Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@materazzi: No tylko że tu bardziej chodzi o czas, a nie cenę. Metroidvanie bardzo lubię, ale mój backlog jest ogromny, więc nie wiem na ile mogę Ci zaufać. Tym bardziej żeś bordowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@materazzi: a to se kupię jak będzie w promce. Widzę, że na steamie narzekają w zasadzie tylko na #!$%@?ą obsługę kontrolerów.

Pytałem bo po iconoclaście uważam na kazdą matroidvanię, którą kupuje. Iconoclast ma dosyć dobre recenzje ale jak wejdziesz w negatywy to dopiero tam są opisane wszystkie głupoty tej #!$%@? i powtarzalnej gry xD

edit a ten aggelos trochę wygląda jak shity indyk z androida
  • Odpowiedz
@Kryspin013: No taki styl grafiki typu retro. Iconoclast nie grałem, więc trudno mi porównać. Ale gra jest spoko, przypomina mi stare gry 8 bitowe z mechaniką typu metroid - zbieramy serduszka, oręż, itemy i umiejętności, które popychają fabułę dalej.
  • Odpowiedz
@materazzi: to jest bardziej Wonder Boy/Monster World od Segi (najnowsza część to Monster Boy and the Cursed Kingdom, polecam serdecznie jak ktoś lubi taki gameplay) niż metroidvania, chociaż to czepianie się o szczegóły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz