Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 16
źródło: 1000001175
Pobierz- 1
#msfs
To ja kupuję specjalnie Ultimate Game Pass a oni kompletnie zablokowali grę trzymajta mnie. Ciekawe czy jutro już naprawia bo dzisiaj premiera roku nikt chyba nie dał rady zagrać
To ja kupuję specjalnie Ultimate Game Pass a oni kompletnie zablokowali grę trzymajta mnie. Ciekawe czy jutro już naprawia bo dzisiaj premiera roku nikt chyba nie dał rady zagrać
@Bnkpl: aj daj spokój, wiedziałem że ten pomysł streamowania assetów jest głupi i wiedziałem że to nie wypali, ale nie spodziewałem się że będzie aż taka katastrofa. W MSFS20 przynajmniej udało mi się zagrać w dniu premiery. W tym gównie nawet nie doszedłem do menu xDD
taka jest rzeczywistość dużych releasów. Nie wiem jak ktoś mógł oczekiwać czegoś innego.
@KaiserBrotchen: Proszę nie pisz takich rzeczy, do tej pory myślałem że jesteś w miarę inteligentnym facetem ale z każdym napisanym zdaniem sam podważasz moją opinię. W erze wszechobecnego piractwa też próbowałeś wmawiać dużym korporacjom że taka jest rzeczywistość i trzeba się z tym pogodzić? xD Powiedzieć że to co piszesz jest bełkotem, to nie powiedzieć nic.
- 1
MS wyłączył oceny w MS Store dla MSFS xDD Wyświetla tylko dwie recenzje z oczywiście oceną 5 gwiazdek - cóż za przypadek xDD
#msfs
#msfs
źródło: msfs24_store
Pobierz- 2
@newerty: właśnie sobie przypomniałem że są ludzie którzy kupili ten syf za ponad 800zł xDD
źródło: msfs24_aviator
Pobierz- 0
Gdzie kupić najtaniej? #msfs
- 0
źródło: obraz_2024-11-19_151357901
PobierzPadła mi karta graficzna w lapku (╯︵╰,)
- 0
@adwersarz: może będzie w cloud gamingu, tylko ten cloud gaming od MS ma daleko serwery i ma lagi niestety
3
Wielkie Premiery 2024: Indiana Jones, STALKER 2 i MSF2024!

W co zagramy jeszcze w tym roku?
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Orczyk/pedaly kierunku do #msfs MFG Crosswind V3 właśnie do mnie przyjechały. Kurde ale solidny sprzęt! Zastanawiałem się który model wziąć. Na naszym rynku chyba tylko dwa są dostępne od innych firm ale obydwa mają opinie dość średnie. Zabieram się za konfigurację i testowanie!
#symulatory #lotnictwo
#symulatory #lotnictwo
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 1
@imo0mfg zamówiłem na oficjalnej stronie mfg-sim.com
Dodatkowo wziąłem sobie od razu ten dedykowany damper (to ten siłownik zamontowany ukośnie na środku urządzenia). Nigdy nie miałem orczyka, zawsze latałem na joysticku ze skrętną osią (twist). Ale jak się ostatnio przeleciałem prawdziwym samolotem i dali mi popilotować to stwierdziłem że bez ogona ani rusz :D
Zrobiłem mały research i wg reddita ten model to jest GOAT jeśli chodzi o pedaly do latania. I
Dodatkowo wziąłem sobie od razu ten dedykowany damper (to ten siłownik zamontowany ukośnie na środku urządzenia). Nigdy nie miałem orczyka, zawsze latałem na joysticku ze skrętną osią (twist). Ale jak się ostatnio przeleciałem prawdziwym samolotem i dali mi popilotować to stwierdziłem że bez ogona ani rusz :D
Zrobiłem mały research i wg reddita ten model to jest GOAT jeśli chodzi o pedaly do latania. I
- 0
@funeralmoon tam z przodu są takie wystające ograniczniki które można wysunąć. Ja mam dosunięte do ściany więc stoją dość stabilnie, ale fakt trochę się ślizgają po panelach gdyby ustawić je swobodnie.
@adwersarz muszę w takim razie sprawdzić też pod xplane. Ale w FS lata się i tak bardzo fajnie :D
@adwersarz muszę w takim razie sprawdzić też pod xplane. Ale w FS lata się i tak bardzo fajnie :D
#thrustmaster TWCS strasznie mi sieje w skrajnych położeniach przepustnicy.
Czy ktoś skutecznie rozwiązał ten problem? Wymiana potencjometru?
#msfs #symulatory
Czy ktoś skutecznie rozwiązał ten problem? Wymiana potencjometru?
#msfs #symulatory
- 10
- 20
- 0
Włączyłem pierwszy raz grę i chciałem sobie włączyć jakiś lot w pełni sterowany przez komputer, tak jakbym był tylko pasażerem, da się tak? Jest jakaś opcja autopilota ale nic się nie dzieje, nawet nie rusza. Najlepiej od momentu kołowania, a nie od prostej startowej.
#msfs
#msfs
@5znurr: nie da się, włącz sobie samouczek, albo popatrz jak inni grają na yt xd
@5znurr włącz sobie jakąś Cessnę 172, zobacz na YouTubie jak uruchomić w niej autopilota po czym zaplanuj lot i jedyne co to wystartuj a potem włącz autopilota i podziwiaj :D Albo rób cokolwiek masz ochotę, to tylko gra. Ładna ale wciąż gra :D co innego gdybyś wchodził do VATSIM ale grając solo możesz wyluzować i robić tyle kraks ile chcesz. Najlepiej je wyłącz w opcjach i bzikaj :D
źródło: 20240805202450_1
Pobierz@adwersarz a widzisz? Opłacało się przez caly rok jeść zupki chińskie.
przez caly rok jeść zupki chińskie
@imperial-green: rak jelita grubego? Oj tam, lecę na Majorkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O nowe 737 do #msfs leci
Tfu 727
https://fselite.net/content/flightsim-studio-confirms-plans-to-release-727-next-week/
Tfu 727
https://fselite.net/content/flightsim-studio-confirms-plans-to-release-727-next-week/
źródło: 20240726212833_1
Pobierz- 11
@przodowyryl: grasz na klawiaturze?
- 1
@Drejk: nope, pedały + przepustnica + joystick
źródło: 20240711203446_1
Pobierz@adwersarz: trym maks w górę? Co to za abominacja ? XD
- 0
@JerryManson: no, wszystko na sterach zostaje, mało tego gdzieś na yt widziałem lądowanie zywego fedexa i tam też trym w ustawieniu prawie maks dziub w górę
Patologia
Patologia
1. Proszę o polecenie jakiegoś prostego joisticka do latania głównie samolotami komercyjnymi plus od czasu do czasu małymi samolotami GA.
Jeszcze chciałem zapytać jak wygląda w takim prostym joisticku sterowanie rudderem? Przełącza się jakimś guzikiem tryb kołując na ziemi?
2. Macie jakiś sposób, by w FS2020 mająć już zainstalowaną modyfikację na ruch AI pod nazwą FSLTL dodać też dodatkowy własny ruch AI tworząc własne plany lotów? FSLTL wymaga wyłączenia wbudowanego w grę
Jeszcze chciałem zapytać jak wygląda w takim prostym joisticku sterowanie rudderem? Przełącza się jakimś guzikiem tryb kołując na ziemi?
2. Macie jakiś sposób, by w FS2020 mająć już zainstalowaną modyfikację na ruch AI pod nazwą FSLTL dodać też dodatkowy własny ruch AI tworząc własne plany lotów? FSLTL wymaga wyłączenia wbudowanego w grę
1. Dżoje najczęściej skręcają się wokół swojej osi,
2. Zobacz fstraffic
2. Zobacz fstraffic
konto usunięte via Wykop
- 0
@Voltanger: 3 oś jest. Malo wygodne niestety, warto zainwestować w te pedały jednak. T16000 polecam.
źródło: 20240708230149_1
Pobierz

















#gry #flightsimulator #msfs #mfs
źródło: Snipaste_2024-11-20_00-38-34
Pobierz