Wpis z mikrobloga

Cześć. Jestem od trzech dni posiadaczem Nintendo Switch V1. Co mogę powiedzieć? Gry typowo Nintendowskie przyjemne i rozluźniające podczas grania, ale nie dla każdego.
Jak już kupiłem konsole to zobaczyłem że ilość gier wg. mnie wartych ogrania jest przerażająca. Jakieś max 10 tytułów, nie ma w co grać na tym sprzęcie. Faktycznie było tutaj pisane wiele razy i ta konsola jest przehajpowana, nie wiem jak to się udało Nintendo, ale zrobili majstersztyk. Ta konsola z tą grafiką która oferuje, oraz oferta gier powinna kosztować max 700zl a gry nie więcej niż 50zl. Dramat

#nintendoswitch
  • 65
@asdfghjkl: @L3gion: @Medonix:

No dobrze, czyli chcecie powiedzieć że baza gier na NS jest duża, warta swojej ceny? Dobrze że mam przerobiona konsolę, bo gry za 250zl są warte max 1/4 tej ceny. Czy Nintendo Switch zaczyna być takim ajfonem wśród konsol, że nie można na tym tagu napisać nieprzychylnej opini? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@asdfghjkl: @L3gion: @TotalDisaster: @asdfghjkl: @Medonix:
Największym i głównym powodem dużej popularności NS jest jej MOBILNOSC i kilka, dosłownie KILKA fajnych gier a przedewszystkim HAJP. Sam nawet dałem się w to wciągnąć i konsola wygląda spoko żeby nagrać ja na Snapchat że mamy takie rewelacyjne gry jak np. Zelda na super hiper drogim i nie dla każdego sprzęcie Nintendo Switch XD, tylko dla wybranych, to dosłownie jak ubranie
@mustafas00 ja tylko napisałem że.kazdy ma prawo do opinii xD

Osobiście po części zgadzam się z twoją opinią lecz no tak w zasadzie można podsumować każdą konsolę. PS4 też jest hajpowane jako super ekskluzywne gry a jak kocham niektóre serie to nie jest ich jakoś wiele. Z 10 gier ex może przez całą generację w moim typie. Reszta którą ogrywałem to podobnie jak na switchu multiplatformy.

Co do tego że gry jak
PlayStation nie wezmę do samolotu


@asdfghjkl: No nie ale dlatego OP ma rację, Switch Lite za 700-800 zeta warto. Switch Full za 1400-1500 zł ni #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Opcja podłączenie do TV fajna sprawa tylko trochę bezsensu gdy wydajność nie pozwala na nic więcej niż 720/1080p przy mocno miernej grafice. A aplikacji jak Netflix czy przeglądarka WWW (o ile wiem) nadal nie ma więc nawet
ekskluzywny z PS3 i ps4 mi kompletnie nie podeszly. Wg. Mnie to również HAJP nastawiony na sprzedaż tych konsol dla ekskluzywow.


@mustafas00: Dlatego ja zawsze powtarzam, że jak ktoś ma PCta to nie potrzebne mu nic innego :D Dałeś się złapać na mema jakim są konsole.
Wróć na łono Gejbena bracie ( ͡° ͜ʖ ͡°)