Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@orczysty możliwe, nie mówię, że nie. Ale byłoby o wiele łatwiej gdyby taka informacja była zawarta bezpośrednio w eshopie... Skoro i tak jest wymienianych tyle języków to o polskim również mogliby wspominać xd
Ktoś zamierza kupić najnowsze Mario Golf? :)
#nintendoswitch
#nintendoswitch
- 1
- 0
https://nerdheim.pl/post/podsumowanie-prezentacji-xbox-games-showcase-extended/
Podsumowanie prezentacji Xbox Games Showcase Extended – wszystkie zapowiedzi, zwiastuny i gameplaye w jednym miejscu
-----------------------------------------------------------
Podsumowania wszystkich prezentacji growych znajdziecie na Nerdheim Gaming Summer 2021: https://nerdheim.pl/nerdheim-gaming-summer-2021/
#gry #pcmasterrace #ps4 #ps5 #xbox #xboxseriesx #xboxone #nintendoswitch #nerdheim
Podsumowanie prezentacji Xbox Games Showcase Extended – wszystkie zapowiedzi, zwiastuny i gameplaye w jednym miejscu
-----------------------------------------------------------
Podsumowania wszystkich prezentacji growych znajdziecie na Nerdheim Gaming Summer 2021: https://nerdheim.pl/nerdheim-gaming-summer-2021/
#gry #pcmasterrace #ps4 #ps5 #xbox #xboxseriesx #xboxone #nintendoswitch #nerdheim
źródło: comment_1623957696cRmRb0YGvCCQBk4pzGMOx2.jpg
Pobierz#nintendoswitch Mirki warto kupic na przecenie GOLF STORY?
Czy jeśli kupie spyro trylogie w sklepie nitendo, to ta gra będzie w Polskiej wersji pomimo, że na esklepie piszę, że nie ma Polskiej wersji?
#nintendoswitch #switch
#nintendoswitch #switch
@dawidczeta: Tak.
- 2
- 20
W sumie to szkoda, że #nintendo przed #e3 nie zapowiedziało, że będzie prezentacja hardware'u.
Ale by się scena gotowała, ale by internet kipiał plotami o #nintendoswitch PRO, ale ciśnienie by było.
A potem by zaprezentowali hardware.... oj to byłby trolling lvl master ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale by się scena gotowała, ale by internet kipiał plotami o #nintendoswitch PRO, ale ciśnienie by było.
A potem by zaprezentowali hardware.... oj to byłby trolling lvl master ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1623849858R5b89LOoiDbfdkYJ3w1X4R.jpg
PobierzMam pytanie o dzielenie konta na nintendo switch lite.
Mam dwóch synów i lada moment będę miał dwie konsole nintendo switch lite. Chciałym sie dowiedzieć czy mogę zalogować się na obydwu konsolach na to samo konto główne, następnie ustawić je w trybie samolotowym by były offline i tym samym na obydwu konsolach grać w cyfrowe wersje gier? Wiem, że jest opcja grania na jednej konsoli online, a na drugiej offline mając dwa
Mam dwóch synów i lada moment będę miał dwie konsole nintendo switch lite. Chciałym sie dowiedzieć czy mogę zalogować się na obydwu konsolach na to samo konto główne, następnie ustawić je w trybie samolotowym by były offline i tym samym na obydwu konsolach grać w cyfrowe wersje gier? Wiem, że jest opcja grania na jednej konsoli online, a na drugiej offline mając dwa
- 1
@Tata_blizniakow: Konsola secondary będzie musiała się połączyć z internetem, by sprawdzić czy może uruchomić dany tytuł. Nie musi być ciągle połączona, konsola będzie sprawdzać raz na jakiś czas, czy może dalej w dany tytuł grać, więc można wejść w tryb offline na jakiś czas bez problemu. Jeśli pierwsza konsola będzie offline np w trybie samolotowym, to nie będzie problemu.
- 0
Był tu na tagu #nintendoswitch taki ziomeczek @imler1th, ale konto spadło z rowerka. Jeśli to czytasz na innym koncie, odezwij się na PW :)
Najciekawsze co #nintendo pokazało na #e3
A na tagu każdy przemilczał temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nintendo #e3 #nintendoswitch
A na tagu każdy przemilczał temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nintendo #e3 #nintendoswitch
źródło: comment_1623841375KpMCEbIyvxKNiTKJtzWb5n.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 1
Komentarz usunięty przez autora
@Tesseract: W sumie to samo.
Gameplay z "Metroid: Dread", na kanale jest jeszcze drugi odcinek :)
#nintendoswitch
#nintendoswitch

Wczoraj ogłoszono zremasterowanego LiS-a i LiS: True colors na #nintendoswitch (。◕‿‿◕。) Premiera tego drugiego 10.09. Oj, będzie grane
#lifeisstrange
#lifeisstrange

@ZlodziejBilonownic: Mi się tam podoba że sporo rzeczy portują na switcha bo dzięki temu mogę ograć tytuły które mnie ominęły
@Wypok2: Słyszałem, że True Colors ma mieć soundtrack stworzony przez #angusandjuliastone 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ podobnie jak Before The Storm miał OST zrobione przez #daughter. Czyli znowu na 100% będziemy mieć świetne udźwiękowienie. Zresztą w tym filmie jest chyba jakiś nowy utwór nagrany dla TC bo wcześniej go nie słyszałem a bez wątpienia słychać głosy #angusandjuliastone.
- 4
Człowiek niby wiedział ale jednak się łudził. Po tej z------j konferencji nie pozostaje mi nic innego.
Sprzedam switcha. Dwie kierownice do mario karta, etui Mario, karta pamięci 128gb z marianem, gierki: mario kart, spyro, minecraft(jeszcze w folii nie rozpakowane, bo czekałem na updateXD) Mario 3D World + bowsers fury z zafoliowanym steelbookiem (nie otwierany, nówka)
chce ktoś? Switch kupiony rok temu w czerwcu za 1550zł, szkło hartowane od nowości na ekranie, oddam 1200
Sprzedam switcha. Dwie kierownice do mario karta, etui Mario, karta pamięci 128gb z marianem, gierki: mario kart, spyro, minecraft(jeszcze w folii nie rozpakowane, bo czekałem na updateXD) Mario 3D World + bowsers fury z zafoliowanym steelbookiem (nie otwierany, nówka)
chce ktoś? Switch kupiony rok temu w czerwcu za 1550zł, szkło hartowane od nowości na ekranie, oddam 1200
- 5
@Pierre_Nietzsche: @Endrius: Mam switcha od roku, dotychczas ograłem:
1. mario odyssey
2. zelde BOTW
3. mario kart (czasem z nudów nadal gram)
4. mario party (sprzedałem bo zmarnowany potencjał świetnej gry, tu zaczęły się moje negatywne emocje do nintendo)
5. Spyro, które ograłem juz
1. mario odyssey
2. zelde BOTW
3. mario kart (czasem z nudów nadal gram)
4. mario party (sprzedałem bo zmarnowany potencjał świetnej gry, tu zaczęły się moje negatywne emocje do nintendo)
5. Spyro, które ograłem juz
@LZBNZ: Xenoblade ograj. Papierowe Mario. Śmieszne jest to marudzenie.
3
Hyrule Warrior: Age of Calamity dostanie dodatek już za kilka dni, a...

Expansion Pass w akcji.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Juz wczesniej nintendo zablokowało zakup z innego regionu
@vauecki: nintendo nic nie zablokowalo i mozesz kupowac nadal z roznych regionow (z pewnymi wylaczeniami ofc), natomiast tobie najprawdopodobniej przestala dzialac karta. Ewentualnie jest jakis bug, bo czesto nawet z PL mozna dostac komunikat o odrzuceniu karty/metody platnosci.
- 0
@PurpleHaze: dostawałem komunikat ze nie mogę zapłącic tą kartą na tym koncie, po czym zakładałem nowe konto i kupno gier na tej karcie znowu było niemożliwe. No nic, bede probował sie kontaktowac z supporterm w takim razie
- 19
Cała masa potężnych nowych exów od Nintendo, same genialne pozycje AAA, żadnych portów. Fanbaza napaliła się jak szczerbaci na suchary, a wyszło jak zawsze xD
Jedyne co tam fajnego, co wcześniej nie było pokazywane jest port Fatal Frame: Maiden Of Black Water, ale ten zmierza na Steama oraz konsole niebieskich i zielonych.
- Miał być następny Metroid Prime, mamy Metroid Dread.
- Jeśli core rozgrywki w Zeldzie się nie zmieni, to niektóre osoby po
Jedyne co tam fajnego, co wcześniej nie było pokazywane jest port Fatal Frame: Maiden Of Black Water, ale ten zmierza na Steama oraz konsole niebieskich i zielonych.
- Miał być następny Metroid Prime, mamy Metroid Dread.
- Jeśli core rozgrywki w Zeldzie się nie zmieni, to niektóre osoby po
źródło: comment_1623822331l9VaI9ZCB0htEefxnF5kD0.jpg
Pobierz- 20
@TiempoSanto: No tak, nie wolno skrytykować śmiesznej konferencji xD
@iamtehwin: Nie zapomnij ze to wszystko w atrakcyjnych cenach! Juz od 250 zł!
- 19
Mogliście to przeoczyć, ale to na 99% nie zbroja, a proteza. Na początku trailera rękę zjada to paskudztwo ganona, później jest już tylko taka
#zelda #nintendo #nintendoswitch #gry
#zelda #nintendo #nintendoswitch #gry
źródło: comment_16238110733MFsOufH2k1jbr2ILruzJI.jpg
PobierzOglądając konferencje E3 i to co znów wyrabiają Japończycy.Czy oni kiedyś zrozumieją fakt że przez brak innowacyjności przez lata niszczą własną firmę? Historia Nintendo wygląda ciągle tak samo, za każdym razem gdy osiągną sukces, uważają że są niepokonani, konkurencja nic im nie zrobi i z powrotem uwalają firme.Za parę lat kolejna ich konsola znów będzie tragedią a my będziemy czytali jak upadają po to by się odbili. Ich historie można podzielić na
@Plecakowicz: witam chyba nigdy
Nintendo po prostu wie, że nie musi się starać, bo podobnie jak Apple zrobili ze swojego produktu filozofię. Gry nie mają wyglądać najlepiej, nie mają być najpoważniejsze i najbardziej epickie, mają dostarczać rozrywkę. Jak widać po sukcesie Switcha - to nadal działa. Teraz już wychowują sobie 3 czy nawet 4 generację graczy którzy kojarzą skrzata w zielonej czapce i hydraulika w czerwonej, a oni też będą
Nintendo po prostu wie, że nie musi się starać, bo podobnie jak Apple zrobili ze swojego produktu filozofię. Gry nie mają wyglądać najlepiej, nie mają być najpoważniejsze i najbardziej epickie, mają dostarczać rozrywkę. Jak widać po sukcesie Switcha - to nadal działa. Teraz już wychowują sobie 3 czy nawet 4 generację graczy którzy kojarzą skrzata w zielonej czapce i hydraulika w czerwonej, a oni też będą
Switch to 8. najlepiej sprzedająca się konsola w historii, patrząc na trend sprzedażowy prognozuje się, że wyprzedzi PS4 i wtedy będzie nr 4., łącznie w top 10 5 to konsole Nintendo, ale każdy wie lepiej od nich xD ludzie, dajcie spokój; niezależnie od tego, co Wam się wydaje, model Nintendo się sprawdza
Myślałam, że ten Metroid Dread to zapychacz bo są w lesie z Prime.
A z tego gameplaya wygląda całkiem całkiem, ma jakiś pomysł na siebie. Emmi dość stresujący xD ale nadal zapychacz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nintendoswitch
A z tego gameplaya wygląda całkiem całkiem, ma jakiś pomysł na siebie. Emmi dość stresujący xD ale nadal zapychacz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nintendoswitch
. Ale wygląda serio ciekawie,
@Slodkie_Mango_Z_Ananasem: Wiem, też się trochę jaram bo niedawno Fussiona i Samus Returns przechodziłem na GBA.
- 0
@Kryspin013: sekwencje z EMMI wg mnie lepsze niż niejeden horror xD samo oglądanie już mnie stresowało jak ten robot zaczynał gonić.
- 2
Zeszły rok dramatycznie pusty i nie zapowiada się, żeby ten był lepszy. Aż ciężko uwierzyć, że praca zdalna tak dała po bebechach wszystkim firmom. Żadnych nowych marek, same dodatki, remake'i, a jak już coś konkretnego, to zwiastun ma 30 sekund i data premiery "o paaanie, może za rok, albo dwa"...
#nintendoswitch #e3
#nintendoswitch #e3
@Goryptic: Jest ciekawy metroid, metal sług tactics też ogram z przyjemnością (nie było na direct, ale na summer games festival). Liczę że nagle zapowiedzą w tym roku jakąś perełkę jeszcze, big N lubi zapowiadać coś, co wyjdzie wkrótce
- 0
@Goryptic: nie tyle praca zdalna co brak programistów.


























Na metacriticu 78 https://www.metacritic.com/game/switch/deep-sky-derelicts-definitive-edition
#nintendoswitch