Rozwiążmy to raz na zawsze. Najwygodniejszy pad, a 1996 i w górę nie biorą udziału. #oswiadczenie #gry #konsole #ps5 #xbox #nintendoswitch #nintendo
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@kseroboy: z czym do ludzi
źródło: comment_16180597638fo2juGnrmtGmQZ8HlRkX9.jpg
Pobierz@kseroboy: Xbox Elite 2 stary pierdzie komunistyczny
- 0
Właśnie zamówiłem nintendo switch, jaram się bo nigdy nie miałem konsoli od nintendo. Tylko ze budżet ograniczony na gry,zamówiłem Wieśka, luigi mansion 3 i myślałem by zamówić jakiegoś Mariana by pograć z dziewczyną. Co byście bardziej polecali,Mario Maker 2 czy Mario 3D World?
#gry
#nintendoswitch
#nintendo
#konsole
#gry
#nintendoswitch
#nintendo
#konsole
źródło: comment_1618050336PRqcTe2jVRVbXWqRHd26kZ.jpg
PobierzHejka
kupiłem giere Monster Hunter RIse na #switch i się jaram ( ͡° ͜ʖ ͡°) godzinę robiłem postać i pupilków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale mam do Was wymiataczy gier jedno pytanie, czy gra jest trudna? ogolnie nie lubie bijatyk ani walk w grach, szczególnie jak jest milion opcji, kombosów, czarów i broni, męczy mnie to jak muszę się uczyć ruchów czy zaklęć
W MHR tak jest? Dopiero poznaję miasteczko
kupiłem giere Monster Hunter RIse na #switch i się jaram ( ͡° ͜ʖ ͡°) godzinę robiłem postać i pupilków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale mam do Was wymiataczy gier jedno pytanie, czy gra jest trudna? ogolnie nie lubie bijatyk ani walk w grach, szczególnie jak jest milion opcji, kombosów, czarów i broni, męczy mnie to jak muszę się uczyć ruchów czy zaklęć
W MHR tak jest? Dopiero poznaję miasteczko
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AltCtrlSpace gra może odrzucać na początku jesli nie miałeś styczności. Ja na przykład odbiłem sie od pierwszego dema, dopiero drugie mnie wciągnęło i dlatego kupilem. Ale prawdą jest ze na początku trzeba trochę zagryźć zęby bo gra może dawać w kość, zwłaszcza sterowanie i wyczucie postaci i tych powolnych ruchów może być problematyczne. Na początek chyba najłatwiejsza bronią będą podwójne ostrza albo tarcza i miecz. Ostrza mają dość prosta mechanikę a
@Exxan: Kaj tyś tam wloz ?
Mircy, polecicie jakieś gry w stylu Animal Crossing lub My Time at Portia w które można grać w 2 osoby na jednej konsoli? Tak, wiem, że Animal Crossing jest taką grą ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale interesuje mnie coś nie za miliony monet, może być jakieś indie itp.
#nintendoswitch
#nintendoswitch
@Hrabia_Heheszko: stardew valley
@Hrabia_Heheszko: Stardew Valley ma na Switchu coopa na split screenie. Wiem, bo gram i mnie bardzo wciągnęło. Bardzo polecam, we dwójkę jest mega zabawa i można dzielić się pracą ;)
- 0
Kupiłem ostatnio kolekcjonerkę Xenoblade Chronicles Definitive Edition za grosze i wystawiłem taką jeszcze w folii za 350zł. Ludzie do mnie piszą że wezmą, a mi się jakoś smutno zrobiło bo ona jest taka piękna i nie chcę oddać.
#xenobladechronicles2 #nintendoswitch
#xenobladechronicles2 #nintendoswitch
- 0
@koniecswiatajestbliski no właśnie uznałem że sprzedam kolekcjonerkę i jak będzie kiedyś czas to kupie używane XCDE bo chodzi dość tanio. Ostatnio w MM było za 109zł. XD
- 0
@koniecswiatajestbliski: ja dałem szansę do 10h. Niestety ten system walki jest tak nużący, że się poddałem.
- 0
#konsole #nintendoswitch
Siemka!
Można gdzieś złapać Switcha z jakimś kodem taniej niż 1500 cebulionków?
Pozdrawiam!
Siemka!
Można gdzieś złapać Switcha z jakimś kodem taniej niż 1500 cebulionków?
Pozdrawiam!
Zamiast poczekać na Switcha Pro, złamałem się i kupiłem Switcha Lite :( Zrobiłem podcast o Nintendo, jak wasze Swtiche się trzymają btw?
#switch #gry #nintendoswitch #podcast #nintendo
#switch #gry #nintendoswitch #podcast #nintendo
- 2
jak wasze Swtiche się trzymają
@Gdziejestkangur33: Mam V1 od praktycznie premiery (kupowałem jakoś tydzień po premierze w Niemczech).
Po około roku pojawił się drift w lewym conie. Niby lekki, ale jednak. Zaraz później w drugim. Zamiast to jakoś naprawiać- kupiłem nowe cony, i ku mojemu niemożebnemu zdziwieniu- działają bez zarzutu do tej
źródło: comment_1617907893g0xJUSRHVorN8eVlbIuWJs.jpg
Pobierz- 2
@Gdziejestkangur33: mimo, że 30lat na karku to bawiłem się w kartonowe zabawki, mam Mario samochodzie co po pokoju można jeździć, ring fita testowałem. Dlatego dobrze, że lite nie kupiłem bo bym nie poznał w pełni plusów tej konsoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
Jaki rougelike lub rougelite polecacie na pstryka? Dead Cells, Moonlighter, Children of Morta, Hollow Knight już ograne. Hades też czeka na półce.
Enter the Gungeon warte uwagi?
#nintendoswitch
Enter the Gungeon warte uwagi?
#nintendoswitch
- 3
https://nerdheim.pl/post/recenzja-gry-ghostrunner/
Od daty premiery Ghostrunnera upłynęło już kilka miesięcy. Przez ten czas wydawcom udało się sprzedać ponad 500 tysięcy kopii gry, a ona sama spotkała się z niezwykle ciepłym i entuzjastycznym przyjęciem wśród graczy z całego świata, stając się w ten sposób globalnym hitem. Nie jest to dla mnie żadnym większym zaskoczeniem. Ghostrunner to bowiem naprawdę świetny produkt, stojący na najwyższym możliwym poziomie. W pełni zasłużył sobie na miejsce, pośród innych wybitnych
Od daty premiery Ghostrunnera upłynęło już kilka miesięcy. Przez ten czas wydawcom udało się sprzedać ponad 500 tysięcy kopii gry, a ona sama spotkała się z niezwykle ciepłym i entuzjastycznym przyjęciem wśród graczy z całego świata, stając się w ten sposób globalnym hitem. Nie jest to dla mnie żadnym większym zaskoczeniem. Ghostrunner to bowiem naprawdę świetny produkt, stojący na najwyższym możliwym poziomie. W pełni zasłużył sobie na miejsce, pośród innych wybitnych
źródło: comment_1617820498FkiT6x8lDYfqMd5ylX4yrt.jpg
Pobierz#nintendoswitch Witam :) pytanie mam czy ktoś może polecić dobrego pada do nintendo switch? Nie musi być oryginalny byle był bezprzewodowy
- 3
@shaman987: Pro Controller.
@kawaczekoladowa: ja zamówiłem właśnie tego z uchwytami jak na zdjęciu, on ma super opinie. Ponoć najlepszy pad do platformówek 2D. Dodatkowo można go wykorzystać na PC, co jest dużym plusem.
@Hrabia_Heheszko: tak, jest zauważalnie większa martwa strefa, także jeśli zamierzasz grać w shootery i w grach gdzie wymagana jest precyzja celowania, to może być problem. Testowałem przed chwilą specjalnie w Duke Nukem 3D i czuć różnicę. Gałki chodzą
@Hrabia_Heheszko: tak, jest zauważalnie większa martwa strefa, także jeśli zamierzasz grać w shootery i w grach gdzie wymagana jest precyzja celowania, to może być problem. Testowałem przed chwilą specjalnie w Duke Nukem 3D i czuć różnicę. Gałki chodzą
źródło: comment_16178868831sJTVuWvRVrgiPtNxPZmxO.jpg
Pobierz- 2
Tag do obserwowania/czarnolistowania - #propozycjecinkito
Na początek coś dla #pcmasterrace
MINECRAFT - Java Edition za 68,14 zł w Gamivo:
https://www.pepper.pl/promocje/minecraft-java-edition-at-gamivo-380720
Jak
Na początek coś dla #pcmasterrace
MINECRAFT - Java Edition za 68,14 zł w Gamivo:
https://www.pepper.pl/promocje/minecraft-java-edition-at-gamivo-380720
Jak
źródło: comment_1617814654W06I6o4K2lNPUYHhaEpLZM.jpg
Pobierzprzerabia ktos jeszcze switche lite? :)
#nintendoswitch
#nintendoswitch
@nikos2137: już nikt
@trolljaskiniowy na redicie w którymś temacie o cwf. Gostek niby robi takie przeróbki za hajs i pisał że maju ma planowana dostawę. Nie bardzo chce mi się szukać bo to z 3 tyg temu pisałem. Jak chcesz to obczaj na grupkach /rswitchpirates
#nintendoswitch szukam nowej rodziny ;)
@cziterus: obserwuj tag, co jakiś czas ktoś szuka osób, ja w ten sposób znalazłem ;)
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
@AltCtrlSpace: nie jestem ogarniety ale wszystkie info bez problemu jest na reddicie (switchpirates) albo po prostu kanałach youtube pajeetów
























#nintendoswitch
źródło: comment_1618107125LEbezKO1kR58CQXQxOC2VA.jpg
PobierzKupiłem gdzieś tak po ok 100h i uważam że to był spoko zakup, w kolejnej zeldzie też powinny działać ( ͡° ͜ʖ ͡°)