Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@orczysty możliwe, nie mówię, że nie. Ale byłoby o wiele łatwiej gdyby taka informacja była zawarta bezpośrednio w eshopie... Skoro i tak jest wymienianych tyle języków to o polskim również mogliby wspominać xd
  • Odpowiedz
https://nerdheim.pl/post/podsumowanie-prezentacji-xbox-games-showcase-extended/
Podsumowanie prezentacji Xbox Games Showcase Extended – wszystkie zapowiedzi, zwiastuny i gameplaye w jednym miejscu

-----------------------------------------------------------
Podsumowania wszystkich prezentacji growych znajdziecie na Nerdheim Gaming Summer 2021: https://nerdheim.pl/nerdheim-gaming-summer-2021/

#gry #pcmasterrace #ps4 #ps5 #xbox #xboxseriesx #xboxone #nintendoswitch #nerdheim
Nerdheim - https://nerdheim.pl/post/podsumowanie-prezentacji-xbox-games-showcase-exte...

źródło: comment_1623957696cRmRb0YGvCCQBk4pzGMOx2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie o dzielenie konta na nintendo switch lite.
Mam dwóch synów i lada moment będę miał dwie konsole nintendo switch lite. Chciałym sie dowiedzieć czy mogę zalogować się na obydwu konsolach na to samo konto główne, następnie ustawić je w trybie samolotowym by były offline i tym samym na obydwu konsolach grać w cyfrowe wersje gier? Wiem, że jest opcja grania na jednej konsoli online, a na drugiej offline mając dwa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tata_blizniakow: Konsola secondary będzie musiała się połączyć z internetem, by sprawdzić czy może uruchomić dany tytuł. Nie musi być ciągle połączona, konsola będzie sprawdzać raz na jakiś czas, czy może dalej w dany tytuł grać, więc można wejść w tryb offline na jakiś czas bez problemu. Jeśli pierwsza konsola będzie offline np w trybie samolotowym, to nie będzie problemu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@mprzemo chciałbym aby gierki na telefon tak wyglądały ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale z drugiej strony jakie to musiałoby być nieporęczne sterowanie, to już wolę jak człowiek zagrać niż jakiś zwierz ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Człowiek niby wiedział ale jednak się łudził. Po tej z------j konferencji nie pozostaje mi nic innego.

Sprzedam switcha. Dwie kierownice do mario karta, etui Mario, karta pamięci 128gb z marianem, gierki: mario kart, spyro, minecraft(jeszcze w folii nie rozpakowane, bo czekałem na updateXD) Mario 3D World + bowsers fury z zafoliowanym steelbookiem (nie otwierany, nówka)

chce ktoś? Switch kupiony rok temu w czerwcu za 1550zł, szkło hartowane od nowości na ekranie, oddam 1200
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pierre_Nietzsche: @Endrius: Mam switcha od roku, dotychczas ograłem:
1. mario odyssey
2. zelde BOTW
3. mario kart (czasem z nudów nadal gram)
4. mario party (sprzedałem bo zmarnowany potencjał świetnej gry, tu zaczęły się moje negatywne emocje do nintendo)
5. Spyro, które ograłem juz
  • Odpowiedz
Juz wczesniej nintendo zablokowało zakup z innego regionu


@vauecki: nintendo nic nie zablokowalo i mozesz kupowac nadal z roznych regionow (z pewnymi wylaczeniami ofc), natomiast tobie najprawdopodobniej przestala dzialac karta. Ewentualnie jest jakis bug, bo czesto nawet z PL mozna dostac komunikat o odrzuceniu karty/metody platnosci.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: dostawałem komunikat ze nie mogę zapłącic tą kartą na tym koncie, po czym zakładałem nowe konto i kupno gier na tej karcie znowu było niemożliwe. No nic, bede probował sie kontaktowac z supporterm w takim razie
  • Odpowiedz
Cała masa potężnych nowych exów od Nintendo, same genialne pozycje AAA, żadnych portów. Fanbaza napaliła się jak szczerbaci na suchary, a wyszło jak zawsze xD

Jedyne co tam fajnego, co wcześniej nie było pokazywane jest port Fatal Frame: Maiden Of Black Water, ale ten zmierza na Steama oraz konsole niebieskich i zielonych.

- Miał być następny Metroid Prime, mamy Metroid Dread.
- Jeśli core rozgrywki w Zeldzie się nie zmieni, to niektóre osoby po
iamtehwin - Cała masa potężnych nowych exów od Nintendo, same genialne pozycje AAA, ż...

źródło: comment_1623822331l9VaI9ZCB0htEefxnF5kD0.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oglądając konferencje E3 i to co znów wyrabiają Japończycy.Czy oni kiedyś zrozumieją fakt że przez brak innowacyjności przez lata niszczą własną firmę? Historia Nintendo wygląda ciągle tak samo, za każdym razem gdy osiągną sukces, uważają że są niepokonani, konkurencja nic im nie zrobi i z powrotem uwalają firme.Za parę lat kolejna ich konsola znów będzie tragedią a my będziemy czytali jak upadają po to by się odbili. Ich historie można podzielić na
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Plecakowicz: witam chyba nigdy

Nintendo po prostu wie, że nie musi się starać, bo podobnie jak Apple zrobili ze swojego produktu filozofię. Gry nie mają wyglądać najlepiej, nie mają być najpoważniejsze i najbardziej epickie, mają dostarczać rozrywkę. Jak widać po sukcesie Switcha - to nadal działa. Teraz już wychowują sobie 3 czy nawet 4 generację graczy którzy kojarzą skrzata w zielonej czapce i hydraulika w czerwonej, a oni też będą
  • Odpowiedz
Switch to 8. najlepiej sprzedająca się konsola w historii, patrząc na trend sprzedażowy prognozuje się, że wyprzedzi PS4 i wtedy będzie nr 4., łącznie w top 10 5 to konsole Nintendo, ale każdy wie lepiej od nich xD ludzie, dajcie spokój; niezależnie od tego, co Wam się wydaje, model Nintendo się sprawdza
  • Odpowiedz
Zeszły rok dramatycznie pusty i nie zapowiada się, żeby ten był lepszy. Aż ciężko uwierzyć, że praca zdalna tak dała po bebechach wszystkim firmom. Żadnych nowych marek, same dodatki, remake'i, a jak już coś konkretnego, to zwiastun ma 30 sekund i data premiery "o paaanie, może za rok, albo dwa"...
#nintendoswitch #e3
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goryptic: Jest ciekawy metroid, metal sług tactics też ogram z przyjemnością (nie było na direct, ale na summer games festival). Liczę że nagle zapowiedzą w tym roku jakąś perełkę jeszcze, big N lubi zapowiadać coś, co wyjdzie wkrótce
  • Odpowiedz