@vieniasn: Kolorystyka nie do końca mi się podoba (taka mocno pozbawiona cieplejszych barw) i ten motyw z uciekaniem przed robotami, więcej pogram jutro bo na spotkanie z tinderówką idę zaraz
  • Odpowiedz
Mam na Nintendo Switch dwa profile, swój i dla dziewczyny. Dziewczyna przypadkiem zaczęła jedną grę na moim koncie, przez co jej zapisy znajdują się teraz na moim profilu. Jest możliwość zgrania tych savewów na jej konto?

#nintendo #nintendoswitch #gry
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#diablo2resurrected #diablo2 #switch #nintendoswitch

Elo Mirasy, pytanie do tych, którzy mieli do czynienia z diabolo 2 na switchu.

Jak wygląda kwestia samej wygody grania na konsolce? Chodzi mi o czysto fizyczny aspekt, jak wam się gra na joy-conach? Do tej pory ogrywałem diablo na kompie, nigdy na padzie, więc nie mam porównania. Chciałbym kupić gierkę na switcha, ale zastanawiam się, czy nie będę potem
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@poh: Tele leci po prostu w kierunku biegu. Na lighting sorc to nie robi bo tele sie spamuje po dungeonach albo wycofuje żeby merc stał z przodu. Ale jakieś precyzyjne rzeczy typu telestomping raczej bym nie ogarnął. Albo necro na corpse explosion? Wybucha pewnie to co najbliżej leży w danym kierunku, kompletnie niegrywalny build w takim razie.
Light sorc ma poziom skomplikowania gry na wysokości picrel więc pad się sprawdza
t.....n - @poh: Tele leci po prostu w kierunku biegu. Na lighting sorc to nie robi bo...

źródło: comment_16333239109Fwej2auR8aaupNG8bGhUk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Plecakowicz Jak masz efekt startującej rakiety i wiatrak napierdziela na pełnych obrotach i nie przestaje, to może być zasyfiony układ chłodzenia i nie może odprowadzać ciepła.
Jak przyłożysz rękę do kratki to czuć, że wieje ciepłe powietrze? Switch się mocno nagrzewa?
Może być konieczne przeczyszczenie układu chłodzenia i wymiana pasty temoprzewodzącej. W ostateczności wymiana wiatraczka (ale najpierw bym rozkręcił ten co jest i sprawdził czy jakiś kłębek kurzu się w nim
  • Odpowiedz
@loczyn: Jako kolekcjoner uznaje niemal wyłącznie wersje pudełkowe. Żebym kupił cyfrę musi być albo bardzo tania. Na prawdę bardzo. Tak z -80%. Musi być gra wybitną albo bardzo dobrą. Albo jak po prostu nie ma wersji pudełkowej.
Pudełka dają mi poczucie posiadania. Możliwość odsprzedaży gdy mi się "odwidzi" no i lepszą gospodarkę miejscem w konsoli.
  • Odpowiedz