Wpis z mikrobloga

Dobra. Zrobilem misje, troche zombie rozwalilem i jestem w stanie dac opinie.

Jak dla mnie port jest mega na switcha. Gra stara sie trzymac 30klatek i zazwyczaj daje z tym rade. W HH gra sie mega przyjemnie, ale i na TV obraz nie boli tak w oczy. Zombie w oddali maja o wiele slabsze tekstury, ale jest to tak maskowane, jakby gorac powietrza je znieksztalcal.

Plusy
- gra z wszystkimi dodatkami
- swietna jakosc portu
- calkiem szybkie czasy ladowania
- j. Polski
- calosc jest na karcie (sciaga jakis drobny update przy pierwszym odpaleniu)
- zasieg widzenia
- zyjace otoczenie (ruchy drzew czy markiz (nawet oddalonych)

Minusy
-no te sporadyczne spadki klatek. Ale nie przeszkadza to tak, by nie dalo sie czerpac radosci z gry.

Nie sprawdzalem sterowania dotykowego, ale wiem, ze takowe w grze wystepuje. Jest tez opcja motion do pada lub JoyConow.

Port madry, dobry i serio dajacy tyle samo funu, co Wiesiek 3 wydany 2 lata temu

#nintendoswitch #nintendo #dyinglight
Pobierz PanManiek - Dobra. Zrobilem misje, troche zombie rozwalilem i jestem w stanie dac opi...
źródło: comment_1634665292CNkBf7hQVvgbI09RMoqFo5.jpg
  • 15
@PanManiek już bym miał gdyby nie fakt, że jednak narazie nie będzie w eshopie bo ma bana od Niemców na całą Europę między innymi :-/ jutro jadę po pudełko. Doczekać się nie mogę! ( ͡º ͜ʖ͡º)
@nokash taki horror, survival i gra zrecznosciowa. Ogolnie jedna z najlepszych grach o zombie.

Na poczatku spieprzasz przed zombiakami, a z czasem nabierasz doswiadczenia i lepszych broni, wiec tluczesz ich jak szalony