Cześć. Jestem od trzech dni posiadaczem Nintendo Switch V1. Co mogę powiedzieć? Gry typowo Nintendowskie przyjemne i rozluźniające podczas grania, ale nie dla każdego.
Jak już kupiłem konsole to zobaczyłem że ilość gier wg. mnie wartych ogrania jest przerażająca. Jakieś max 10 tytułów, nie ma w co grać na tym sprzęcie. Faktycznie było tutaj pisane wiele razy i ta konsola jest przehajpowana, nie wiem jak to się udało Nintendo, ale zrobili majstersztyk.
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kupowałbym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale do Handheldów zdecydowanie obrzydziło mi smak Sony po wypuszczeniu Vity. I szybką śmierć tej konsoli po dwóch latach xD W przeróbki nie chce mi się bawić.

Swoją drogą ciekawi mnie dlaczego zieloni nie idą w ten rynek.

#nintendoswitch #ps4 #xboxone #psvita #konsole
Mega_Smieszek - Kupowałbym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale do Handheldów zdecydowanie obrzydziło mi ...

źródło: comment_1614843224uzQRKclFmY4kXZkaiafO5v.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SpeedTemplar: Rozdzielczości powyżej 1080p w smartfonach to największy scam na jaki można się złapać. Nie dość, że nie widać kompletnie żadnej różnicy między FHD, a wyższymi rozdzielczościami (chyba, że trzymasz sobie przy nosie smartfon) to jeszcze drenuje to niepotrzebnie baterie, a bardziej wymagające aplikacje i tak nie wykorzystują tych rozdzielczości. Po co wyższa rozdzielczość, jak wiadomo, że sprzęt nie nadąży?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@epi: ja kupiłem głównie dla Mario Kart ale Zelda była świetna, nie powiem. Jedna z najlepszych gier singlowych w jakie grałem
  • Odpowiedz
Z tego co wiem oficjalnie da się przenieść (nie skopiować) tylko zapisy z gier między dwoma konsolami bezprzewodowo (wifi albo bluetooth) w dodatku tylko między użytkownikami podpiętymi do tego samego konta. Sama karta sformatowana na jednej konsoli nie odczyta się na innej. Jakieś szyfrowanie jest zastosowane, czy coś takiego.
  • Odpowiedz
@Tratak: patrząc na to jak długo Animal Crossing: New Leaf był wspierany przez Nintendo, myślę, że zakup AC: New Horizons jest nadal dobrą decyzją :)
  • Odpowiedz
@Tratak: Nie kupuj tego badziewia. Ja kupiłem miesiąc temu i wiesz co ?? Nie gram w nic innego :( , generalnie gra w stylu możesz dużo ale nic nie musisz. I jeśli lubisz takie uspokajające gry gdzie generalnie o nic nie chodzi, ale możesz się pobawić to gra jest dla Ciebie. Jeśli liczysz na jakąś akcje to odpuść sobie. Dla mnie ta gra ma klimat bo lubię coś przestawić, coś
  • Odpowiedz
  • 2
@epi ty jesteś Uber maniakiem jak kupujesz wszystko do wszystkiego. Chciałbym kiedyś zobaczyć taka kolekcję wszystkiego na żywo. Myślałem że to ja jestem maniakiem zeldy bo coś tam kupuje.
  • Odpowiedz
@nokash: nie no, nie kupuje wszystkiego :)

Lubie artbooki (nie tylko z gier) i zbieram je. Zwłaszcza jak są jakieś fajne z gier, które tez lubię.
Ale istnieje mnóstwo innych gadżetów, które mnie zbytnio nie interesują i tych nie kupuję ;)

I wbrew pozorom nie mam tego wszystkiego jakoś dużo jeszcze.
  • Odpowiedz
@zielonestopylucyfera: gry cyfrowe na Nintendo eShopie i jak chcesz tanio to zakup z Rosji albo RPA. A gry w pudełkach to po prostu trzeba śledzić i czekać na promki. Możesz brać używane, wtedy raczej będzie taniej, ale co do nowych to nie ma jakiegoś uniwersalnego sklepu
  • Odpowiedz
@piaskun87: Ok, wygląda na to, że paczka językowa pobierała się na kartę pamięci, a gra na cartridge'u i update w pamięci wewnętrznej. Wyjąłem cartridge, usunął pliki lokalne gry, wyłączyłem switcha, wyjąłem kartę pamięci, wsadziłem cartridge, pobieram dlc. Po wszystkim powinno się już odpalić po polsku, to wtedy wsadzę kartę pamięci.
  • Odpowiedz
#nintendoswitch
Hej,

Mam z kilkoma znajomymi switcha, dość nowy zakup, w co możemy pograć wspólnie łącząc się przez sieć?
Na razie każdy gatunek grania wchodzi w gre ale jak bede miał wiecej propozycji kupimy spobie ta samą gre

Pozdrawiam
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach