Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

r3v
- 0

ktosukradlmojlogin
- 0
@r3v: Chętny na sprzedaż Zeldy osobno?

TrueGrey
- 1
@r3v: Polecam każdemu Bayonette (szczególnie właśnie 2) dla mnie bardzo dobra gra, na dodatek super chodzi i wygląda nawet w handheldzie.
#nintendoswitch #nintendo #switch #pekao #pekao24
Mam problem z płatnością za grę. Po wprowadzeniu danych z karty przekierowuje mnie na pekao24. Przy próbie zalogowania wywala błąd, że serwis pekao24 jest niedostępny. Nigdy wcześniej nie musiałem się dodatkowo logować. Bank twierdzi, że to problem po stronie Nintendo. Ktoś z was miał podobny problem? Jest jakieś rozwiązanie?
Mam problem z płatnością za grę. Po wprowadzeniu danych z karty przekierowuje mnie na pekao24. Przy próbie zalogowania wywala błąd, że serwis pekao24 jest niedostępny. Nigdy wcześniej nie musiałem się dodatkowo logować. Bank twierdzi, że to problem po stronie Nintendo. Ktoś z was miał podobny problem? Jest jakieś rozwiązanie?
@Shagot: cos jest na rzeczy z 3d secure - nigdy wczesniej nintendo nie przekierowywalo mnie na strone banku xD
@6502: od jakiegoś czasu część kart nie działa z serwisem Nintendo, chyba właśnie przez nowe zabezpieczenia które część banków wprowadziło, a Nintendo na razie nie jest zainteresowane implementacja zabezpieczeń dla niektórych banków w europie
Jak polecają inni próbuj przez stronę, inna karta, albo PayPalem
Jak polecają inni próbuj przez stronę, inna karta, albo PayPalem
Mirki od #konsole czy jak kupię #playstation i #nintendoswitch za granicą to jest opcja zmiany języka na polski?
Czy taki Skyrim trzyma stabilne klatki na Lite? #nintendoswitch
O którego godzinie polskiego czasu bywają premiery?
Czekam na Apexa i nie wiem, na co się nastawiać. ;)
#nintendoswitch
Czekam na Apexa i nie wiem, na co się nastawiać. ;)
#nintendoswitch
konto usunięte via Android
- 0
Do grania, przez neta potrzeba kupić premium? #nintendoswitch
- 4
@DurzyHarakter30: Jak dołączysz do rodzinki to to kosztuje grosze. Kilkanaście złotych na rok.
- 0
@DurzyHarakter30: wiem, że online na Switchu to kupa gówna, ale w rodzinie chyba 12.50 wychodzi na rok, więc to chyba nie problem?
- 0
@manis1989: jestem chętny
- 0
Komentarz usunięty przez autora
@Turczyk: wiesz, nie grałem jakoś długo, odrzucił mnie przestarzały interfejs w ogóle dla mnie nieczytelny i problemy z połączeniem :P
Z Zeldą też się kiedyś tak zderzyłem - olałem ją, a teraz dałem drugą szansę i się zakochałem :p
Z Zeldą też się kiedyś tak zderzyłem - olałem ją, a teraz dałem drugą szansę i się zakochałem :p
Sprzedam Switcha Lite kupionego w styczniu. Stan jak nówka, jest case ze spigena. Pudłko, ładowarka i reszta papierologi również jest. Cena to 750 zł, myśle że uczciwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nintendoswitch
#nintendoswitch
@Kryspin013: Odkupi swoją za 800zł.
- 1
@kaczek93: moim zdaniem najlepiej znalezc na OLX w swoim miescie v2 malo uzywana, nisko wyceniona, z jakims pakietem w miare chodliwych gier i odsprzedac te gry. Ja tak swego czasu kupilem Switcha v1 kompletnego za 850 zl.
konto usunięte via iOS
- 2
Komentarz usunięty przez autora
Mam switcha od 2 lat, mialem raz kilku godzinne podejscie do zeldy botw, ale bardzo odstraszylo mnie...sam nie wien co. Nie przepadam za jrpg a ta gra mi sie z nimi kojarzyła. W tamtym tygodniu postanowiłem dać drugą szanse i zakochałem sie. Ta gra jest cudowna pod każdym aspektem. Nabiłem już 30h a bardzo nie chce, aby sie kończyła (i nie jestem typem gracza, ktory robi gry na 100%)Ale był ze mnie
- 1
@Nessiteras_rhombopteryx: @Yuutsu: Angielski moim zdaniem na poziomie średnim wymagany, jest to jednak bardziej złożona tekstowo gra niż taki Animal Crossing czy Mario. Część zadań i wskazówek znajduje się właśnie w tekście i nie prowadzą Cie żadne wskaźniki po mapie.
- 4
Skończyłem moją pierwszą Zeldę w całości - kiedyś kupiłem WiiU i zacząłem Twilight Princess ale mnie wymęczyła za bardzo i porzuciłem.
Link's Awakening spoko, nie wyobrażam sobie głowienia się nad wszystkimi zagadkami na mapie świata bez podpowiedzi. Lochy spoko, ale połączenie czegoś nie zawsze było logiczne (albo przegapiłem podpowiedzi). Nóż w plecy temu, który ukrył wędkarza pod mostem gdzie nie ma żadnej wskazówki, że jest tam jakiekolwiek wejście!!!
Tylko 2 bossy sprawiły mi trudności:
Link's Awakening spoko, nie wyobrażam sobie głowienia się nad wszystkimi zagadkami na mapie świata bez podpowiedzi. Lochy spoko, ale połączenie czegoś nie zawsze było logiczne (albo przegapiłem podpowiedzi). Nóż w plecy temu, który ukrył wędkarza pod mostem gdzie nie ma żadnej wskazówki, że jest tam jakiekolwiek wejście!!!
Tylko 2 bossy sprawiły mi trudności:
źródło: comment_16151375482JPPClwIM7stQlOTAea9dc.jpg
Pobierz@Brydzo: links awakening to bardzo archaiczna Zelda a przeszedlem juz z 12 odslon. Mialem co do niej nadzieje, a mnie zawiodla, nie zrazaj sie do serii. Botw jest sto razy lepsza
Nóż w plecy temu, który ukrył wędkarza pod mostem gdzie nie ma żadnej wskazówki, że jest tam jakiekolwiek wejście!!!
@Brydzo: Brak barierki po prawej stronie to wskazówka. W wersji na game boya pewnie było to bardziej zauważalne, jeśli też tam było.
- 3
Tag do obserwowania/czarnolistowania - #propozycjecinkito
Sobota nie obfitowała w jakieś niesamowite promocje, ale coś dorzucam. Będzie trochę autopromocji z racji, że 3 z 4 okazji na Pepperze ode mnie.
Na początek #pcmasterrace i dwie gry.
Command
Sobota nie obfitowała w jakieś niesamowite promocje, ale coś dorzucam. Będzie trochę autopromocji z racji, że 3 z 4 okazji na Pepperze ode mnie.
Na początek #pcmasterrace i dwie gry.
Command
źródło: comment_1615115326XbShqKaRgcAkRN3LtH46Hv.jpg
Pobierz- 0
Proste pytanie: czy do Nintendo Switch Lite dzieciak podłączy swoje słuchawki bluetooth true wireless?
Widzę, że na stronie producenta konsola ma Bluetooth 4.1
#nintendoswitch
Widzę, że na stronie producenta konsola ma Bluetooth 4.1
#nintendoswitch
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@jurgen: z tego co pamiętam to po napisach jest scena pokazująca wróżki i to jest takie mrugnięcie okiem, że pacz tutaj są te wróżki i ciekawe co tam może być ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
https://www.mediaexpert.pl/gaming/nintendo/konsole-nintendo-switch/konsola-nintendo-switch-mario-red-blue-edition ta wersja to jest V2 tak? oplaca się to kupić czy lepiej jakis inny zestaw na start z grą albo cos?
#nintendoswitch
#nintendoswitch
@LubieCzokoPauki: ale wtedy nie ma w zestawie godnosci
konto usunięte via Android
- 1
@mirasKo-Kalwario to znaczy że możesz je zhakować
Artbooki dotarły przed terminem :)
Ponad 500 stron czystej zajebistosci :)
#nintendoswitch #octopathtraveler #bravelydefault
Ponad 500 stron czystej zajebistosci :)
#nintendoswitch #octopathtraveler #bravelydefault
źródło: comment_1614948159DVhtA8coQFn1MRXE5U44s2.jpg
Pobierz- 1
@napewnonie japoński amazon
- 1
@napewnonie: pancernym bym tego nie nazwał :)
były w pudełku normalnym
do tego leżały na tekturce i w grubej zgrzanej folii
były w pudełku normalnym
do tego leżały na tekturce i w grubej zgrzanej folii
- 2
Jak tam pstryczkowe świry, gracie? Ja uklepałem wczoraj wieczorem pierwszego bossa w drugim akcie i jest ciężko. Nie jestem jakimś super-grinderem więc wlatuje w bossy na minimalnych poziomach i takie walki trwają po kilkanaście minut. Ile to już miałem sytuacji, że Gloria wjeżdża na potrójnym brave z wskrzeszeniem i ratuje całą drużynę.. Zauważyłem, że pewna klasa "z potworkami" jest całkiem "OP" jak na chwile obecną. Wjeżdżają obrażenia po 2500-3000, zaleznie czego użyjemy.
- 3
https://nerdheim.pl/post/recenzja-gry-shing/
Shing! to kawał przyzwoitej produkcji, która może dać sporo frajdy osobom lubiącym grać wspólnie na jednej kanapie lub tym preferującym samotne osiąganie najwyższych możliwych wyników. Nie jest to z pewnością produkt przeznaczony na więcej niż kilka godzin rozrywki oraz nie gwarantuje on jakiejś niespotykanej dotąd jakości. To bardzo udany tytuł ze świetną muzyką, przyzwoitą oprawą graficzną i ciekawym systemem walki. Stanowi on idealne przypomnienie gatunku chodzonych bijatyk i zapewnia masę dobrej
Shing! to kawał przyzwoitej produkcji, która może dać sporo frajdy osobom lubiącym grać wspólnie na jednej kanapie lub tym preferującym samotne osiąganie najwyższych możliwych wyników. Nie jest to z pewnością produkt przeznaczony na więcej niż kilka godzin rozrywki oraz nie gwarantuje on jakiejś niespotykanej dotąd jakości. To bardzo udany tytuł ze świetną muzyką, przyzwoitą oprawą graficzną i ciekawym systemem walki. Stanowi on idealne przypomnienie gatunku chodzonych bijatyk i zapewnia masę dobrej
źródło: comment_1614885319tu1SiT83UFpGtvDzovlAEn.jpg
Pobierz


























