Mirunie, co zrobić jak supervisor (kierownik) w #cinemacity publicznie upokarza współpracowników np. potrafi wyzwać od idiotów i niedorajdów? Do menedżera kina nie zgłoszę, bo on to ciepłe kluchy i nic z tym nie zrobi, próbowałem już. Jakieś pomysły? Kręcić Małysza?
Pozwolę sobie otagować i nie szkalujcie mnie za tagi:
#kino #multikino #prawo #nekanie #praca #stalking #mobbing
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spec_IT postarac sie dowiedziec kto jest wyzej od menadzera ale jest decyzyjny. Sprobowac tez nagrac na telefon niekoniecznie wideo ale fajnie by bylo rozne takie sytuacje. Bez tego to nic nie zrobisz. Powodzenia.
  • Odpowiedz
@spec_IT: Ja bym próbował zgłaszać temat przez kontakt na stronie w formie oficjalnej skargi- jak przechodzi przez centralę to zwykle więcej się dzieje w temacie. Teoretycznie zleceniobiorcy mogliby gadać z dystryktem, ale niektórzy z nich nie lubią jak się idzie do nich z czymkolwiek- gadają tylko z menago. Trochę sytuacja patowa, ale w jednym mieście przetransferowali do innego kina deputy managera po skargach alljobów, więc teoretycznie sv'ka nie jest nietykalna
  • Odpowiedz
Orientujecie się, czy te tańsze mesangerowe poniedziałkowe bilety działają też na sale platynowe?
#multikino
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Próbował was ktoś kiedyś oglądnąć 2 lub więcej filmów na jednym bilecie? :D
Kina w galeriach często mają to samo wejście i wyjście na sale. Po obejrzeniu jednego filmu, wychodzisz z sali , ale dalej jesteś w strefie gdzie już nie kontrolują biletów. Można swobodnie poczekać a przy szczęsciu załapać się na poczatek drugiego filmu i wejść do sali. Na tygodniu sale są zazwyczaj puste więc opcja obejrzenia filmu nawet z 1szego
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@divoxroy: wyproszenie z kina - tyle, aczkolwiek jak już to trzeba mieć repertuar w małym palcu i się nie kręcić bez sensu, a no i oczywiście lepiej jest być jak jest trochę większy ruch - mniejsza możliwość wpadki. Pare razy złapałem takich agentów co to biegali z sali do sali ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
posiadam mkartę w multikinie, która pozwala mi na zakup wszystkich biletów w cenie 14,90zł. Chciałem teraz kupić bilety na maraton filmowy jednak teraz z mkartą cena spada jedynie do 29,50..... nie bardzo wiem dlaczego, bo dawniej dostawałem normalnie większe zniżki na maratony włącznie. #multikino #filmy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki przy zakupie dwóch biletów do #multikino przez gpay ma się dostawać 2 vouchery na film. Oni je wysyłają natychmiastowo da radę kupując 2 bilety online wejść dziś na seans w 4 osoby?
#googlepay #pytanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś wie jak to jest z jutrzejszą Mega Środą w #multikino? Teoretycznie w święta i dni wolne to nie powinno działać. W praktyce mogę kupić bilet online za 14,90. Ktoś coś? Nie każą dopłacać?( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kiciochpyta #cebula
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wycu91: działa normalnie, ten zapis regulaminu jest tylko po to żeby jak kiedyś tak zrobią to nie było pretensji, a że bardziej opłaca się zrobić z tą promocją to już inna sprawa
  • Odpowiedz