Nie szuka ktoś jednej osoby do rodziny w abonamencie online? #nintendoswitch #nintendorodzina
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

zielonestopylucyfera
via Android- 2
grigor06
- 0
@zielonestopylucyfera: Ja też bym był chętny, ewentualnie można zrobić swoją jak się uzbierają ludzie
- 16
Cześć. Jestem od trzech dni posiadaczem Nintendo Switch V1. Co mogę powiedzieć? Gry typowo Nintendowskie przyjemne i rozluźniające podczas grania, ale nie dla każdego.
Jak już kupiłem konsole to zobaczyłem że ilość gier wg. mnie wartych ogrania jest przerażająca. Jakieś max 10 tytułów, nie ma w co grać na tym sprzęcie. Faktycznie było tutaj pisane wiele razy i ta konsola jest przehajpowana, nie wiem jak to się udało Nintendo, ale zrobili majstersztyk.
Jak już kupiłem konsole to zobaczyłem że ilość gier wg. mnie wartych ogrania jest przerażająca. Jakieś max 10 tytułów, nie ma w co grać na tym sprzęcie. Faktycznie było tutaj pisane wiele razy i ta konsola jest przehajpowana, nie wiem jak to się udało Nintendo, ale zrobili majstersztyk.
Kupowałbym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale do Handheldów zdecydowanie obrzydziło mi smak Sony po wypuszczeniu Vity. I szybką śmierć tej konsoli po dwóch latach xD W przeróbki nie chce mi się bawić.
Swoją drogą ciekawi mnie dlaczego zieloni nie idą w ten rynek.
#nintendoswitch #ps4 #xboxone #psvita #konsole
Ale do Handheldów zdecydowanie obrzydziło mi smak Sony po wypuszczeniu Vity. I szybką śmierć tej konsoli po dwóch latach xD W przeróbki nie chce mi się bawić.
Swoją drogą ciekawi mnie dlaczego zieloni nie idą w ten rynek.
#nintendoswitch #ps4 #xboxone #psvita #konsole
źródło: comment_1614843224uzQRKclFmY4kXZkaiafO5v.jpg
Pobierz- 12
@Mega_Smieszek: Może Vita i szybko umarła, ale i tak ma fajną bazę gier.
Swoją drogą ciekawi mnie dlaczego zieloni nie idą w ten rynek.
@szczesliwa_patelnia: IMO zmieni się jak będzie dopracowany remote play w chmurze.
@TenNorbert: I tonę Homebrew, sam ogrywam GTA SA teraz. Plus najlepsza platforma do ogrywania PSP - upscaling lub więcej klatek.
#nintendoswitch Bloomberg donosi że Nintendo i Samsung podpisały umowę na dostawę ekranów OLED do nowej konsoli. Produkcja nowej wersji Switcha ruszyć na w czerwcu tego roku. Ekran zapewnia rozdzielczość 720p natomiast w docku mamy grać nawet w 4k dzięki technologii DLSS.
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: ciekawe czy sprzedajac przerabialne v1, bede w stanie kupic bez dokladnia switcha v3? (✌ ゚ ∀ ゚)☞
@SpeedTemplar: Rozdzielczości powyżej 1080p w smartfonach to największy scam na jaki można się złapać. Nie dość, że nie widać kompletnie żadnej różnicy między FHD, a wyższymi rozdzielczościami (chyba, że trzymasz sobie przy nosie smartfon) to jeszcze drenuje to niepotrzebnie baterie, a bardziej wymagające aplikacje i tak nie wykorzystują tych rozdzielczości. Po co wyższa rozdzielczość, jak wiadomo, że sprzęt nie nadąży?
- 10
Dokładnie 4 lata temu na moim biurku wylądowało takie pudełeczko i totalnie odmieniło moje growe hobby ;)
Najlepszy zakup ever.
#nintendoswitch
Najlepszy zakup ever.
#nintendoswitch
źródło: comment_1614839577dSI1WNhVXFh0Z3HzmZItwO.jpg
Pobierz- 0
@MarchwiowySok: wygląda jak łódka
Mirki w #switch można przenieść na kartę wszystkie ustawienia konsoli i gry, a później przywrócić z niej wszystko na nowej?
#kiciochpyta #konsole #nintendoswitch
#kiciochpyta #konsole #nintendoswitch
Z tego co wiem oficjalnie da się przenieść (nie skopiować) tylko zapisy z gier między dwoma konsolami bezprzewodowo (wifi albo bluetooth) w dodatku tylko między użytkownikami podpiętymi do tego samego konta. Sama karta sformatowana na jednej konsoli nie odczyta się na innej. Jakieś szyfrowanie jest zastosowane, czy coś takiego.
- 9
Mediatonic zostało kupione przez Epic więc Fall Guys dostanie prędzej czy później cross-play.
Premiera na Nintendo Switch i Xboksy jeszcze tego lata.
#gry #fallguys #ps4 #ps5 #nintendoswitch
#pcmasterrace #xbox
Premiera na Nintendo Switch i Xboksy jeszcze tego lata.
#gry #fallguys #ps4 #ps5 #nintendoswitch
#pcmasterrace #xbox
źródło: comment_1614760929MbtKOAefKJdradNeBB265e.jpg
Pobierz- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Dziś mija 4 rocznica od premiery jednej z najlepszych gier ostatnich lat - The Legend of Zelda: Breath of the Wild
#nintendoswitch
#nintendoswitch

Warto kupować jeszcze AC? Przez jaki okres czasu będą wychodzić nowe dodatki? #animalcrossing #nintendoswitch
- 1
@Tratak: patrząc na to jak długo Animal Crossing: New Leaf był wspierany przez Nintendo, myślę, że zakup AC: New Horizons jest nadal dobrą decyzją :)
- 4
@Tratak: Nie kupuj tego badziewia. Ja kupiłem miesiąc temu i wiesz co ?? Nie gram w nic innego :( , generalnie gra w stylu możesz dużo ale nic nie musisz. I jeśli lubisz takie uspokajające gry gdzie generalnie o nic nie chodzi, ale możesz się pobawić to gra jest dla Ciebie. Jeśli liczysz na jakąś akcje to odpuść sobie. Dla mnie ta gra ma klimat bo lubię coś przestawić, coś
V2 za 1250 niby nowka, sortujcie ostatnio dodane. Z widoku ogolnego wielu przedmiotow da sie go dodac do koszyka #nintendoswitch
https://mediamarkt.pl/outlet/konsole-i-gry
https://mediamarkt.pl/outlet/konsole-i-gry
- 1
- 0
- 3
Jutro premiera artbooka z Bravely Default 2 ;)
A jakiś czas temu w końcu wydali porządny artbook z Octopath Traveler.
Za tydzień już oba przyjadą :D
#nintendoswitch #bravelydefault #artbook
A jakiś czas temu w końcu wydali porządny artbook z Octopath Traveler.
Za tydzień już oba przyjadą :D
#nintendoswitch #bravelydefault #artbook
źródło: comment_1614675701hVlBreXw7arzfwJOTgPhXl.jpg
Pobierz@epi ty jesteś Uber maniakiem jak kupujesz wszystko do wszystkiego. Chciałbym kiedyś zobaczyć taka kolekcję wszystkiego na żywo. Myślałem że to ja jestem maniakiem zeldy bo coś tam kupuje.
- 0
@nokash: nie no, nie kupuje wszystkiego :)
Lubie artbooki (nie tylko z gier) i zbieram je. Zwłaszcza jak są jakieś fajne z gier, które tez lubię.
Ale istnieje mnóstwo innych gadżetów, które mnie zbytnio nie interesują i tych nie kupuję ;)
I wbrew pozorom nie mam tego wszystkiego jakoś dużo jeszcze.
Lubie artbooki (nie tylko z gier) i zbieram je. Zwłaszcza jak są jakieś fajne z gier, które tez lubię.
Ale istnieje mnóstwo innych gadżetów, które mnie zbytnio nie interesują i tych nie kupuję ;)
I wbrew pozorom nie mam tego wszystkiego jakoś dużo jeszcze.
Właśnie zdobyłem swojego #nintendoswitch i tutaj pytanie, gdzie znajdę gry w dobrych cenach? Macie jakieś fajne serwisy? No i ma ktoś dwa wolne miejsca do tego rocznego abonamentu, bo też byłbym zainteresowany nim.
- 2
@zielonestopylucyfera: gry cyfrowe na Nintendo eShopie i jak chcesz tanio to zakup z Rosji albo RPA. A gry w pudełkach to po prostu trzeba śledzić i czekać na promki. Możesz brać używane, wtedy raczej będzie taniej, ale co do nowych to nie ma jakiegoś uniwersalnego sklepu
- 1
@zielonestopylucyfera: Zelda, Mario Odyseja to chyba standard. Jeżeli chcesz kupić jakąś konkretną cyfrówkę to polecam przeglądać Deku Deals, promocje co chwile sie powtarzają więc warto poczekać aż będzie na konkretny tytuł. Tu masz przykład Wiedźmina https://www.dekudeals.com/items/the-witcher-3-wild-hunt-complete-edition
Pewnie głupie pytanie - jak zmienić język #diablo3 na #nintendoswitch ? Oczywiście ściągnąłem z eshopu paczkę z polskim dubbingiem, ale gra jest dalej po angielsku, a w opcjach nie widzę nic, co pozwoliłoby przełączyć.
#diablo #nintendoswitch #nintendo #switch #gry
#diablo #nintendoswitch #nintendo #switch #gry
- 1
@piaskun87: Wyłączałem. Paczka językowa pobiera się trzeci raz. Tym razem przed pierwszym uruchomieniem gry, zanim update się ściągnie na wydanie fizyczne.
- 4
@piaskun87: Ok, wygląda na to, że paczka językowa pobierała się na kartę pamięci, a gra na cartridge'u i update w pamięci wewnętrznej. Wyjąłem cartridge, usunął pliki lokalne gry, wyłączyłem switcha, wyjąłem kartę pamięci, wsadziłem cartridge, pobieram dlc. Po wszystkim powinno się już odpalić po polsku, to wtedy wsadzę kartę pamięci.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Udało mi się po taniości wyrwać #nintendoswitch lite i chciałbym do niego podłączyć słuchawki bezprzewodowe, korzystał ktoś może z https://allegro.pl/oferta/adapter-bluetooth-audio-nintendo-switch-stojak-9658567481 ? Chcialbym się tylko dowiedzieć czy jest jakiś widoczny delay w dźwięku
@DenNarcoSmurfen: ile dałes za switcha?
- 1
@wormwood89: 550 + wysyłka
Poważnie Animal Crossing był tak popularny? Głównie na jakim rynku? #nintendoswitch #gry
źródło: comment_1614623591MbkGOtibjgI59kZMLMYgtM.jpg
Pobierz- 11
#nintendoswitch #nintendo #mario
taka fajna mi wyskoczyła grafika jak wypełniłem ankiete dla nintendosów hehe bardzo mi sie podoba
taka fajna mi wyskoczyła grafika jak wypełniłem ankiete dla nintendosów hehe bardzo mi sie podoba
źródło: comment_1614599665SCi3dfKr18SkD8HEscF9wH.jpg
Pobierz- 0
#nintendoswitch
Hej,
Mam z kilkoma znajomymi switcha, dość nowy zakup, w co możemy pograć wspólnie łącząc się przez sieć?
Na razie każdy gatunek grania wchodzi w gre ale jak bede miał wiecej propozycji kupimy spobie ta samą gre
Pozdrawiam
Hej,
Mam z kilkoma znajomymi switcha, dość nowy zakup, w co możemy pograć wspólnie łącząc się przez sieć?
Na razie każdy gatunek grania wchodzi w gre ale jak bede miał wiecej propozycji kupimy spobie ta samą gre
Pozdrawiam

































