via Wykop Mobilny (Android)
  • 275
-Gra dekady
-Zdobywca wielu branżowych nagród
-Bardzo ładna oprawa graficzna
-Gra dająca wolność graczowi, nie trzeba robić misji od punktu A do punktu B jak w GTA tylko każdy gracz może wykonywać je na swój sposób
-Wiele wyborów w dialogach, możliwość rozwoju postaci
-Bardzo dobrze wykonane elementy uzbrojenia
Pawcio_cukierek - -Gra dekady
-Zdobywca wielu branżowych nagród
-Bardzo ładna oprawa ...

źródło: comment_1617728998ey0egshQRLh8qMvm4eEWXR.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Którą konsolę masz aktualnie w domu? Jeżeli masz kilka, podaj ostatnio używaną.
#gry #konsole #playstation #ps4 #ps3 #ps5 #xbox #xboxseriesx #xboxone #gamepass #nintendoswitch #nintendo #3ds #xboxseries

Którą konsolę masz w domu?

  • Nintendo Switch 18.7% (150)
  • Xbox One X 5.1% (41)
  • Inna konsola 3.6% (29)
  • Xbox One 5.5% (44)
  • Nie mam konsoli 5.8% (47)
  • Playstation 4 16.7% (134)
  • Xbox Series X 17.3% (139)
  • Playstation 5 18.2% (146)
  • Playstation 4 Pro 4.9% (39)
  • Xbox Series S 4.4% (35)

Oddanych głosów: 804

  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#nintendoswitch
Potrzebuję zakupić drugi dock do switcha. Co możecie polecić aby konsola dalej działała bez zarzutu i się ładowała?;)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nigdzie nie widzę o tym info więc podzielę się z Wami. Kilka gier w Media Markt na Switcha znowu w promocji, np. Dragon Quest Builders 2 i Xenoblade Chronicles DE i Pokemony jakieś. #nintendoswitch #gry #bojowkafizycznychwydan
https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/gra-nintendo-switch-dragon-quest-builders-2?utm_medium=affiliate&utm_content=digidip+PL&utm_campaign=tradedoubler&utm_term=undefined&utm_source=tradedoubler
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Switch Lite jest do kupienia za 800zł.
Pytanie, czy opłaca się dokładać do "dużego" NS jeśli:
- Interesuje mnie tylko granie przenośne;
- Nie interesują mnie cuda pokroju gier ruchowych, wkładania kontrolerów w kartonowe konstrukcje itd.,
- Zamierzam grać tylko samemu, nie interesuje żaden lokalny coop z użyciem joyconów;
- Zamierzam kupić wyłącznie jako platformę do indyków, Zeld, Pokemonów, Marianów.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy robił ktoś kiedyś zwrot w MediaExpert? Kupiłem u nich propada do switcha, pograłem kilka godzin i coś jest nie tak z przyciskiem ZR. Chciałbym go zwrócić (dostałem go we wtorek, więc jeszcze 14 dni nie minęło)... mam wszystko poza tą folią ochronną, która była naklejona na błyszczący plastik propada. Nigdy nie robiłem zwrotów. Chciałbym oddać stacjonarnie jeżeli się uda, żeby od razu dostać kasę... Przyjmą bez tej folii?
#nintendoswitch
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Głupie pytanie z działu #nintendoswitch - chcę kupić bratu Worms WMD na prezent, ale jest dostępne tylko elektronicznie. Wchodząc przez przeglądarkę (jestem zalogowany) nie mam opcji, żeby kupić wersję cyfrową, pewnie musiałbym wyklikać na konsoli połączenie z Nintendo Network ID. Jak to najłatwiej kupić, najlepiej bez dostępu do konsoli? I ile to będzie kosztowało? Jest rejonizacja, czy 30 usd?

Nie ogarniam trochę tego systemu, z góry dzięki za pomoc.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Yo,wygrałem Nintendo Switcha V2 i zastanawiam się co z nim zrobić. Kiedys już miałem Switcha,ograłem na nim Mario Oddysey,Zelde i Mario Karty i sprzedałem.
Aktualnie mam w domu Xbox series X i myślę co zrobić dalej xD
1) Zostawić switcha,przerobić go i grać w coopy że swoją różowa.
2) Sprzedac Switcha,dołożyć hajs do ps5 i ogrywać Returnala i FF7 remake z Yuffie.
3) Zostawić switcha i ogrywać na nowo giereczki bez przerabiania.
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Cześć! Czy ktokolwiek posiada jeden albo drugi produkt? Mianowicie chodzi mi o grip case od Skull & CO albo fake pro controller. Oba mają super opinie i pozytywne recenzje na YouTube ale jestem ciekaw czy możecie dodać coś od siebie bo obecnie są w dobrych cenach. #nintendoswitch
kawaczekoladowa - Cześć! Czy ktokolwiek posiada jeden albo drugi produkt? Mianowicie ...

źródło: comment_1617545310DhvJ9RGaznAPi0zGb57UnX.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Ale mi się marzy "40 winks" na switcha, jakiś remaster czy coś. Spyro właśnie ogrywam i normalnie powrót do dzieciństwa :D niestety rozczarowanie po crash team racing (świetna gra, ale te czasy ładowania spowodowały że sprzedałem...) spowodowało że boje się kupić crash bandicoota n sane trillogy. Czy ktoś może powiedzieć jak wyglądają czasy ładowania w tych grach? Czy nie jest tak źle stworzona jak CTR? #40winks #nintendoswitch #
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś jeszcze ma problem z kupowaniem gier na nintendo.com przez przeglądarkę?
Jeśli jestem zalogowany to cena znika i nie mam guzika BUY NOW
Jeśli się wyloguje to mam ten guzik - jak kliknę i zaloguje się to mam error ze produkt nie jest dostępny.

Sprawdziłem na IE i Chrome, wyłączyłeś wtyczki.

#nintendoswitch
wollypat - Czy ktoś jeszcze ma problem z kupowaniem gier na nintendo.com przez przegl...

źródło: comment_1617453434kaNVI5gRGiw6OvNhZcCJFx.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach