Zastanawiam się nad zakupem konsoli (moja pierwsza od nitntendo). Znalazłem kilka tytułów w ktore chciałbym pograć. Trochę martwią mnie ceny gier - czy na Nintendo jest coś takiego jak PSStore gdzie czasami można kupić taniej wersje cyfrowe? Konsola ma dosyć malo (chyba) pojemności, czy kupione gry online się jakoś zapisują w systemie Nintendo i moge je sobie instalować i przeinstalowywać w miarę chęci gry? Bo za dużo chyba na dysk się nie
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yaszuRa: szczerze powiedziawszy - nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie mam gier z marianem na switchu. Te tradycyjne 2D na pewno da radę, ale te nowe 3D to nie wiem. To zależy od tego czy kamera się obraca jak w Zeldzie na 3DS czy jednak trzeba drugiego analoga do obracania. Musisz wybrać konkretny tytuł sprawdzać w google.
  • Odpowiedz
polecasz?


@Zales360: Tak, ale jestem nie obiektywny. Zagrałem kilka lat temu pierwszy raz w Metroid Zero Mission i się zakochałem w metroidvaniach. Jak dla mnie to mocno polecam ale pod warunkiem, że lubisz w miarę metroidvanie np grałeś w hollow knighta lub axiom verge albo w przypadku tej częśći metroida:
- lubisz gry z sprawiedliwym wyzwaniem
- lubisz jak gra nie robi z ciebie debila i nie prowadzi ciebie za rączkę (dosłownie gra
  • Odpowiedz
@Izanagi013: powiem tak - gra ma swoje za uszami, bo jest dość uboga w content i mocno powtarzalna. Tutaj jest mój krótki felieton o tym, co mi się w tej grze nie podoba. Nadal jest to mój imprezowy numer jeden i mam tam nabite pewnie już z 70 godzin. Odpalam przede wszystkim jak wpadną znajomi, jest naprawdę sporo radochy!

Liczę na to, że Nintendo do jasnej cholery obniży już cenę,
  • Odpowiedz
Switch OLED, kilka rzeczy odnośnie nowego ekranu. Na wstępie zaznaczę że gdy kilka lat temu włączyłem nowiutkiego switcha to ekran lcd mnie zaskoczył jego żałosną jakością. Ciemny, wyprany z koloru, nadający się tylko do grania w kompletnych ciemnościach. OLED pokazuje pazur, kolory wyskakują z ekranu i na pierwszy rzut oka jest mega poprawa. Czerń jest zaletą oledów ale to co widzę po odpaleniu konsoli i pograniu w Mario 3D World trochę zaskakuje.
PeterPolska - Switch OLED, kilka rzeczy odnośnie nowego ekranu. Na wstępie zaznaczę ż...

źródło: comment_1634077910QaFKfYLqiVi8w1Cze2iAAD.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MisPluszowyZWadaWymowy: Zwróciłem do Nintendo, problemem jest wyświetlacz, problem ten jest znany z Oledami od premiery Huaweia któregoś, tam problemem z tego co pamiętam była albo jakaś tasiemka od wyświetlacza albo klej. Nie dziwię się, że umknęło to działowi kontroli jakości, bo problem nie jest jakoś łatwo zauważalny, i grając w Zelde, Animal Crossing itp nie jesteś w stanie tego zauważyć. Coraz więcej postów pojawia się na ten temat, więc strzelam,
S.....k - @MisPluszowyZWadaWymowy: Zwróciłem do Nintendo, problemem jest wyświetlacz,...

źródło: comment_1634233428hIASo6WpSu2NP8h1M8nnan.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Mirki, ogrywał ktoś z was #outlast na #nintendoswitch? Mam mały problem, mam oleda, i czerń w tej grze jest poprostu zielona, eksperymentowałem z gammą, i innymi ustawieniami z poziomu gry ale nic nie mogłem zrobić, w świetle oczywiście wszystko wygląda bardzo dobrze, nie ma żadnej zieleni, niestety czerń wygląda tragicznie, problem ze Switchem też do wykluczenia, odpaliłem inne gierki i najzwyczajniej w świecie czerń wygląda bardzo dobrze.
S.....k - Mirki, ogrywał ktoś z was #outlast na #nintendoswitch? Mam mały problem, ma...

źródło: comment_1634061585BuvskvIFHGllOnM3XULx0A.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W piątek pisałem o tym jak to x-kom wraz z czeskim dystrybutorem zawalili sprawę i nie było konsol na premierę. W sobotę dostałem lokalnie w MM w zestawie z ringfitem ^^ Co polecacie wybrać z gier które są w x-kom? Mam już Mario kart i Mario golf, a od kolegi pożyczyłem zeldę botw, fire emblem, pokemon shield i snipperclips.

#nintendoswitch #xkom #mediamarkt
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ktoś zmieniał V1 na OLEDa? Jak wrażenia? w moim przypadku kwestia dołożenia 800zł po sprzedaży starej i myślę czy nie warto dla gwarancji i wrażeń wizualnych
#nintendoswitch
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@glos_zenady: Akurat od 3 tygodni ogrywałem hacki Pokemonów na New 3DS (Pokemon Sacred Gold na Twilight Menu ++ z hackiem widescreen, polecam), również świetny handheld.

Co do OLEDa - mając roczne dziecko (i to chyba determinuje wszystko) Switch to idealny sprzęt, żeby coś odpalić, szybko przejść w tryb czuwania i kiedy sytuacja pozwala - wrócić do gry, gdziekolwiek chcesz. Dlatego u mnie się sprawdza. Wcześniej V1 ogrywałem na lotniskach i
  • Odpowiedz
https://nerdheim.pl/post/recenzja-gry-hollow-knight-voidheart-edition/

Chcesz zobaczyć, co by było, gdyby skrzyżować Pszczółkę Maję z Dark Souls? A taka oto historia niepozornego żuczka, który z mieczem rzuca się na zainfekowane insekty i odkrywa coraz mroczniejsze tajemnice antycznej krainy i własnej klątwy. Tę niezwykłą przygodę pełną widowiskowych starć i wciągającego skakania po platformach zwą Hollow Knight i jest to prawdziwe arcydzieło gatunku platformówek i metroidvanii, z którym trzeba się zapoznać.
Recenzja gry Hollow Knight: Voidheart Edition

#
Nerdheim - https://nerdheim.pl/post/recenzja-gry-hollow-knight-voidheart-edition/

...

źródło: comment_1633973227TT8hGu99bHWYnKweYW9SCk.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiesz może czy w mediaexpert też jest lokalnie?


@Tratak: Nie wiem, ale wydaje mi się, że nie. Media Markt ma bo oni jako duża marka w DE chyba mają innego dostawcę niż polski dystrybutor.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Myślałem, że ktokolwiek będzie grał w diablo 2 na Nintendo :/ może poza normalne ktoś gra, bo tutaj to piekło... Ani tristram runów, ani tak rasha runów ani niczego :/ zawsze pusto
#nintendoswitch
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirindo: gram singla i powiedział że warto, mimo iż są czasami są dropy FPS'ów.

Multi jeszcze nie testowałem.

No, ale ja jestem leniwcem kanapowym i wszystko co się da łykam w handheldzie. Odkąd kupiłem Switcha na Xbox gram bardzo sporadycznie, a docka do Switcha w ogóle nie używam.
  • Odpowiedz
Dostałem w piątek swojego oleda, pograłem może z 10h na kanapie i pod słońcem widać jakie mikroryski, serio te ekrany rysują się od kurzu i powietrza? Tą fabryczną folię na ekranie można wymienić czy kleić na nią szkło? Poza tym to najlepsza konsola na ziemi, gdyby xone był wart więcej niż 100€ to bym sprzedał w cholerę bo i tak w nic oprócz lumines nie grałem od długiego czasu #nintendoswitch
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piotrveyner: Nie miałem- to pierwsze Nintendo na własność, nosiłem się z kupnem od roku a jak się zdecydowałem to wyszło że za tydzień wychodzi nowa wersja i od razu zaklepałem () wcześniej parę lat temu grałem na 3ds pożyczonym i tyle
  • Odpowiedz