• 3
#nintendoswitch
Ogólnie to kupiłem ostatnio z eshopu gierkę "Summer in Mara" bo jest w promo i powiem wam że jestem zachwycony. To taka gierka której mi brakowało - gdy nie mam czasu lub chęci by zbierać kolejne księżyce w Odyssey albo nie ma mojej żony by ogrywać dalej 3d world to na chwilkę sobie odpalam summer in mara. Pielęgnuje swoją wyspę i pływam łódką na różne przygody i odkrywam i
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak mi się jakoś zachciało kupić switcha, ale kompletnie nie jara i wręcz odrzuca mnie różnego rodzaju Mario. Konsole kupiłbym tylko i wyłącznie do Zeldy (To będzie chyba jedyny ex Nintendo który ruszę) + głównie porty typu Diablo, Divinity, Terraria, Skyrim czy Wiedźmin. Do grania stacjonarnego mam Xboxa + dość mocny laptop więc w grę wchodzi praktycznie tylko mobilne granie i do tego ta konsola jest mi potrzebna. Czy w takim przypadku
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co jeszcze warto dokupić do pierwszego pstryczka? Konsola i pro controller zamówione. Gierki już idą osobno pocztą. Jestem raczej fanem fizycznych wydań i tylko exclusivów bo od indyków/multiplatform mam PC.

Planuje grać głównie w domu, na foteliku przed TV i giereczki turowe/zen/novelki. Tak też grałem na GBA/DS/3DS - wynoszenie z domu w sumie tylko na długą podróż/wyjazd góra raz na rok, a przy pandemii to nawet mniej. Więc myśle, że żadne pokrowce/etui nie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kraniec: tak, dostałem maila od Ultimy w tej sprawie. Inne sklepy też informują o tym swoich klientów.
Generalnie żaden sklep, który brał towar z Conquestu nie dostanie gadżetów.
  • Odpowiedz
@Klemens_anon Serio to dla ciebie za dużo do ogarnięcia? XD O ile mnie pamięć nie myli to w takim tactics ogre wystawiało się po 10-12 jednostek. I nie rozumiem skąd od razu takie pesymistyczne podejście do fabuły.
  • Odpowiedz
@m_silvus: jeszcze nie przeszedłem, jestem w trakcie pierwszej walki, ale bardzo mi się podoba

walki jak w fire emblem, grafika jak w octopath traveler, do tego ciekawa fabuła
absolutny must have moim zdaniem

zarzuty o zbyt duzym teamie uważam za totalnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@neqe: jedziesz paypalem i będzie ok. Podobno Nintendo nie ogarnęło pewnych spraw z kartami w nowym roku 2021 i stąd te problemy. Pracują nad tym( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@b0b3r: I jeden z pierwszych komentarzy:

417 hours is 17 days, I've played more than 17 days on the ps5 and I haven't had any drift problems with my controller, however if it's the same design like switch and xbox controllers which have drift issues, then a think a lawsuit should happen for these companies.


Typ myśli, że tu chodzi o 17 dni posiadania, a nie faktyczne 417 godzin używania
  • Odpowiedz
@interCooler: w 2020 podliczylo mi 2000h czyli srednio bym musial wymienic 5x pada xD

Moze mam pecha, a moze zwracam na takie cos uwage, bo to o czym pisze nie w kazdej grze mozna zauwazyc, gra musi miec wysoka czulosc postaci, jak w Darksiders 1 albo Just Cause 4, w takim np. GTA V czy RDR2 ten problem sie nie pojawi, bo gry maja wiekszy lag w sterowaniu.
Ale wystarczy
  • Odpowiedz
@Androvax: choćby w zeldę grało mi się lepiej na dużym ekranie (szczegóły, rozdzielczość) gdzie na 140 godzin pierwszą połowę zrobiłem w handheldzie, a drugą na 55"

W Wormsy dużo fajniej gra się na dużym ekranie, bo interfejs jest taki że na małym nic nie widać

Poza domem, czy w łóżku to wiadomo - handhield, ale grając w salonie na kanapie nie było powodu by nie grać na TV (z 55"
  • Odpowiedz