu nie zostanie przedłużone, gdy nie zapłacę składki?
#oc
#oc
@taquito: trzeba wypowiadać
- 3
Jaką porównywarkę #ubezpieczenia #oc #ac dla #motocykle oprócz cuk polecacie? Zwykłe jak rankomat albo mfind nie mają opcji dla Moto.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Hehe: najlepiej iść gdzieś do fizycznego przedstawiciela, który porównuje różne oferty ubezpieczeń
- 0
@Hehe: napisz na priv to policzę Ci pakiet na moto, u mnie z reguły wychodzi najlepiej. Zwróć uwagę że tylko kilka firm w ramach AC na motocykl ubezpiecza kradzież
Chciałbym dokupić AC do auta, ubezpieczenie OC zostało mi po poprzednim właścicielu. Może ktoś coś poleci bo oferty na samo AC są nie wiele tańsze niz komplet OC +AC
#oc
#ubezpieczenia #motoryzacja
#oc
#ubezpieczenia #motoryzacja
Siemano, niedługo kończy mi się OC na autko. W chwili obecnej płacę 700 zł w tej duńskiej firmie Gothaer, która nie cieszy się zbyt dobra opinia w internecie. W Yanisiku naliczyło mi najmniej, bo 450 zł. Co myślicie o tej ofercie? Warto mieć tam ubezpieczenie? Nie ma z nimi problemów? Czy ktoś z was Miraski miał z nimi styczność?
#oc #ubezpieczenia #motoryzacja #yanosik
#oc #ubezpieczenia #motoryzacja #yanosik
- 1
@b0Ls: Warunki OC są wszędzie takie same, więc najważniejszym czynnikiem powinna być cena. Zapraszamy na kalkulator OC https://kalkulator.ubea.pl Sprawdzimy oferty innych ubezpieczycieli
@b0Ls: Gothaer nie jest duński, miałeś na myśli chyba Gefiona czyli krzaka :)
- 1
Czy współwłaściciel samochodu może ubezpieczyć samochód bez obecności właściciela? Potrzeba jakiegoś pełnomocnictwa, upoważnienia? Jest może gdzieś jakiś wzór do uzupełnienia?
#ubezpieczenia #oc #motoryzacja #prawo @mfind
#ubezpieczenia #oc #motoryzacja #prawo @mfind
źródło: comment_rVFS93R7xAORqUVq9AAHZKK4dpnABuCJ.jpg
Pobierz507
Firma ubezpieczeniowa windykuje dom mistrza rajdowego Polski.

Przez kilka lat pracował w firmie swojej matki. Po kilku latach otrzymał nakaz zapłaty ok. 25 tys. zł za polisy ubezpieczeniowe wystawione na jego nazwisko na auta, których nie był nigdy właścicielem. Sprawa trafiła do komornika, a ten wszczął egzekucję z domu wartego ok. 3 mln zł.
z- 70
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
Szukam agenta, który wyliczy OC/AC, bo PZU rzuciło kwotę z kosmosu. Auto w leasingu więc @mfind odpada, @SuperUbezpieczenia_Pl dadzą ofertę do czwartku. #ubezpieczenia #oc #ac
Ktos coś poleca w #poznan ?
Ktos coś poleca w #poznan ?
@SuperHiperBola: Zdecydowanie @fromasz56 ale nie wiem czy w weekend da rade
@SuperHiperBola jak coś to chętnie policzę
Halo, #gdansk! Jest może tutaj jakiś agent #pzu? Potrzebuję dokonać #ubezpieczenia mieszkania oraz #oc ʕ•ᴥ•ʔ
- 2
Komentarz usunięty przez autora
PZU z cenami OC bardzo faluje. Raz jest jednym z droższych w Polsce, a potem przez parę miesięcy Agenci dają takie zniżki, że nikt ich nie przebije. Tylko trzeba trafić na właściwy okres i właściwego Agenta. Za ubezpieczenie mieszkania i auta można dodatkowo dostać 10% na OC, AC i mieszkanie. Jak coś to www.pzu.wroclaw.pl ; lub 602254490
Witam,
pytanie do zorientowanych. Przedluzylem leasing passata na 2 kolejne lata (passat b8 rok 2015) ale przespalem kwestie ubezpieczenia i przedluzyli mi automatycznie i wyszla spora sumka bo 8 kola (fakt ze dwie szkody z ac byly robione niedawno) Czy idzie to jakos odkrecic, odwolac sie zeby chociaz troche zmniejszyli bo w salonie powiedzieli ze juz po ptakach :(
#ubezpieczenia #leasing #oc #ac #
pytanie do zorientowanych. Przedluzylem leasing passata na 2 kolejne lata (passat b8 rok 2015) ale przespalem kwestie ubezpieczenia i przedluzyli mi automatycznie i wyszla spora sumka bo 8 kola (fakt ze dwie szkody z ac byly robione niedawno) Czy idzie to jakos odkrecic, odwolac sie zeby chociaz troche zmniejszyli bo w salonie powiedzieli ze juz po ptakach :(
#ubezpieczenia #leasing #oc #ac #
- 3
@LuckyLuciano: po co Ci wiedzieć, ile przepłacasz? Było, minęło, śpij spokojniej ;)
@LuckyLuciano: za późno. Zwykle musisz przedstawić kontrofertę około 1 miesiąc przed końcem polisy. W przyszłym roku zapraszam ;)
No chyba, że jeszcze się nie zaczęła nowa polisa a Ty nie dostałeś informacji od leasingu z ofertą ubezpieczenia. To wtedy można coś spróbować.
No chyba, że jeszcze się nie zaczęła nowa polisa a Ty nie dostałeś informacji od leasingu z ofertą ubezpieczenia. To wtedy można coś spróbować.






























Cześć,
czy firmy ubezpieczeniowe rzeczywiście ściągają kasę z nieopłaconych OC samochodów?
O co chodzi: na podwórku stoi samochód, który chcę zezłomować. Za tydzień kończy mi się OC, ale do domu wracam dopiero w grudniu i chciałbym na spokojnie zrobić to dopiero wtedy. Samochód już nie będzie jeździł po ulicach, pokona tylko
@Notabene: dzien przed koncem