Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#nintendoswitch #nintendo #switch #pekao #pekao24
Mam problem z płatnością za grę. Po wprowadzeniu danych z karty przekierowuje mnie na pekao24. Przy próbie zalogowania wywala błąd, że serwis pekao24 jest niedostępny. Nigdy wcześniej nie musiałem się dodatkowo logować. Bank twierdzi, że to problem po stronie Nintendo. Ktoś z was miał podobny problem? Jest jakieś rozwiązanie?
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@6502: od jakiegoś czasu część kart nie działa z serwisem Nintendo, chyba właśnie przez nowe zabezpieczenia które część banków wprowadziło, a Nintendo na razie nie jest zainteresowane implementacja zabezpieczeń dla niektórych banków w europie

Jak polecają inni próbuj przez stronę, inna karta, albo PayPalem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
O którego godzinie polskiego czasu bywają premiery?
Czekam na Apexa i nie wiem, na co się nastawiać. ;)

#nintendoswitch
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Turczyk: wiesz, nie grałem jakoś długo, odrzucił mnie przestarzały interfejs w ogóle dla mnie nieczytelny i problemy z połączeniem :P

Z Zeldą też się kiedyś tak zderzyłem - olałem ją, a teraz dałem drugą szansę i się zakochałem :p
  • Odpowiedz
Sprzedam Switcha Lite kupionego w styczniu. Stan jak nówka, jest case ze spigena. Pudłko, ładowarka i reszta papierologi również jest. Cena to 750 zł, myśle że uczciwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nintendoswitch
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaczek93: moim zdaniem najlepiej znalezc na OLX w swoim miescie v2 malo uzywana, nisko wyceniona, z jakims pakietem w miare chodliwych gier i odsprzedac te gry. Ja tak swego czasu kupilem Switcha v1 kompletnego za 850 zl.
  • Odpowiedz
Mam switcha od 2 lat, mialem raz kilku godzinne podejscie do zeldy botw, ale bardzo odstraszylo mnie...sam nie wien co. Nie przepadam za jrpg a ta gra mi sie z nimi kojarzyła. W tamtym tygodniu postanowiłem dać drugą szanse i zakochałem sie. Ta gra jest cudowna pod każdym aspektem. Nabiłem już 30h a bardzo nie chce, aby sie kończyła (i nie jestem typem gracza, ktory robi gry na 100%)Ale był ze mnie
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skończyłem moją pierwszą Zeldę w całości - kiedyś kupiłem WiiU i zacząłem Twilight Princess ale mnie wymęczyła za bardzo i porzuciłem.

Link's Awakening spoko, nie wyobrażam sobie głowienia się nad wszystkimi zagadkami na mapie świata bez podpowiedzi. Lochy spoko, ale połączenie czegoś nie zawsze było logiczne (albo przegapiłem podpowiedzi). Nóż w plecy temu, który ukrył wędkarza pod mostem gdzie nie ma żadnej wskazówki, że jest tam jakiekolwiek wejście!!!

Tylko 2 bossy sprawiły mi trudności:
Brydzo - Skończyłem moją pierwszą Zeldę w całości - kiedyś kupiłem WiiU i zacząłem Tw...

źródło: comment_16151375482JPPClwIM7stQlOTAea9dc.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nóż w plecy temu, który ukrył wędkarza pod mostem gdzie nie ma żadnej wskazówki, że jest tam jakiekolwiek wejście!!!

@Brydzo: Brak barierki po prawej stronie to wskazówka. W wersji na game boya pewnie było to bardziej zauważalne, jeśli też tam było.
  • Odpowiedz
Proste pytanie: czy do Nintendo Switch Lite dzieciak podłączy swoje słuchawki bluetooth true wireless?

Widzę, że na stronie producenta konsola ma Bluetooth 4.1

#nintendoswitch
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak tam pstryczkowe świry, gracie? Ja uklepałem wczoraj wieczorem pierwszego bossa w drugim akcie i jest ciężko. Nie jestem jakimś super-grinderem więc wlatuje w bossy na minimalnych poziomach i takie walki trwają po kilkanaście minut. Ile to już miałem sytuacji, że Gloria wjeżdża na potrójnym brave z wskrzeszeniem i ratuje całą drużynę.. Zauważyłem, że pewna klasa "z potworkami" jest całkiem "OP" jak na chwile obecną. Wjeżdżają obrażenia po 2500-3000, zaleznie czego użyjemy.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@epi Zgadzam się z tym przygotowaniem do walk. Zauważyłem, że trzeba też dobierać akcesoria z odpowiednią odpornością. Przy ostatniej walce np bez immunity na paraliż to mordęga =D
  • Odpowiedz
https://nerdheim.pl/post/recenzja-gry-shing/

Shing! to kawał przyzwoitej produkcji, która może dać sporo frajdy osobom lubiącym grać wspólnie na jednej kanapie lub tym preferującym samotne osiąganie najwyższych możliwych wyników. Nie jest to z pewnością produkt przeznaczony na więcej niż kilka godzin rozrywki oraz nie gwarantuje on jakiejś niespotykanej dotąd jakości. To bardzo udany tytuł ze świetną muzyką, przyzwoitą oprawą graficzną i ciekawym systemem walki. Stanowi on idealne przypomnienie gatunku chodzonych bijatyk i zapewnia masę dobrej
Nerdheim - https://nerdheim.pl/post/recenzja-gry-shing/

Shing! to kawał przyzwoite...

źródło: comment_1614885319tu1SiT83UFpGtvDzovlAEn.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach