#msfs
To ja kupuję specjalnie Ultimate Game Pass a oni kompletnie zablokowali grę trzymajta mnie. Ciekawe czy jutro już naprawia bo dzisiaj premiera roku nikt chyba nie dał rady zagrać
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bnkpl: aj daj spokój, wiedziałem że ten pomysł streamowania assetów jest głupi i wiedziałem że to nie wypali, ale nie spodziewałem się że będzie aż taka katastrofa. W MSFS20 przynajmniej udało mi się zagrać w dniu premiery. W tym gównie nawet nie doszedłem do menu xDD
  • Odpowiedz
taka jest rzeczywistość dużych releasów. Nie wiem jak ktoś mógł oczekiwać czegoś innego.


@KaiserBrotchen: Proszę nie pisz takich rzeczy, do tej pory myślałem że jesteś w miarę inteligentnym facetem ale z każdym napisanym zdaniem sam podważasz moją opinię. W erze wszechobecnego piractwa też próbowałeś wmawiać dużym korporacjom że taka jest rzeczywistość i trzeba się z tym pogodzić? xD Powiedzieć że to co piszesz jest bełkotem, to nie powiedzieć nic.
  • Odpowiedz
@Pradi: ja kupiłem na steam. Wszędzie chyba kosztuje tyle samo. Na gg.deals widziałem że sprzedają jakieś klucze do MS Store za ok. 240zł, ale nie lubię tej platformy. A najtaniej to chyba game pass.
  • Odpowiedz
@esk0: Testy to jedno, ale sama idea by jak najwięcej dać po stronie serwera zamiast lokalnie to jakiś żart. Nie zrobienie publicznej bety to jeszcze większy żart.
  • Odpowiedz
Orczyk/pedaly kierunku do #msfs MFG Crosswind V3 właśnie do mnie przyjechały. Kurde ale solidny sprzęt! Zastanawiałem się który model wziąć. Na naszym rynku chyba tylko dwa są dostępne od innych firm ale obydwa mają opinie dość średnie. Zabieram się za konfigurację i testowanie!

#symulatory #lotnictwo
LordLookas - Orczyk/pedaly kierunku do #msfs MFG Crosswind V3 właśnie do mnie przyjec...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@imo0mfg zamówiłem na oficjalnej stronie mfg-sim.com
Dodatkowo wziąłem sobie od razu ten dedykowany damper (to ten siłownik zamontowany ukośnie na środku urządzenia). Nigdy nie miałem orczyka, zawsze latałem na joysticku ze skrętną osią (twist). Ale jak się ostatnio przeleciałem prawdziwym samolotem i dali mi popilotować to stwierdziłem że bez ogona ani rusz :D

Zrobiłem mały research i wg reddita ten model to jest GOAT jeśli chodzi o pedaly do latania. I
  • Odpowiedz
@funeralmoon tam z przodu są takie wystające ograniczniki które można wysunąć. Ja mam dosunięte do ściany więc stoją dość stabilnie, ale fakt trochę się ślizgają po panelach gdyby ustawić je swobodnie.

@adwersarz muszę w takim razie sprawdzić też pod xplane. Ale w FS lata się i tak bardzo fajnie :D
  • Odpowiedz
Włączyłem pierwszy raz grę i chciałem sobie włączyć jakiś lot w pełni sterowany przez komputer, tak jakbym był tylko pasażerem, da się tak? Jest jakaś opcja autopilota ale nic się nie dzieje, nawet nie rusza. Najlepiej od momentu kołowania, a nie od prostej startowej.
#msfs
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@5znurr włącz sobie jakąś Cessnę 172, zobacz na YouTubie jak uruchomić w niej autopilota po czym zaplanuj lot i jedyne co to wystartuj a potem włącz autopilota i podziwiaj :D Albo rób cokolwiek masz ochotę, to tylko gra. Ładna ale wciąż gra :D co innego gdybyś wchodził do VATSIM ale grając solo możesz wyluzować i robić tyle kraks ile chcesz. Najlepiej je wyłącz w opcjach i bzikaj :D
  • Odpowiedz
1. Proszę o polecenie jakiegoś prostego joisticka do latania głównie samolotami komercyjnymi plus od czasu do czasu małymi samolotami GA.
Jeszcze chciałem zapytać jak wygląda w takim prostym joisticku sterowanie rudderem? Przełącza się jakimś guzikiem tryb kołując na ziemi?

2. Macie jakiś sposób, by w FS2020 mająć już zainstalowaną modyfikację na ruch AI pod nazwą FSLTL dodać też dodatkowy własny ruch AI tworząc własne plany lotów? FSLTL wymaga wyłączenia wbudowanego w grę
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach