Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Homozygotarecesywna: to gratulacje
- 1
@BlackCherry1902: pewnie, distill. Zaznaczasz kawałek strony, którego zmiana cię interesuje (np. "out of stock" albo inne "powiadom gdy będzie dostępny"). Jak zmieni się wartość zaznaczonego pola to dostajesz powiadomienie. Czasy odświeżania itp. w opcjach zmienisz.
- 2
MSI RTX 2080 Ti GAMING X TRIO Odrzucona Gwarancja w sklepie internetowym Morele?
#kartygraficzne #nvidia #morele #komputery #pcmasterrace #kartygraficzne #forest
#kartygraficzne #nvidia #morele #komputery #pcmasterrace #kartygraficzne #forest

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Pawci0o: ten typ gada trzy po trzy co mu ślina na język przyniesie, ku uciesze gawiedzi. Mówi o błędzie 33 gdzie to nie jest kod błędu tylko ilość błędów zapisu. Właśnie dlatego karta nie jest stabilna.
Kart graficznych nie naprawia się nie bez powodu. Nie ma możliwości kupienia nowego rdzenia GPU, a to on odpowiada za te problemy z pamięciami, które on naprawia podgrzewając płytkę będąc przekonanym, że wymiana kości
Kart graficznych nie naprawia się nie bez powodu. Nie ma możliwości kupienia nowego rdzenia GPU, a to on odpowiada za te problemy z pamięciami, które on naprawia podgrzewając płytkę będąc przekonanym, że wymiana kości
- 0
@kowal30:
W ostatnich 2-3 tygodniach był chory, według niego na popularną w ostatnim czasie chorobę na k.. ? Dlatego nie odpisywał na emaile.
Jak nie odpisuje to znaczy że coś się z nim dzieje np. choroba. Przez 3 tygodnie kart nie naprawiał. Chłop ma już swoje lata.
Zresztą sam posłuchaj, ktoś zadał podobne pytanie na lajwie:
W ostatnich 2-3 tygodniach był chory, według niego na popularną w ostatnim czasie chorobę na k.. ? Dlatego nie odpisywał na emaile.
Jak nie odpisuje to znaczy że coś się z nim dzieje np. choroba. Przez 3 tygodnie kart nie naprawiał. Chłop ma już swoje lata.
Zresztą sam posłuchaj, ktoś zadał podobne pytanie na lajwie:

- 0
3090 dostępne we francji od ręki jakby kogoś interesowały
#nvidia
#nvidia
https://proline.pl/gigabyte-geforce-rtx-3080-vision-oc-10gb-gddr6x-gv-n3080vision-oc-10gd-p7113455
Jak ktoś chce przepłacić 2k to polecam, jeszcze dostępne B)
#nvidia
Jak ktoś chce przepłacić 2k to polecam, jeszcze dostępne B)
#nvidia
@Homozygotarecesywna: XD co za scam z tego proline.pl
- 0
@Homozygotarecesywna: Stoi już od 10 dni tam. Aż takich zdesperowanych ludzi nie mamy :)
- 2
Wystarczy że AMD w RDNA 2 da kartę podobną wydajnościowo do 3080 i nie skiepści dostępności, a zgarnie wszystko
@Zoriuszka: Tylko trzeba będzie poczekać rok lub dwa lata na dobre sterowniki xD
- 0
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/podzespoly-komputerowe/karty-graficzne/karta-vga-gigabyte-geforce-rtx-3080-vision-oc-10g-10gb-gddr6x-320bit-2xhdmi-3xdp-pcie4-0
3080 dostępne od ręki na ME. Jak ktoś lubi pcmasterrace a dodatkowo być ruchany na kasę to dobra opcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pcmasterrace #nvidia
3080 dostępne od ręki na ME. Jak ktoś lubi pcmasterrace a dodatkowo być ruchany na kasę to dobra opcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pcmasterrace #nvidia
@Moted: dzban zawsze będzie dzbanem takich to mi nie szkoda debili.
- 1
- 0
- 3
@morele_net: żeby dostać tę samą formułkę kopiuj/wklej?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
https://twitter.com/msiUSA/status/1313734160582803456
Gdy sam producent sprzętu zaczyna scalpować... :D
#nvidia
Gdy sam producent sprzętu zaczyna scalpować... :D
#nvidia
źródło: comment_1602060898wWytjIGthClUMWt1EbQyY8.jpg
Pobierz- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Niezbyt to rozumiem, więc pytam.
W dniu premiery Cyberpunk 2077 będzie dostępne na GeForce Now? I jak rozumiem, wystarczy po prostu dobry internet by to działało?
#cyberpunk2077 #nvidia #geforcenow
W dniu premiery Cyberpunk 2077 będzie dostępne na GeForce Now? I jak rozumiem, wystarczy po prostu dobry internet by to działało?
#cyberpunk2077 #nvidia #geforcenow
@Farezowsky: Tak, nie. Będzie dostępny, ale poza internetem musisz jeszcze posiadać grę w swojej bibliotece ;)
- 5
And Rembember - no preorders
EA zamiast robić drugi remaster Hot Pursuit mogliby się wziąć za Undergrounda 2'kę ... ale chętnie bym przytulił remake tej gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#komputery #pcmasterrace #grykomputerowe #amd #nvidia
#komputery #pcmasterrace #grykomputerowe #amd #nvidia
- 5
@Qrwencjusz: ja bym pograł w taki mocny remaster NFS Porsche jednak z kilkoma historiami. Ferrari, AM, Lancia etc. Gra samochodowa opowiadająca historie z rozbudowanym single player story.
- 2
@Qrwencjusz: @Raa_V: @wychu: kluczowe wydaje się to, że po prostu na single playerach się nie zarabia, bo pacjent przechodzi grę i zarobek się kończy. Tu musiałby być dołożony jakiś ciekawy tryb multi, żeby zarobić na abonamencie czy mikropłatnościach.
Potencjał jest spory, ale może faktycznie lepiej niech nie ruszają tych tytułów, bo byłoby jak zwykle z nowym EA: niby człowiek wiedział, a jednak się łudził ;)
Potencjał jest spory, ale może faktycznie lepiej niech nie ruszają tych tytułów, bo byłoby jak zwykle z nowym EA: niby człowiek wiedział, a jednak się łudził ;)
- 3
To normalne, że media expert dorzuca karty RTX 3080 o 2 w nocy? Przez dzień śledzę ich stronę i czekam aż coś rzucą, ale takiej pory to się nie spodziewałem.
#nvidia #pcmasterrace #komputery #mediaexpert #rtx
#nvidia #pcmasterrace #komputery #mediaexpert #rtx
@Horvath: OK, czyli nie warto odświeżać i polować XD
- 1
Ale cyrk. Zaczekam dwa miesiące. Ceny/stany się unormują, to sobie kupię. To nie lek na raka. Nie trza na już.
4
GeForce RTX 3080 i 3090 - tych kart raczej nie kupimy w tym roku twierdzi Nvidia

Problemy z dostępnością kart GeForce RTX 3080 i 3090 potrwają znacznie dłużej, niż wszyscy się spodziewali. Szef firmy Nvidia ujawnił, że braki w sklepach potrwają przynajmniej do końca roku.
z- 9
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Ceny NETTO z hurtowni RTX 2080.
Żródło: PurePC
Tanio - tylko brać :)
Współczuje
Żródło: PurePC
Tanio - tylko brać :)
Współczuje
źródło: comment_1601964668UgxRMCv1EpXqJRyyY7mkPu.jpg
Pobierz@wyk00p: a ja tobie współczuję.
źródło: comment_1601964895MpIFnuhVCJpdQEKPMcZOVb.jpg
Pobierz@wyk00p: przecież w ciągu miesiąca wjeżdża 3070 za ok 2500 zł, który będzie szybszy od 2080ti przy znacznie niższym poborze prądu. Ceny na 2080ti są jakie są, bo hurtownie też kupiły w tych cenach
#nvidia
jak mnie to w-----a! zainstalowalem Geforce Expierience , czasem sobie nagrywam gameplay'e
ale ilekroc probuje przy pisaniu jakiegos tekstu uzyc ktoregos ze znakow diakrytycznych (nie pamietam teraz ktorego) wlacza mi sie nakladka ( ಠ_ಠ)
czy ktoś wie czy istnieje mozliwosc wylaczenia globalnych klawiszy/skrótów ?
jak mnie to w-----a! zainstalowalem Geforce Expierience , czasem sobie nagrywam gameplay'e
ale ilekroc probuje przy pisaniu jakiegos tekstu uzyc ktoregos ze znakow diakrytycznych (nie pamietam teraz ktorego) wlacza mi sie nakladka ( ಠ_ಠ)
czy ktoś wie czy istnieje mozliwosc wylaczenia globalnych klawiszy/skrótów ?
- 0
@Avil: nie kazdy klient Nvidii, to hamerykanin a produkt mają globalny, skoro potrafią "zatroszczyć" sie o jezyk polski, to ktos (chociazby) "od nas" moglby na to wpasc, a myslalem ze programisci umieją ze wszystkich zawodów najlepiej ergonomię ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@blackbird: Mialem to samo uzywalem intellij i tam wiekszosc skrotow sie nakladalo ale nakladke chcialem zostawic zeby fpsy ookazywalo to w-------m wiekszosc skrotow zostawilem tylko jeden obowiazkowy na jakis dziwny
#kalkazreddita #heheszki #pcmasterrace #nvidia
https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/j41c7e/when_you_sold_your_gpu_for_a_3080_but_didnt_get_a/
"When you sold your GPU for a 3080 but didn't get a 3080 and all you have is the reflection off a fool in the tempered glass."
https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/j41c7e/when_you_sold_your_gpu_for_a_3080_but_didnt_get_a/
"When you sold your GPU for a 3080 but didn't get a 3080 and all you have is the reflection off a fool in the tempered glass."
źródło: comment_1601931904sC1dgVJ9QNwxanEzaFTPc9.jpg
Pobierz- 0
@Roman_Polanski: Ja też chciałem sprzedać swoje 1070Ti dla sfinansowania 3070 i teraz w sumie nie wiem chyba nie bede ryzykować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 0
- 2
- 1
@Chandox: brałem go pod uwagę, jest spoko, ale ten LG, który mam w koszyku jest lepszy, a na monitorze nei chce oszczedzac
- 0
mogę prosić o opinię tego zestawu za 8k? ewentualnie alternatywy zeby wyszlo ponizej 8000, nie bede czekal na nowe karty graficzne - chce zlozyc na podstawie tego co jest dostepne w xkom/morele, dzieki i pozdro
https://www.x-kom.pl/lista/h5mg32unq
#pcmasterrace #gry #komputery #nvidia
https://www.x-kom.pl/lista/h5mg32unq
#pcmasterrace #gry #komputery #nvidia
@sweteer: Wygląda, że jest ok, ale to wykop panie i zaraz ktoś przyjdzie i zacznie marudzić a bo nie AMD a czemu to a czemu RAMy takie itp. Imo będziesz pan zadowolony i zestaw bardzo przyjemny "jak na już" :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Bolns_Sesz: za trzy dni
@grzsci: norma. Ta premiera to istny kabaret...



























I za 2 godzinki prezentacja #ryzen ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gpuacl
#pcmasterrace #komputery #kartygraficzne #nvidia #amd
źródło: comment_1602165039MEz99XpXXCXQnyc79TntSg.jpg
Pobierz