https://nerdheim.pl/post/podsumowanie-pokazu-nintendo-direct-e3-2021/
Podsumowanie pokazu Nintendo Direct E3 2021 – wszystkie zapowiedzi, zwiastuny i gameplaye w jednym miejscu

-----------------------------------------------------------
Podsumowania wszystkich prezentacji growych znajdziecie na Nerdheim Gaming Summer 2021: https://nerdheim.pl/nerdheim-gaming-summer-2021/

#gry #pcmasterrace #ps4 #ps5 #xbox #xboxseriesx #xboxone #nintendoswitch #nerdheim
Nerdheim - https://nerdheim.pl/post/podsumowanie-pokazu-nintendo-direct-e3-2021/
Pod...

źródło: comment_1623776856XJ6955szbBI53bIgCLdQTH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najważniejsze, żeby w sequelu się bronie nie niszczyły, bo to był najbardziej irytujący element pierwszej odsłony Breath of the Wild. Wolałbym ich mniejszą ilość oraz wyzwania związane z ich zdobywaniem oraz ulepszaniem i ich większą specjalizację, a nie częstokroć wymuszonym cofaniem się, żeby pozbierać ich sensowną ilość.

#nintendoswitch
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BotW był bardzo frustrujący.


@jaqqu7: przecież gdzieś tak od połowy gry masz więcej mocnych broni niż jesteś w stanie unieść a i tak 70% czasu lata się z masterswordem który się regeneruje

Na początku też mnie wkurzało, ale później przestało
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Prezentacja 4/10; tak wysoko ze względu na Metroida 5. Poza tym i Zeldą straszny meh.

#nintendoswitch #e3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@kostner: Wiesz, liczyłem ze to taka zmyłka :) ale przebolałbym bym to gdyby lineup był ciekawy, a jest lekko mówiąc - miernie.
  • Odpowiedz
@janushek: Super Trailer xD Po 2 latach dowiedzieliśmy się że ;

-Nintendo w przeciągu 2 lat udało się ukończyć trailer
-Gra jest na tym samym silniku i wygląda jak część z 2017 roku a wyjdzie w 2022 lub później.
-Nową innowacją jest to że Zeld przenika przez ściany

Gdyby ten trailer wyszedł w gorszej jakości miesiąc temu na jakimś chanie to wszyscy przekrzykiwaliby się że to troll z 4 chana.
  • Odpowiedz
Jak można na całej konferencji E3 pokazać jedynie odgrzewane kotlety xD żadnego nowego IP czy dużej świeżej kontynuacji serii.

Ile można grać w metroida opartego na konwencji ze SNESa...

#nintendo #e3 #nintendoswitch
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anthermil: chociażby samus return, nie chodzi o ilość gier, ale o to, że to ciągle gra oparta na tej samej mechanice co 25 lat temu. Zero innowacyjności.

Już indie gierka jaką jest Axiom Verge bije o głowię te wersje metroidów.
  • Odpowiedz