Wpis z mikrobloga

#!$%@?, reklamowałem przedmiot w #neonet. Pada od konsoli, od razu powiem. Powiedzieli mi na infolinii że skoro pad nie działa to wyślę go im i oni najczęściej go wymieniają. Akcja na kilka dni. Co się stało po wysłaniu? Wysłali go do Microsoftu żeby go naprawili xd W zeszłym tygodniu minął miesiąc od tego jak odesłałem go do neonetu, wszystkie aktualizacje są opóźnione. jak dzwoniłem do nich co się dzieje z padem 14 lutego, to dopiero 20 lutego dostałem maila że pad poleciał do Microsoftu. Wczoraj dostałem SMS że Pad naprawiony, nie wymieniony, wraca do mnie. Ok. Dostałem numer przewozowy, bez przewoźnika. Na stronie mają współpracę chyba z 6 kurierami więc dzwonię. Okazało się że DPD. Super. 7:30 - 15:30 jestem w pracy i chciałem przekierować paczkę. I co? Gówno. Kurier nie odbiera, bo ma wyłączony telefon, na stronie wyskakuje komunikat że to niemożliwe. Ok, to do punktu DPD pickup, akurat mam żabkę pod mieszkaniem. Wygenerowali mi nowy list przewozowy gdzie nie ma informacji. Dzwonię na infolinię. 8 #!$%@? minut bot mi mówi że mam przesyłkę w doręczeniu, podając stary numer a na prośbę o połączenie z infolinią mówi że nie może tego zrobić i rozłącza. Więc jeszcze raz, podstępem, mówię że kurier mi się zesrał na paczkę i wymagana jest reklamacja. Udało się. Ale gość mi mówi że no może coś będzie się działo z tą paczką, jak nie to trzeba się skontaktować z neonetem, bo może to do nich wróci i będą mogli nadać ponownie. Nosz #!$%@?... #dpd najgorsze ścierwo kurierskie ever, Neonet z tymi swoimi reklamacjami też mogą se wsadzić.

#kurierzy #konsole #reklamacja #zalesie #xbox #microsoft #elektronika #sklepyinternetowe
  • 6
@Beeercik: problem w tym że to pad z zestawu z konsolą, więc musiałbym odsyłać pewnie całą konsolę, a po 1, pudełko mam w domu rodzinnym, a po drugie somsiad pożyczył pada, więc mogłem grać :p