Wpis z mikrobloga

Mirunie, co zrobić jak supervisor (kierownik) w #cinemacity publicznie upokarza współpracowników np. potrafi wyzwać od idiotów i niedorajdów? Do menedżera kina nie zgłoszę, bo on to ciepłe kluchy i nic z tym nie zrobi, próbowałem już. Jakieś pomysły? Kręcić Małysza?
Pozwolę sobie otagować i nie szkalujcie mnie za tagi:
#kino #multikino #prawo #nekanie #praca #stalking #mobbing
  • 14
  • Odpowiedz
@spec_IT postarac sie dowiedziec kto jest wyzej od menadzera ale jest decyzyjny. Sprobowac tez nagrac na telefon niekoniecznie wideo ale fajnie by bylo rozne takie sytuacje. Bez tego to nic nie zrobisz. Powodzenia.
  • Odpowiedz
Sprobowac tez nagrac na telefon niekoniecznie wideo ale fajnie by bylo rozne takie sytuacje


Popieram @Terki
@spec_IT Bez dowodów narobisz sobie tylko problemów, a niczego nie załatwisz. Jak będziesz miał odpowiednio dużo materiałów, możesz iść do menedżera i zażądać reakcji, informując, że za tydzień przekażesz to piętro wyżej.
  • Odpowiedz
@spec_IT: powiedzieć mu wprost że nie ładnie że tak robi, nie zgadzam się na to i ma przestać nie ważne na jakiej jest pozycji w pracy. Prosto w twarz tak żeby wiedział że coś jest nie tak z jego strony, też dobre przy wszystkich.
  • Odpowiedz
@spec_IT: Ja bym próbował zgłaszać temat przez kontakt na stronie w formie oficjalnej skargi- jak przechodzi przez centralę to zwykle więcej się dzieje w temacie. Teoretycznie zleceniobiorcy mogliby gadać z dystryktem, ale niektórzy z nich nie lubią jak się idzie do nich z czymkolwiek- gadają tylko z menago. Trochę sytuacja patowa, ale w jednym mieście przetransferowali do innego kina deputy managera po skargach alljobów, więc teoretycznie sv'ka nie jest nietykalna
  • Odpowiedz