Wpis z mikrobloga

#nintendoswitch
1.Mirki,czy warto kupować naklejkę/skin na konsole,kupiłem konsole kaszojadowi na święta i jako że ma 4 lata to nie będzie o nią dbał jak dorosły,taki skin później można odkleić? Zostają ślady kleju?
2.I jaką grę byście polecili żeby pograć w dwójkę najlepiej z Marianem, zakupiłem już Luigi Mansion,Mario Odyssey wygląda fajnie,ale sterowanie kapeluszem to taka lipa trochę.
3.Ten adapter 8bitdo elegancko działa? Nic nie zrywa połączenia? Mam i PS4 i xone,więc średnio się opłaca mi kupować kolejnego pada.
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@UjekF: zależy od skinów. Pierwsze jakie wychodziły miały historie uszkadzania konsoli przy odklejaniu ich. Nie wiem jak jest teraz.
Z Marianem na dwóch to tak średnio imo, Mario karty ewentualnie. Unravel 1 i 2 polecam do coopa.
Adapter 8bitdo działa bardzo dobrze.
@UjekF: Polecam gry z serii Lego, jurassic i undercover (trzeba mieć drugi komplet padów) można grać w dwójkę i dzieciak ma zabawę. Mój gra w pokemon shield i w minecraft, w sklepie Nintendo na pewno jest kilka darmowych gier dla młodych wiec posciagaj o posprawdzaj
@UjekF: jeżeli chcesz zachować w idealnym stanie to warto zakupić jakiś case, bo plastik jest dosyć delikatny i przy częstym używaniu jako handheld szybko pojawiły się drobne obicia i rysy mimo, że raczej dbam o swoje rzeczy