Oficjalnie możemy porzucić nadzieje że pokemony jeszcze kiedyś będą dobre. #nintendoswitch #pokemon
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 9

- 4
@Nort: W końcu jakieś nowości w tej serii
- 8
@Nort: Wygląda jak zrobiona mega niskim kosztem
źródło: comment_1614353273aB0WYqYWB0nxKP9HhNa3cF.jpg
PobierzAle raczej każdy się tego spodziewał, w takiej konwencji właśnie te remaki są robione, nikt chyba nie myślał że to będzie gra na silniku Swordów xD
@Saint_Sinner: Po pierwsze, silnik swordow to silnik z 3DS-a. Po drugie, wszystkie inne remake czy to na 3DS-ie czy czy na switchu (omega ruby albo lets'go) były całkiem przynajmniej artystycznie zrobione od zera. To na screenie wygląda bardzo miernie nawet w porównaniu do innych
- 16
W nawiązaniu do tego wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/55788679/hej-ludzie-bylibyscie-zainteresowani-tagiem-na-kto/
Z tego co widzę to zainteresowanie tematem jest, w związku z tym otwieram tag #propozycjecinkito
Jakie będą cele i założenia tagu?
Celem będzie wrzucanie najciekawszych albo nietypowych ofert związanych z gamingiem, a tak konkretnie to oferty na gry, abonamenty czy doładowania, na tagu nie będzie pojawiał się sprzęt (czyli konsole, myszki itd.).
Wpisy
https://www.wykop.pl/wpis/55788679/hej-ludzie-bylibyscie-zainteresowani-tagiem-na-kto/
Z tego co widzę to zainteresowanie tematem jest, w związku z tym otwieram tag #propozycjecinkito
Jakie będą cele i założenia tagu?
Celem będzie wrzucanie najciekawszych albo nietypowych ofert związanych z gamingiem, a tak konkretnie to oferty na gry, abonamenty czy doładowania, na tagu nie będzie pojawiał się sprzęt (czyli konsole, myszki itd.).
Wpisy
źródło: comment_1614349625KJv23O46WsRTfB87vUDcdk.jpg
Pobierz- 52
Hej ludzie, bylibyście zainteresowani tagiem na który wrzucałbym najciekawsze promocje na gry/doładowania czy abonamenty? Przeglądam Peppera, Łowców i inne strony zajmujące się tematyką, sam też zresztą sporo okazji na Peppera wrzucam, myślę że część osób może kojarzyć mój profil:
https://www.pepper.pl/profile/Cinkito/promocje
Jak widać głównie wrzucam rzeczy z PS4/PS5, ale z racji tego, że od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Switcha to tym tematem też się interesuję. Rzeczy z Xboxa raczej sporadycznie, ale też się
https://www.pepper.pl/profile/Cinkito/promocje
Jak widać głównie wrzucam rzeczy z PS4/PS5, ale z racji tego, że od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Switcha to tym tematem też się interesuję. Rzeczy z Xboxa raczej sporadycznie, ale też się
- 2
@Cinkito: jak bedziesz uwzgledniac promki na Xklocka (nie tylko sporadycznie), to masz moj miecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@Jack0wy: no tylko Janushek skupia się na ps store, wrzuca swój zbiór z ps-prices, ja bym chciał do tematu raczej szerzej podejść :)
@GeWa: Powodów mogę podać kilka. Nie każdy lubi Peppera, to chyba przede wszystkim, wiem że jest sporo ludzi, którzy tam nie wchodzą. Drugi powód, na Peppera nie wszystko trafia:
https://lowcygier.pl/keyshopy/wyprzedaz-w-eneba-15-rabatu-na-caly-asortyment-sklepu-tylko-dla-lowcow-gier-23-02/
Tutaj była super okazja na doładowanie do PS Store, albo na różne gry na Enebie,
@GeWa: Powodów mogę podać kilka. Nie każdy lubi Peppera, to chyba przede wszystkim, wiem że jest sporo ludzi, którzy tam nie wchodzą. Drugi powód, na Peppera nie wszystko trafia:
https://lowcygier.pl/keyshopy/wyprzedaz-w-eneba-15-rabatu-na-caly-asortyment-sklepu-tylko-dla-lowcow-gier-23-02/
Tutaj była super okazja na doładowanie do PS Store, albo na różne gry na Enebie,
Siema Mirony i Mirabelki! Stacjonuję obecnie w UK i wpadła mi w oko oferta sprzedaży Nintendo Switch + Ring fit + kompendium 51 gier (cokolwiek to znaczy). Cena to 320£. Sprzedawca twierdzi, ze to niechciany, świąteczny prezent. Czy wg Was to dobra oferta? Na co zwrócić uwagę przy ewentualnym zakupie? Z góry dzięki za wszystkie porady i odpowiedzi! (Sorry za tagowanie na nocnej, ale to jedyna pora, kiedy mam czas na przeglądanie
Jak jest z Diablo na switcha? Graja ludzie, czy tak jak wszędzie jak się sezon zacznie to przez 1-2 tygodnie tak a potem lipa?
#switch #nintendoswitch #nintendo #diablo3
#switch #nintendoswitch #nintendo #diablo3
@medyczikczikbum: @Klemens_anon: Tak jak wszędzie - jak sezon się zacznie to jest z kim grać, a im dalej, tym bardziej graczy ubywa.
@medyczikczikbum czy ja wiem. Głównie gram sam. Ewentualnie są discordy na których ludzie się czasami umawiają i grają w Diablo. Niezależnie czy to początek sezonu czy nie. Jak kogo najdzie ochota. Poza tym bardzo fajnie się gra na Switchu w to.
- 4
Jako, że ciepło przyjmujecie moje wypociny i miałem wołać, to wołam nadal i jednocześnie przypominam o tagu #biedayoutuber do czarnolistowania jeśli ktoś moich filmów tu wybitnie widzieć nie chce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nowy materiał nagrałem na kanał, tym razem z kategorii #niszgierki, a więc #persona5 Strikers - połączenie musou (Dynasty Warriors) i jRPG będące fabularnie sequelem cudownej Persony 5. Gra

@Antosh: bez spoilerów do P5 i P5Royal? bo jestem jeszcze w trakcie royal
- 0
@dzeksondzekson: bez :)
Gram sobie na tym new #3ds i jakie to jest fajne - gdyby zrobili #nintendoswitch z 3d to bym kupił od razu.
- 2
@piotrveyner nie o takie wydania cyfrowe mi chodziło :)
@Ksionc-Tomasz dałbym ci minusa gdyby się dało.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 12
@chrusto: ciekawe masz wymagania od gier. :D
- 6
Mirki meczy mnie wewnętrzne ciśnienie na kupno konsoli Nintendo Switch. Z tego co widzę to kupiłbym ta konsole dla jednej gry - Zelda.
Czy ta gra jest warta aż takiego poświęcenia?
#nintendo #nintendoswitch
Czy ta gra jest warta aż takiego poświęcenia?
#nintendo #nintendoswitch
@mustafas00: Nie ma takiej gry, która byłaby warta zakupu dla niej i tylko niej konsoli.
@mustafas00: też kupiłem głównie dla Zeldy. Polecam, wg mnie gra 9,5/10. Przy okazji przeszedłem też kilka innych ekskluziwów od Nintendo, np. Mario Odyssey i Luigi's mansion i też zajebiste. I nie są to gry tylko dla dzieciaków bo jakiegoś tam skilla i myślenia wymagają.
Jakby ktoś się zastanawiał, to bardzo ładnie prezentują się przedmioty za 30-lecie Blizzarda w diablo 3. Naprawili też roznyte portrety. :)
#gry #diablo3 #nintendoswitch
#gry #diablo3 #nintendoswitch
źródło: comment_1614152321m5vaLR49X8typKOues5Usl.jpg
Pobierz- 0
Cześć wszystkim!
Mam kilka pytań odnośnie Minecrafta i działania na kilku sprzętach:
1. Czy kupując grę na danej platformie możemy się logować z kilku kont ? (czyli kupujemy po prostu hosta na daną platformę?)
2. Mam minecrafta na nintendo switch i chciałbym kupić na PC i grać razem - rozumiem, że jest to możliwe ale trzeba być online w tym samym momencie - a z real plus każdy sobie wchodzi na serwer jak mu pasuje,
Mam kilka pytań odnośnie Minecrafta i działania na kilku sprzętach:
1. Czy kupując grę na danej platformie możemy się logować z kilku kont ? (czyli kupujemy po prostu hosta na daną platformę?)
2. Mam minecrafta na nintendo switch i chciałbym kupić na PC i grać razem - rozumiem, że jest to możliwe ale trzeba być online w tym samym momencie - a z real plus każdy sobie wchodzi na serwer jak mu pasuje,
- 1
@Yuutsu: Ile grałeś w Windows 10 Edition? Bugów nie spotkałem, ale grałem dość mało. Niekompletna? Obie wersje na PC mają tą samą treść, tylko czasem różnią się w jakiś małych detalach.
@mat759: Po każdej aktualizacji jest wylew bugów. Polecam poprzeglądać reddita po jakimś większym update, atrakcje jak bundle w których w wersji bedrock znaleziono lukę pozwalającą duplikować itemy kilka minut po ich dodaniu, ciągłe bugi związane z lataniem, pływaniem i czołganiem się, redstone który działa inaczej (to akurat zrozumiałe ale wciaż boli) itd. A co do niekompletności, jeśli chodzi o itemy, bloki itd. to na stan obecny brakuje chyba tylko wagonu
- 1
Miałem okazję pograć godzinkę w Super Mario 3D World (ale nie w Bowser's Fury) i jest to bardzo sympatyczna gra. Czy Odyssey jest podobne do tego? I czy jest równie dobre?
#nintendoswitch #mario #nintendo
#nintendoswitch #mario #nintendo
- 0
- 0
Podobno #rayman na #nintendoswitch obsługuje język Polski, tylko jak mam go ustawić? Grę mam kupioną w eshopie



























#pokemon #nintendoswitch