via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BlackCherry1902: pewnie, distill. Zaznaczasz kawałek strony, którego zmiana cię interesuje (np. "out of stock" albo inne "powiadom gdy będzie dostępny"). Jak zmieni się wartość zaznaczonego pola to dostajesz powiadomienie. Czasy odświeżania itp. w opcjach zmienisz.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pawci0o: ten typ gada trzy po trzy co mu ślina na język przyniesie, ku uciesze gawiedzi. Mówi o błędzie 33 gdzie to nie jest kod błędu tylko ilość błędów zapisu. Właśnie dlatego karta nie jest stabilna.
Kart graficznych nie naprawia się nie bez powodu. Nie ma możliwości kupienia nowego rdzenia GPU, a to on odpowiada za te problemy z pamięciami, które on naprawia podgrzewając płytkę będąc przekonanym, że wymiana kości
  • Odpowiedz
@kowal30:
W ostatnich 2-3 tygodniach był chory, według niego na popularną w ostatnim czasie chorobę na k.. ? Dlatego nie odpisywał na emaile.
Jak nie odpisuje to znaczy że coś się z nim dzieje np. choroba. Przez 3 tygodnie kart nie naprawiał. Chłop ma już swoje lata.
Zresztą sam posłuchaj, ktoś zadał podobne pytanie na lajwie:
Pawci0o - @kowal30: 
W ostatnich 2-3 tygodniach był chory, według niego na popularną...
  • Odpowiedz
Wystarczy że AMD w RDNA 2 da kartę podobną wydajnościowo do 3080 i nie skiepści dostępności, a zgarnie wszystko


@Zoriuszka: Tylko trzeba będzie poczekać rok lub dwa lata na dobre sterowniki xD
  • Odpowiedz
@Qrwencjusz: ja bym pograł w taki mocny remaster NFS Porsche jednak z kilkoma historiami. Ferrari, AM, Lancia etc. Gra samochodowa opowiadająca historie z rozbudowanym single player story.
  • Odpowiedz
@Qrwencjusz: @Raa_V: @wychu: kluczowe wydaje się to, że po prostu na single playerach się nie zarabia, bo pacjent przechodzi grę i zarobek się kończy. Tu musiałby być dołożony jakiś ciekawy tryb multi, żeby zarobić na abonamencie czy mikropłatnościach.

Potencjał jest spory, ale może faktycznie lepiej niech nie ruszają tych tytułów, bo byłoby jak zwykle z nowym EA: niby człowiek wiedział, a jednak się łudził ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wyk00p: przecież w ciągu miesiąca wjeżdża 3070 za ok 2500 zł, który będzie szybszy od 2080ti przy znacznie niższym poborze prądu. Ceny na 2080ti są jakie są, bo hurtownie też kupiły w tych cenach
  • Odpowiedz
#nvidia

jak mnie to w-----a! zainstalowalem Geforce Expierience , czasem sobie nagrywam gameplay'e
ale ilekroc probuje przy pisaniu jakiegos tekstu uzyc ktoregos ze znakow diakrytycznych (nie pamietam teraz ktorego) wlacza mi sie nakladka ( _)

czy ktoś wie czy istnieje mozliwosc wylaczenia globalnych klawiszy/skrótów ?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Avil: nie kazdy klient Nvidii, to hamerykanin a produkt mają globalny, skoro potrafią "zatroszczyć" sie o jezyk polski, to ktos (chociazby) "od nas" moglby na to wpasc, a myslalem ze programisci umieją ze wszystkich zawodów najlepiej ergonomię ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@blackbird: Mialem to samo uzywalem intellij i tam wiekszosc skrotow sie nakladalo ale nakladke chcialem zostawic zeby fpsy ookazywalo to w-------m wiekszosc skrotow zostawilem tylko jeden obowiazkowy na jakis dziwny
  • Odpowiedz
@sweteer: Wygląda, że jest ok, ale to wykop panie i zaraz ktoś przyjdzie i zacznie marudzić a bo nie AMD a czemu to a czemu RAMy takie itp. Imo będziesz pan zadowolony i zestaw bardzo przyjemny "jak na już" :)
  • Odpowiedz