Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu pisałem ze nie potrafię w zelde grać. Kupiłem pro kontroler i od kilku dni #!$%@? po kilkanaście godzin chyba i się oderwać nie mogę a właśnie zabiłem 1 divine beasta. Ale co ja się w tej grze napociłem przy zagadkach czy rozwiązaniach na bossy to chyba zawsze wybiorę najgłupsza opcje i pomysł na coś - ale najlepsze ze jakoś to działa xD. Proszę tutaj bez spojlerów bo chyba dalej to jest początek gry chociaż dużo shrine już zrobiłem i takich #!$%@? ale już teraz ta gra to jakieś #!$%@? 10/10
#zelda #nintendoswitch #nintendo #botw
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@orczysty: chodzi o te mini zagadki z których nasionka się dostaje? :D, ja po tylu godzinach już nabitych łapie się na takich rzeczach ze oczywistości odkrywam jak np to ze jak podpalisz trawę to na gorącym powietrzu można podleciec, ale ta gra i tak co chwile zaskakuje czymś i dalej nie wiem czym najlepiej te skaczące #!$%@? zabijać z różdżkami
  • Odpowiedz
  • 2
@orczysty: jeszcze najlepsze jest to ze ja wcześniej sprzedawałem praktycznie wszystko aby hajs zarobić - i #!$%@? sprzedawałem oczywiście Itemki z tych robotów. I teraz nie mam jak ulepszyć zatrzymania czasu xD
  • Odpowiedz
  • 1
@orczysty: o właśnie ja nie wiedziałem nigdy co to robi w sumie myślałem ze się mocniejsze potworki pojawiają ale zawsze jak był blood moon to byłem na totalnym zadupiu i się wspinałem grom wie po grom wie gdzie na końcu mapy haha, narazie mam nadzieje ze tego ptaka co na akordeonie czy na czym tam grał jeszcze spotkam bo zawsze w zajebistych miejscach był i fajnie grał xD
  • Odpowiedz
@swag23: Zawsze mnie cieszy czytanie takich komentarzy. Bo sam uwielbiam Zeldę BoTW i to jaką radość sprawia ta gra to miód na moje serce. Żałuję jedynie, że nie da się wyczyścić z własnej głowy/pamięci gry i zagrać jeszcze raz od nowa na świeżo jakby to był pierwszy raz (,)

Powodzenia w graniu! ʕʔ
  • Odpowiedz
  • 3
@wypokpok: stary ja jestem na kwarantannie i gram w to non stop haha, wczoraj padł drugi dovine beast i nie wiem dlaczego nintendo dało jako pierwszego najbardziej zagmatwany. I dopiero teraz zrobiłem questa na ancient lab gdzie można kupić set i bronie na guardiany xD - tylko ze nie mam kompletnie hajsu i itemktow aby to kupować. Ta gra to jest #!$%@? coś niemożliwego - to jaka swobodę daje i uczenie
  • Odpowiedz
@swag23: Mam w Zeldę nabitych z 60h i zabiłem na ten moment dwa Divine beast. Mam jednak problem z tą grą, w sensie robię sobie maratony po 10-20h w tygodniu a potem znów odkładam na miesiąc.
  • Odpowiedz