#winyl #gramofon #muzyka #muzykaelektroniczna #futurefunk #vaporwave

Cierpliwość popłaca a dziś zostałem rozpieszczony przez sprawność Poczty Polskiej przed weekendem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dla mnie "Superwave" to póki co zdecydowany kandydat na Future Funkowy album roku, ale trzeba poczekać do grudnia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

A zdecydowanie to najładniejszy krążek jaki w tym momencie mam. Świetna jakość i bardzo dobra obsługa
JatuArmy - #winyl #gramofon #muzyka #muzykaelektroniczna #futurefunk #vaporwave

Cier...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zamanosuke: Miałem okazję kupić oryginalne wydanie Friday Magic z ubiegłego millenium na winylu a ja głupi się nie zdecydowałem EHHHHHH
No cóż, przynajmniej jest internet i jest co słuchać hehe
JatuArmy - @Zamanosuke: Miałem okazję kupić oryginalne wydanie Friday Magic z ubiegłe...
  • Odpowiedz
Mam taką rozkminę przy okazji udaru cieplnego...
Zdarzyło mi się kupować płyty w drogich edycjach dla 2-3 utworów, mam jednak cztery, na których nie ma złego, bądź średniego utworu i czy to w aucie, czy siedząc przed kompem, nie przewinę choćby jednego kawałka.
W moim przypadku są to "Wilk Chodnikowy" Bisza, "Piąta Strona Świata" Miuosha i z totalnie innej bajki "The Sufferer & the Witness" Rise Against i "Meteora" Linkin Park.
Macie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach