via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Harkonnen: mam nadzieję, że właśnie przez te grę Nintendo zabrało studio GF do swojego budynku. Pewnie teraz siedzi Japończyk nad programistami z batem i ich karze za każdy błąd. Oby tak było bo arceus zapowiada się mega zajebiscie
  • Odpowiedz
Ale raczej każdy się tego spodziewał, w takiej konwencji właśnie te remaki są robione, nikt chyba nie myślał że to będzie gra na silniku Swordów xD


@Saint_Sinner: Po pierwsze, silnik swordow to silnik z 3DS-a. Po drugie, wszystkie inne remake czy to na 3DS-ie czy czy na switchu (omega ruby albo lets'go) były całkiem przynajmniej artystycznie zrobione od zera. To na screenie wygląda bardzo miernie nawet w porównaniu do innych
  • Odpowiedz
W nawiązaniu do tego wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/55788679/hej-ludzie-bylibyscie-zainteresowani-tagiem-na-kto/
Z tego co widzę to zainteresowanie tematem jest, w związku z tym otwieram tag #propozycjecinkito
Jakie będą cele i założenia tagu?
Celem będzie wrzucanie najciekawszych albo nietypowych ofert związanych z gamingiem, a tak konkretnie to oferty na gry, abonamenty czy doładowania, na tagu nie będzie pojawiał się sprzęt (czyli konsole, myszki itd.).

Wpisy
Cinkito - W nawiązaniu do tego wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/55788679/hej-ludzie-...

źródło: comment_1614349625KJv23O46WsRTfB87vUDcdk.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kazuda: obserwuj tag :) w kolejnych wpisach już nie będę wołał. Myślę, że nie wszystkich interesują wszystkie platformy, więc po to właśnie stworzyłem tag :)
  • Odpowiedz
Hej ludzie, bylibyście zainteresowani tagiem na który wrzucałbym najciekawsze promocje na gry/doładowania czy abonamenty? Przeglądam Peppera, Łowców i inne strony zajmujące się tematyką, sam też zresztą sporo okazji na Peppera wrzucam, myślę że część osób może kojarzyć mój profil:
https://www.pepper.pl/profile/Cinkito/promocje
Jak widać głównie wrzucam rzeczy z PS4/PS5, ale z racji tego, że od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Switcha to tym tematem też się interesuję. Rzeczy z Xboxa raczej sporadycznie, ale też się
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jack0wy: no tylko Janushek skupia się na ps store, wrzuca swój zbiór z ps-prices, ja bym chciał do tematu raczej szerzej podejść :)
@GeWa: Powodów mogę podać kilka. Nie każdy lubi Peppera, to chyba przede wszystkim, wiem że jest sporo ludzi, którzy tam nie wchodzą. Drugi powód, na Peppera nie wszystko trafia:
https://lowcygier.pl/keyshopy/wyprzedaz-w-eneba-15-rabatu-na-caly-asortyment-sklepu-tylko-dla-lowcow-gier-23-02/
Tutaj była super okazja na doładowanie do PS Store, albo na różne gry na Enebie,
  • Odpowiedz
Siema Mirony i Mirabelki! Stacjonuję obecnie w UK i wpadła mi w oko oferta sprzedaży Nintendo Switch + Ring fit + kompendium 51 gier (cokolwiek to znaczy). Cena to 320£. Sprzedawca twierdzi, ze to niechciany, świąteczny prezent. Czy wg Was to dobra oferta? Na co zwrócić uwagę przy ewentualnym zakupie? Z góry dzięki za wszystkie porady i odpowiedzi! (Sorry za tagowanie na nocnej, ale to jedyna pora, kiedy mam czas na przeglądanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@medyczikczikbum czy ja wiem. Głównie gram sam. Ewentualnie są discordy na których ludzie się czasami umawiają i grają w Diablo. Niezależnie czy to początek sezonu czy nie. Jak kogo najdzie ochota. Poza tym bardzo fajnie się gra na Switchu w to.
  • Odpowiedz
Jako, że ciepło przyjmujecie moje wypociny i miałem wołać, to wołam nadal i jednocześnie przypominam o tagu #biedayoutuber do czarnolistowania jeśli ktoś moich filmów tu wybitnie widzieć nie chce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nowy materiał nagrałem na kanał, tym razem z kategorii #niszgierki, a więc #persona5 Strikers - połączenie musou (Dynasty Warriors) i jRPG będące fabularnie sequelem cudownej Persony 5. Gra
Antosh - Jako, że ciepło przyjmujecie moje wypociny i miałem wołać, to wołam nadal i ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć wszystkim!
Mam kilka pytań odnośnie Minecrafta i działania na kilku sprzętach:
1. Czy kupując grę na danej platformie możemy się logować z kilku kont ? (czyli kupujemy po prostu hosta na daną platformę?)
2. Mam minecrafta na nintendo switch i chciałbym kupić na PC i grać razem - rozumiem, że jest to możliwe ale trzeba być online w tym samym momencie - a z real plus każdy sobie wchodzi na serwer jak mu pasuje,
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yuutsu: Ile grałeś w Windows 10 Edition? Bugów nie spotkałem, ale grałem dość mało. Niekompletna? Obie wersje na PC mają tą samą treść, tylko czasem różnią się w jakiś małych detalach.
  • Odpowiedz
@mat759: Po każdej aktualizacji jest wylew bugów. Polecam poprzeglądać reddita po jakimś większym update, atrakcje jak bundle w których w wersji bedrock znaleziono lukę pozwalającą duplikować itemy kilka minut po ich dodaniu, ciągłe bugi związane z lataniem, pływaniem i czołganiem się, redstone który działa inaczej (to akurat zrozumiałe ale wciaż boli) itd. A co do niekompletności, jeśli chodzi o itemy, bloki itd. to na stan obecny brakuje chyba tylko wagonu
  • Odpowiedz
Miałem okazję pograć godzinkę w Super Mario 3D World (ale nie w Bowser's Fury) i jest to bardzo sympatyczna gra. Czy Odyssey jest podobne do tego? I czy jest równie dobre?
#nintendoswitch #mario #nintendo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@guex: Do większość gier które obsługują język Polski musisz dodatkowa paczkę językowa pobrać która jest dostępna w eshopie
  • Odpowiedz