Kupiłem sobie amiboo ale jestem rozczarowany. Byłem przekonany że postać będzie do wybrania jako wojownik, a nie tylko jako przeciwnik. Aczkolwiek jest bardzo ladnie wykonana, a że można powiedzieć że wychowałem się na automatach i jedną z moich ulubionych bijatyk było King of the fighters 98 to cieszę się samą figurką i pewnie dlc też kupię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nintendoswitch
rampage_jackson - Kupiłem sobie amiboo ale jestem rozczarowany. Byłem przekonany że p...

źródło: comment_1618107125LEbezKO1kR58CQXQxOC2VA.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rampage_jackson: skrzynki z itemami w grze (duży boost), czasem wypadają z nich niedostępne nigdzie bronie czy zbroje (taka forma DLC) i niedostępny nigdzie indziej koń

Kupiłem gdzieś tak po ok 100h i uważam że to był spoko zakup, w kolejnej zeldzie też powinny działać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Właśnie zamówiłem nintendo switch, jaram się bo nigdy nie miałem konsoli od nintendo. Tylko ze budżet ograniczony na gry,zamówiłem Wieśka, luigi mansion 3 i myślałem by zamówić jakiegoś Mariana by pograć z dziewczyną. Co byście bardziej polecali,Mario Maker 2 czy Mario 3D World?

#gry
#nintendoswitch
#nintendo
#konsole
dejmikoc - Właśnie zamówiłem nintendo switch, jaram się bo nigdy nie miałem konsoli o...

źródło: comment_1618050336PRqcTe2jVRVbXWqRHd26kZ.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dejmikoc: 3d World, bądź new super mario Bros deluxe, tego drugiego aż tak nie polecam bo sam ominąłem tą produkcję, do coop 3d World jest idealny
  • Odpowiedz
Hejka
kupiłem giere Monster Hunter RIse na #switch i się jaram ( ͡° ͜ʖ ͡°) godzinę robiłem postać i pupilków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale mam do Was wymiataczy gier jedno pytanie, czy gra jest trudna? ogolnie nie lubie bijatyk ani walk w grach, szczególnie jak jest milion opcji, kombosów, czarów i broni, męczy mnie to jak muszę się uczyć ruchów czy zaklęć

W MHR tak jest? Dopiero poznaję miasteczko
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AltCtrlSpace gra może odrzucać na początku jesli nie miałeś styczności. Ja na przykład odbiłem sie od pierwszego dema, dopiero drugie mnie wciągnęło i dlatego kupilem. Ale prawdą jest ze na początku trzeba trochę zagryźć zęby bo gra może dawać w kość, zwłaszcza sterowanie i wyczucie postaci i tych powolnych ruchów może być problematyczne. Na początek chyba najłatwiejsza bronią będą podwójne ostrza albo tarcza i miecz. Ostrza mają dość prosta mechanikę a
  • Odpowiedz
Mircy, polecicie jakieś gry w stylu Animal Crossing lub My Time at Portia w które można grać w 2 osoby na jednej konsoli? Tak, wiem, że Animal Crossing jest taką grą ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale interesuje mnie coś nie za miliony monet, może być jakieś indie itp.
#nintendoswitch
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem ostatnio kolekcjonerkę Xenoblade Chronicles Definitive Edition za grosze i wystawiłem taką jeszcze w folii za 350zł. Ludzie do mnie piszą że wezmą, a mi się jakoś smutno zrobiło bo ona jest taka piękna i nie chcę oddać.


#xenobladechronicles2 #nintendoswitch
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gdziejestkangur33: mimo, że 30lat na karku to bawiłem się w kartonowe zabawki, mam Mario samochodzie co po pokoju można jeździć, ring fita testowałem. Dlatego dobrze, że lite nie kupiłem bo bym nie poznał w pełni plusów tej konsoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jaki rougelike lub rougelite polecacie na pstryka? Dead Cells, Moonlighter, Children of Morta, Hollow Knight już ograne. Hades też czeka na półce.

Enter the Gungeon warte uwagi?

#nintendoswitch
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nerdheim.pl/post/recenzja-gry-ghostrunner/

Od daty premiery Ghostrunnera upłynęło już kilka miesięcy. Przez ten czas wydawcom udało się sprzedać ponad 500 tysięcy kopii gry, a ona sama spotkała się z niezwykle ciepłym i entuzjastycznym przyjęciem wśród graczy z całego świata, stając się w ten sposób globalnym hitem. Nie jest to dla mnie żadnym większym zaskoczeniem. Ghostrunner to bowiem naprawdę świetny produkt, stojący na najwyższym możliwym poziomie. W pełni zasłużył sobie na miejsce, pośród innych wybitnych
Nerdheim - https://nerdheim.pl/post/recenzja-gry-ghostrunner/

Od daty premiery Gho...

źródło: comment_1617820498FkiT6x8lDYfqMd5ylX4yrt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kawaczekoladowa: ja zamówiłem właśnie tego z uchwytami jak na zdjęciu, on ma super opinie. Ponoć najlepszy pad do platformówek 2D. Dodatkowo można go wykorzystać na PC, co jest dużym plusem.

@Hrabia_Heheszko: tak, jest zauważalnie większa martwa strefa, także jeśli zamierzasz grać w shootery i w grach gdzie wymagana jest precyzja celowania, to może być problem. Testowałem przed chwilą specjalnie w Duke Nukem 3D i czuć różnicę. Gałki chodzą
D.....r - @kawaczekoladowa: ja zamówiłem właśnie tego z uchwytami jak na zdjęciu, on ...

źródło: comment_16178868831sJTVuWvRVrgiPtNxPZmxO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@trolljaskiniowy na redicie w którymś temacie o cwf. Gostek niby robi takie przeróbki za hajs i pisał że maju ma planowana dostawę. Nie bardzo chce mi się szukać bo to z 3 tyg temu pisałem. Jak chcesz to obczaj na grupkach /rswitchpirates
  • Odpowiedz