Wpis z mikrobloga

Jestem tzw. "młodym kierowcą" z ojcem jako współwłaścicielem. Czy kierować się towarzystwem przy wyborze, czy może brać co tańsze?

Mam za 735zł od Benefia ubezpieczenie albo za 930 z PZU. O tej pierwszej mało co słyszałem, druga to chyba każdy zna. I pytanie - dokładać, czy nie? Czy towarzystwo Benefia jest okej?

Kolejne pytanie, bierzecie NNW? XD

Przy szukaniu oferty pomógł @mfind - dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#ubezpieczenia #oc #samochody
  • 15
@MrFruu: Tak, bierz najtańsze OC, jak Cie spotkam na drodze, wezme policje, a jak Będzie Ci cieknął olej, to jeszcze zadzwonie po straż pożarną.
Ogólnie jak widzę takie gówno ubezpieczalnie, odrazu wzywam policje, żadnych oświadczeń.
A dodatkową kasę zapłacisz na mandat :)
@MrFruu: Każda firma ubezpieczeniowa jest kontrolowana przez nasz państwowy KFN nie ma czegoś takiego, że towarzystwo jest niewypłacalne albo ubezpieczenie jest jak to jeden z mireczków nazwał "gównem" :) Benefia może mniej znana ale dopuszczona do sprzedaży i OC ma w takim samym zakresie jak PZU. Pamiętaj, że OC nie jest dla Ciebie a skoro pytasz o NNW to zapraszam na PW zrobimy APK (analiza potrzeb klienta) która od 1 października
@Wloczykij2: Nic nie pomoże, ale mandatu raczej sprawca wolałby uniknąć, miałem jedną stłuczke, i sprawca miał ubezpieczenie w PZU, to spisałem oświadczenie i cała sprawa została załatwiona, uwaga W 10 dni! Jakby miał w jakimś Link4, to bym policje odrazu wzywał, za te moje przyszłe męki z ubezpieczyczalnią.
@Czopelka to jednak się mylisz.