Ciepło przyjęliście moje poprzednie filmy i miałem wołać, więc wołam przypominając o tagu #biedayoutuber do czarnolistowania, jeśli nie chcecie tu widzieć moich wypocin ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tym razem materiał o grze Gnosia czyli niszowej wariacji gier towarzyskich "Wilkołaki" i "Mafia", przeznaczona dla pojedynczego gracza. Najłatwiej by to określić jako #amongus single player z konkretną fabułą i postaciami, które mają swoją historię. Świetna rzecz,
Antosh - Ciepło przyjęliście moje poprzednie filmy i miałem wołać, więc wołam przypom...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polecam też. Mocne VNkowe 8 na 1O.
Jedyne do czego bym się przyczepił to z uwagi na proceduralność sesji Amongusowych czasem kłopoty z pacingiem bo np. nie spełniasz wymagania że ty i X musicie być konkretnymi rolami żeby dostać taki czy inny event. Albo w pierwszej rundzie go uśpią bo nikt go nie lubi. Ale historia solidna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gust4v: to nawet posiadam i były próby użycia na ps4 ale niestety nie pozwoliło na podłączenie "obcego" pada (chyba, że coś źle robiłem)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jakie znacie fajne gry kanapowe, na dwóch trzech i więcej graczy, może znacie jakieś sportowe typu olimpiada? A są jakieś gry żeby wykorzystać 8 joyconow?
Mam Mario Kart 8, Wycinanki i Mario Party

Platforma Nintendo Switch

#nintendoswitch #gry
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej bo mój dwutygodniowy #nintendoswitch #switch Lite robi taki dziwny metaliczny dźwięk jak wychylam w górę lewego analoga, tak jakby dźwięk sprężyny? Jak wychylam na boki albo w dół to nic. Prawy analog nie robi tak w żadnej pozycji. Już się zepsuł czy co ( ͡° ʖ̯ ͡°)?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#xbox #xboxseriesx #ps5 #pcmasterrace #nintendoswitch

Wołam dosyć szeroko, bo i tak jest multiplatformowy.

Czy technologia typu kinect juz całkowicie umarła? Kiedyś można było się fajnie i aktywnie pobawić z dzieciakami przy deszczowych dniach, a obecnie nie ma żadnych alternatyw. Jedynie chyba Switch coś oferuje z tej płaszczyzny?
Ktoś coś? Na której konsoli mógłbym się trochę "ruchowo" pobawić?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Hej, jak to jest z cyfrowymi wersjami gier na
#nintendoswitch #nintendo #switch ? Rozglądam się za konsolą używaną i widzę, że niektórzy sprzedają konsolę + jakieś tam gry w wersji cyfrowej. Jak to działa? Gry w wersji cyfrowej przypisują się do konsoli? Czy w takim wypadku sprzedający sprzedaje mi konsolę + swoje konto do którego są przypisane gry? Obecnie z konsol mam nowego Xboxa i tam
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@StormtrUper: już tak wszyscy demonizują te konta, bo łatwo odzyskać. W sklepie też nie jest trudno o kradzież, a jednak nie wszyscy kradną. Raczej samego konta nikt nie sprzedaje, tylko zazwyczaj z konsolą. Jeśli cena dobra to bierz.
  • Odpowiedz
  • 0
Co sądzisz o graczach, którzy preorderują gry?
#gry #ps4 #xbox #xboxseries #ps5 #steam #cyberpunk2077 #nintendoswitch

Co sądzisz o graczach, którzy preorderują gry?

  • Nie mam zdania 21.1% (64)
  • (sprawdzam) 12.2% (37)
  • Gardzę nimi, przez nich są zabug. gry na premierę 54.8% (166)
  • Jestem im wdzięczny, dają stabilizację wydawcom 11.9% (36)

Oddanych głosów: 303

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Milanello: ja w zyciu kupiłem tylko preorder Battlefielda 4, bo bylem małolacikiem zajawionym na bfa3 i drugi to AC Valhalla, bo miałem go w bundlu z xsx i lubiłem Odyssey. A co do ludzi ktorzy regularnis kupuja to ich pieniadze i ich sprawa.
  • Odpowiedz
Mirki, mam #nintendo #switch na którym nie gram - v. 1 - z tego co się orientowałem kiedyś, bez jakiejś blokady co znaczy że można ją przerobić.

Orientujecie się może po ile teraz takie chodzą, tj. za ile mógłbym ja sprzedać? Konsola w pełni sprawna, tylko używana (ale tak nie za dużo - może z 200h łącznie?)? Niedługo się przeprowadzam, więc chciałbym się pozbyć tego co mi niepotrzebne,
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tag do obserwowania/czarnolistowania - #propozycjecinkito

Aktualizacja ofert na piątkowy wieczór, zaczynamy od #pcmasterrace

Gry z uniwersum D&D do 75% taniej w GOG | m.in. Baldur's Gate, Neverwinter Nights, Icewind Dale i inne:
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirasKo-Kalwario: Jak zalezy ci tylko na dodatkowym contencie w grach, a nie na figurkach, to możesz Fake Amiibo zrobić samemu nagrywając telefonem zawartość na naklejki NFC NTAG215 (naklejki kupisz na allegro) lub kupić gotowe już nagrane na Aliexpress karty/znaczki/naklejki za grosze.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LZBNZ: Nie ma. Dlatego też sam nie kupiłem tej gry na Switcha, bo również uważam, że jest to kpina z klienta.

Co do innych Crashy to pojęcia nie mam, skusiłem się tylko na wyścigi, jak była fajna promka na Markecie że trzy miesiące temu.
Ps. Podobno zaraz po premierze gry te czasy ładowania były jeszcze dłuższe, dopiero w patchu je 'skrócili'(ʘʘ)
  • Odpowiedz