#nintendoswitch
Hej,

Mam z kilkoma znajomymi switcha, dość nowy zakup, w co możemy pograć wspólnie łącząc się przez sieć?
Na razie każdy gatunek grania wchodzi w gre ale jak bede miał wiecej propozycji kupimy spobie ta samą gre

Pozdrawiam
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tag do obserwowania/czarnolistowania - #propozycjecinkito

Zabrakło Switcha w podsumowaniu weekendu, ale pojawiła się ciekawa oferta dotycząca switchowego eShopu.
Promocje w Nintendo eShop z okazji 17-lecia Qubic Games – gry Qubic Games od 0,67 zł:
https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/promocje-w-nintendo-eshop-z-okazji-17-lecia-qubic-games-gry-qubic-games-od-067-zl/
Lub na Pepperze:
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie kupując Nintendo Switch muszę kupować jakiś abonament coś w stylu PlayStation plus żeby grać multi? #nintendoswitch
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@placken: Tak jak Pan Jezus powiedział, a powiedział, że trzeba posiadać Nintendo switch online, które kosztuje około 70zl na rok, chyba że podłączysz się do kogoś jako rodzina, to mniej.
  • Odpowiedz
Tak jak Pan Jezus powiedział, a powiedział, że trzeba posiadać Nintendo switch online, które kosztuje około 70zl na rok, chyba że podłączysz się do kogoś jako rodzina, to mniej.


@Tesiorka: wtf
  • Odpowiedz
Ciekawe czy możliwy by był scenariusz, w którym po wypływie fali hejtu w kierunku wyczekiwanego remaku D/P twórcy decydują się poprawić grafikę - np. tak jak to miało w przypadku Bloodstained Ritual of the Night. Pewnie to tylko marzenia, bo fani i tak kupią wszystko, więc twórcom nie opłaca się starać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pokemon #nintendoswitch
Slought - Ciekawe czy możliwy by był scenariusz, w którym po wypływie fali hejtu w ki...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Slought A swoją drogą to w przypadku Bloodstained i tak wyszła potężna sraka w wersji na pstryczka, która miała ogromne problemy z wydajnością, input lagiem i długimi czasami ładowania :/ Obecnie naprawione, ale niesmak pozostał.
  • Odpowiedz
@Yuutsu: Widać po ilościach łapek w dół, że tylko nielicznemu % nie przypadło to do gustu, więc tak jak pisałem żadnej nagonki nie będzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Tag do obserwowania/czarnolistowania - #propozycjecinkito

Pierwsza propozycja na dzisiaj i zarazem pierwsza propozycja na Switcha, choć tym razem to trochę przypomnienie o kończącej się jutro promocji na eShopie. W zestawieniu wiele ciekawych gier, między innymi Among Us, Cat Quest, Don't Starve, Inside, Lego, This War of Mine, Torchlighty i wiele innych. Wrzucam dzisiaj, bo jedna z gier (Ori and the Will of Wisps) kończy się już dzisiaj, cała reszta ważna
Cinkito - Tag do obserwowania/czarnolistowania - #propozycjecinkito 

Pierwsza prop...

źródło: comment_1614420376J0lbM2TwWYItHLs7w13qnb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Helou. Jak ktoś jest zainteresowany switchem v1 (premierowa, mało używany) z jakimiś grami i akcesoriami to mogę wrzucić linka do aukcji, jak nie chcecie to nie wrzucę - tylko pytam
#nintendoswitch
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W końcu udało mi się zabrać i skończyć Mario Odyssey.
Zupełnie nie rozumiem tego fenomenu. Gra jest w topce polecanych gier na #nintendoswitch
Ja przebrnąłem od niechcenia. Od samego początku, aż do końca gra mnie nie wciągnęła. Była nużąca, monotonna i banalna. W kółko te same królikowe bossy, które padają w 30 sekund. Zero nowych mechanik, cały czas te same króliki do pokonania. Może nie jestem jakimś fanem gier w
yeloneck - W końcu udało mi się zabrać i skończyć Mario Odyssey. 
Zupełnie nie rozum...

źródło: comment_16143984594Gye7BvdQLMNuMJ8T7Gh1q.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yeloneck: uf, już myślałem, że tylko ja tak mam xD mam dokładnie takie same odczucia jak Ty, gra dobra może dla dzieci do lat kilku i już abstrahując od poziomu trudności, bo to można usprawiedliwić tym, że gra z założenia taka ma być, to właśnie monotonia i reszta rzeczy o których napisałeś sprawiają, że gra jest nużąca

Dobrze, że mam na karcie i można to sprzedać bez większej straty po
  • Odpowiedz
@yeloneck: Po pokonaniu Browsera pojawia się dużo więcej rzeczy do odkrycia, mapy, księżyce, skórki itp. Końcowe odblokowane etapy są już trudne, tak jak znalezienie niektórych księżyców. Ale jeśli ci taka rozgrywka nie przypadła do gustu to raczej nie ma sensu grać dalej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kryspin013: dokładnie, od lat już GF robi pod batem Nintendo. A to, że GF to zespół, który nie potrafi napisać linijki rozbudowanego kodu to wiadomo od lat. Trudno, zobaczymy jak im wyjdzie, a może się pozytywnie zaskoczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Plecakowicz: Większość tych remasterów to gry z Wii U, które mało kto miał. Z jednej strony fajnie w końcu zagrać w te świetne tytuły, z drugiej większosc tytułów flagowych Nintendo praktycznie nie dostaje nowych odsłon na Switcha.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kryspin013 No właśnie, wyglądają jak na 3DS-a, a jednak wychodzą na Switcha. Zawsze, gdy seria debiutowała na nowej platformie widoczny był zdecydowany skok graficzny. Tutaj miałem na myśli ogólne dopieszczenie gier i ich zawartość. O ile grafikę tytułów na Switcha mogę przeboleć, tak irytuje mnie obniżenie poziomu trudności i niewielka zawartość tych gier.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Baron_Nintendo:

O, wreszcie outsourcing Poków, zobaczymy co zrobi ktoś inny niż GF. O boże o gurna, czemu to ma budżet 2 zł.

O, coś świeżego od GF! Wreszcie nowe spojrzenie! O boże o gurna, czemu to wygląda jak gra za 19,90 zł.
  • Odpowiedz