Na rolkach na FB pojawiły mi się filmiki z wizyty #skolim w sklepach gdzie sprzedają kiełbachy z jego wizerunkiem. Mam wrażenie, że wszyscy fani Skolima wyglądają prawie tak samo. Tlenione blondyny, bezzębne starsze babki i dzieciaki mające po 10-12 lat :D
Oczywiście nie krytykuję jego twórczości ani biznesów bo jak dla mnie to Skolim jest idealnym przykładem, że człowiek kupi wszystko...
#muzyka #biznes
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@supra107: widać na wykresie, że ma rację. Już bym wolał o fiio jt7 w tej cenie a po taniości zamknięte dla bassheada (bo nikt inny zamkniętych w domu nie używa xd) simgota ep5
  • Odpowiedz
Za co lubię ten niedawno odkryty zespół? Nie tylko za muzykę, ale i za teledyski.

W erze ai slopu, gdzie ciągle trzeba zadawać sobie pytanie "czy to ai czy nie" gdziekolwiek nie spojrzysz, miło jest dla odmiany móc sobie odpalić coś, co na 100% wiesz, że nie jest ejajem. To są te piękne tanie efekty w stylu walaszkowych wściekłych pięści węża, absolutnie niepodrabialne przez ejaj. No dobra, może i byłyby podrabialne, ale
PiersKurczaka - Za co lubię ten niedawno odkryty zespół? Nie tylko za muzykę, ale i z...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach