Zastanawiam się nad zakupem konsoli (moja pierwsza od nitntendo). Znalazłem kilka tytułów w ktore chciałbym pograć. Trochę martwią mnie ceny gier - czy na Nintendo jest coś takiego jak PSStore gdzie czasami można kupić taniej wersje cyfrowe? Konsola ma dosyć malo (chyba) pojemności, czy kupione gry online się jakoś zapisują w systemie Nintendo i moge je sobie instalować i przeinstalowywać w miarę chęci gry? Bo za dużo chyba na dysk się nie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@MinscBoo zelda jest super, ale to nie RPG. polecam bardzo :)
@yaszuRa: szczerze powiedziawszy - nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie mam gier z marianem na switchu. Te tradycyjne 2D na pewno da radę, ale te nowe 3D to nie wiem. To zależy od tego czy kamera się obraca jak w Zeldzie na 3DS czy jednak trzeba drugiego analoga do obracania. Musisz wybrać konkretny tytuł sprawdzać w google.
- 14
konto usunięte via Android
- 0
- 0
@azmar: Odblokowałem PW, masz też zablkowane
Komentarz usunięty przez autora
polecasz?
@Zales360: Tak, ale jestem nie obiektywny. Zagrałem kilka lat temu pierwszy raz w Metroid Zero Mission i się zakochałem w metroidvaniach. Jak dla mnie to mocno polecam ale pod warunkiem, że lubisz w miarę metroidvanie np grałeś w hollow knighta lub axiom verge albo w przypadku tej częśći metroida:
- lubisz gry z sprawiedliwym wyzwaniem
- lubisz jak gra nie robi z ciebie debila i nie prowadzi ciebie za rączkę (dosłownie gra
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Żeby grać online w fife trzeba mieć najnowszą edycję? #nintendoswitch
Panowie może ktos się orientuje, młodszy brat chce pograć w fut na #switch w fife 22, ale wyskakuje ciagle taki komunikat. Ktos ogarnia jak to naprawić? Abonament jest. #fut #fifa22 #nintendoswitch
źródło: comment_1634138490bzKjqL8GMpjx1IExZxuy02.jpg
Pobierz@duzeelobenc: głowy nie dam ale chyba nie można się dzielić online per konsola :/
- 1
@orczysty: Obczaje, patrzyłem coś w necie i tez niektórzy piszą, ze może to byc wina tego, ze konto Nintendo jest na dzieciaka.
- 1
@Gummy: wiem czekam jak p------n
@Izanagi013: powiem tak - gra ma swoje za uszami, bo jest dość uboga w content i mocno powtarzalna. Tutaj jest mój krótki felieton o tym, co mi się w tej grze nie podoba. Nadal jest to mój imprezowy numer jeden i mam tam nabite pewnie już z 70 godzin. Odpalam przede wszystkim jak wpadną znajomi, jest naprawdę sporo radochy!
Liczę na to, że Nintendo do jasnej cholery obniży już cenę,
Liczę na to, że Nintendo do jasnej cholery obniży już cenę,
Switch OLED, kilka rzeczy odnośnie nowego ekranu. Na wstępie zaznaczę że gdy kilka lat temu włączyłem nowiutkiego switcha to ekran lcd mnie zaskoczył jego żałosną jakością. Ciemny, wyprany z koloru, nadający się tylko do grania w kompletnych ciemnościach. OLED pokazuje pazur, kolory wyskakują z ekranu i na pierwszy rzut oka jest mega poprawa. Czerń jest zaletą oledów ale to co widzę po odpaleniu konsoli i pograniu w Mario 3D World trochę zaskakuje.
źródło: comment_1634077910QaFKfYLqiVi8w1Cze2iAAD.jpg
Pobierz@MisPluszowyZWadaWymowy: Zwróciłem do Nintendo, problemem jest wyświetlacz, problem ten jest znany z Oledami od premiery Huaweia któregoś, tam problemem z tego co pamiętam była albo jakaś tasiemka od wyświetlacza albo klej. Nie dziwię się, że umknęło to działowi kontroli jakości, bo problem nie jest jakoś łatwo zauważalny, i grając w Zelde, Animal Crossing itp nie jesteś w stanie tego zauważyć. Coraz więcej postów pojawia się na ten temat, więc strzelam,
źródło: comment_1634233428hIASo6WpSu2NP8h1M8nnan.jpg
PobierzMirki, ogrywał ktoś z was #outlast na #nintendoswitch? Mam mały problem, mam oleda, i czerń w tej grze jest poprostu zielona, eksperymentowałem z gammą, i innymi ustawieniami z poziomu gry ale nic nie mogłem zrobić, w świetle oczywiście wszystko wygląda bardzo dobrze, nie ma żadnej zieleni, niestety czerń wygląda tragicznie, problem ze Switchem też do wykluczenia, odpaliłem inne gierki i najzwyczajniej w świecie czerń wygląda bardzo dobrze.
źródło: comment_1634061585BuvskvIFHGllOnM3XULx0A.jpg
Pobierz@SzympekSzympkowiak: uuuu znany problem niektórych amoledow
@SzympekSzympkowiak: Szkoda, powodzenia z reklamacją!
W piątek pisałem o tym jak to x-kom wraz z czeskim dystrybutorem zawalili sprawę i nie było konsol na premierę. W sobotę dostałem lokalnie w MM w zestawie z ringfitem ^^ Co polecacie wybrać z gier które są w x-kom? Mam już Mario kart i Mario golf, a od kolegi pożyczyłem zeldę botw, fire emblem, pokemon shield i snipperclips.
#nintendoswitch #xkom #mediamarkt
#nintendoswitch #xkom #mediamarkt
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@TwojaStaraGaming: ach te przedsprzedaże w xkom, nic się nie zmieniło od lat xD
@TwojaStaraGaming mi w dzień przed premierą napisali, że nie będzie dla mnie bo nie mają a na drugi dzień dostałem smsa, że jest do odbioru w salonie XDDD
ktoś zmieniał V1 na OLEDa? Jak wrażenia? w moim przypadku kwestia dołożenia 800zł po sprzedaży starej i myślę czy nie warto dla gwarancji i wrażeń wizualnych
#nintendoswitch
#nintendoswitch
@glos_zenady: jak grasz dużo na handheldzie to myślę, że spoko opcja. Jeśli nie nie widzę sensu.
- 1
@glos_zenady: Akurat od 3 tygodni ogrywałem hacki Pokemonów na New 3DS (Pokemon Sacred Gold na Twilight Menu ++ z hackiem widescreen, polecam), również świetny handheld.
Co do OLEDa - mając roczne dziecko (i to chyba determinuje wszystko) Switch to idealny sprzęt, żeby coś odpalić, szybko przejść w tryb czuwania i kiedy sytuacja pozwala - wrócić do gry, gdziekolwiek chcesz. Dlatego u mnie się sprawdza. Wcześniej V1 ogrywałem na lotniskach i
Co do OLEDa - mając roczne dziecko (i to chyba determinuje wszystko) Switch to idealny sprzęt, żeby coś odpalić, szybko przejść w tryb czuwania i kiedy sytuacja pozwala - wrócić do gry, gdziekolwiek chcesz. Dlatego u mnie się sprawdza. Wcześniej V1 ogrywałem na lotniskach i
Chce ktoś kupić MH Rise z dodatkami za preorder? Steelbook czy naklejki nieotwierane nawet.
#nintendoswitch
#nintendoswitch
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu za ile?
- 0
@klajdla_a: juz poszlo
- 11
https://nerdheim.pl/post/recenzja-gry-hollow-knight-voidheart-edition/
Chcesz zobaczyć, co by było, gdyby skrzyżować Pszczółkę Maję z Dark Souls? A taka oto historia niepozornego żuczka, który z mieczem rzuca się na zainfekowane insekty i odkrywa coraz mroczniejsze tajemnice antycznej krainy i własnej klątwy. Tę niezwykłą przygodę pełną widowiskowych starć i wciągającego skakania po platformach zwą Hollow Knight i jest to prawdziwe arcydzieło gatunku platformówek i metroidvanii, z którym trzeba się zapoznać.
Recenzja gry Hollow Knight: Voidheart Edition
#
Chcesz zobaczyć, co by było, gdyby skrzyżować Pszczółkę Maję z Dark Souls? A taka oto historia niepozornego żuczka, który z mieczem rzuca się na zainfekowane insekty i odkrywa coraz mroczniejsze tajemnice antycznej krainy i własnej klątwy. Tę niezwykłą przygodę pełną widowiskowych starć i wciągającego skakania po platformach zwą Hollow Knight i jest to prawdziwe arcydzieło gatunku platformówek i metroidvanii, z którym trzeba się zapoznać.
Recenzja gry Hollow Knight: Voidheart Edition
#
źródło: comment_1633973227TT8hGu99bHWYnKweYW9SCk.jpg
PobierzDlaczego nie wiedziałem, że ten artbook jest w twardej oprawie? Tak to bym kupił tą kolekconerke (。◕‿‿◕。)( ̄෴ ̄) #metroiddread #nintendoswitch
Chciałem kupić switcha Oledowego a tu takie cyrki z dostępnością? Gorzej niż z iPhone 13 Pro XD
#nintendoswitch
#nintendoswitch
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@Zamaskowany_Kotek oglądałem z tym że chodzi głównie o sterowanie. Ale to w promocji chyba niecałe 20 zł kosztowało to niewielka strata :)
@slawomirus: jakiś czas temu kupiłam za 16 ziko taką contrę https://www.dekudeals.com/items/contra-rogue-corps
Demo mnie przekonało. Nawet sympatyczne, chociaż z pierwowzorem niewiele ma wspólnego.
Demo mnie przekonało. Nawet sympatyczne, chociaż z pierwowzorem niewiele ma wspólnego.
Myślałem, że ktokolwiek będzie grał w diablo 2 na Nintendo :/ może poza normalne ktoś gra, bo tutaj to piekło... Ani tristram runów, ani tak rasha runów ani niczego :/ zawsze pusto
#nintendoswitch
#nintendoswitch
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@mirindo: gram singla i powiedział że warto, mimo iż są czasami są dropy FPS'ów.
Multi jeszcze nie testowałem.
No, ale ja jestem leniwcem kanapowym i wszystko co się da łykam w handheldzie. Odkąd kupiłem Switcha na Xbox gram bardzo sporadycznie, a docka do Switcha w ogóle nie używam.
Multi jeszcze nie testowałem.
No, ale ja jestem leniwcem kanapowym i wszystko co się da łykam w handheldzie. Odkąd kupiłem Switcha na Xbox gram bardzo sporadycznie, a docka do Switcha w ogóle nie używam.
Dostałem w piątek swojego oleda, pograłem może z 10h na kanapie i pod słońcem widać jakie mikroryski, serio te ekrany rysują się od kurzu i powietrza? Tą fabryczną folię na ekranie można wymienić czy kleić na nią szkło? Poza tym to najlepsza konsola na ziemi, gdyby xone był wart więcej niż 100€ to bym sprzedał w cholerę bo i tak w nic oprócz lumines nie grałem od długiego czasu #nintendoswitch
- 2
@piotrveyner: Nie miałem- to pierwsze Nintendo na własność, nosiłem się z kupnem od roku a jak się zdecydowałem to wyszło że za tydzień wychodzi nowa wersja i od razu zaklepałem (。◕‿‿◕。) wcześniej parę lat temu grałem na 3ds pożyczonym i tyle
@tluczek_do_kartofli: koniecznie ograj BOTW i Odyssey ;)



























#nintendoswitch #switch
https://www.theverge.com/2021/10/8/22715422/nintendo-switch-oled-anti-scattering-film-protective-cover