Serwis tworzony PRZEZ użytkowników, WBREW zarządzającym.
Kolejna afera, i kolejny popis niekompetencji.
Ten serwis ma ponad 10 lat - jego "szefem" jest cały czas ten sam człowiek.
I wygląda na to, że ten "manager" przez 10 lat niczego się nie nauczył.
Oni nie są źli, głupi, czy złośliwi - oni są zwyczajnie NIEKOMPETENTNI
Kolejna afera, i kolejny popis niekompetencji.
Ten serwis ma ponad 10 lat - jego "szefem" jest cały czas ten sam człowiek.
I wygląda na to, że ten "manager" przez 10 lat niczego się nie nauczył.
Oni nie są źli, głupi, czy złośliwi - oni są zwyczajnie NIEKOMPETENTNI


























Komentarz usunięty przez moderatora